Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

460 000 zł55,20 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu tylko U nas! Mieszkanie o pow. 55,20 m2 przy ul Jana Ostroroga w Lesznie. - wynagrodzenie doradcy pokrywa Sprzedający. Polecam ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 400 zł47 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na II piętrze nowoczesnego budynku w ramach inwestycji Wiśniowe Osiedle w Czernikowie (ul. Ogrodowa). To.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł3 128 m² 179,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Marzysz o domu w miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł45,40 m² 17 621,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45,42 m - Warszawa, stara Ochota, szczęśliwice Sprzedam mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie wygodną lokalizację oraz spokojne, zielone otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

30 zł/m²118,20 m² 3 546 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Kolbego 3, mszana Dolna Powierzchnia najmu: 118,20 m2 Liczba pomieszczeń: 5 Grunt: dz. ewid. nr 4332 o pow. 2 593 m2 Cena: 30 zł / m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł5 613 m² 89,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę w dzielnicy Nowe Miasto (zawada) w Zielonej Górze. Działka graniczy z terenami zabudowanymi. W niedalekiej odległości od terenów przemysłowych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

434 400 zł8 688 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o szerokości 31 metrów, z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny 1-rodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym. Dostępne media: energia elektryczna, woda, kanalizacja. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym kawałku ziemi w malowniczej okolicy, która zapewni spokój i komfort, a jednocześnie jest świetnie skomunikowana z Warszawą? Mamy dla Ciebie idealną ofertę -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jamielnik

Jamielnik,warmińsko-mazurskie

648 960 zł5 408 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek znajdujących się w miejscowości Jamielnik w powiecie nowomiejskim w gminie Nowe Miasto Lubawskie. Przedmiotem oferty są trzy działki: 288/5 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł51,61 m² 5 154,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni 51,61m 2 , z ogródkiem z altanką , położone w spokojnej okolicy, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 234 m² 117,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka inwestycyjna (przemysłowa) o powierzchni 4 234 m2, położona w strategicznej lokalizacji bezpośrednio przy drodze krajowej dk22. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38,31 m² 6 656,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament Bezczynszowe Golejów - nowy rozdział w Golejowie Oferta mieszkania C8 - 2 pokoje | bezczynszowe | do odświeżenia | z tarasem Niektóre mieszkania nie powstają po to, by je szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bykowce,podkarpackie

1 089 000 zł210 m² 5 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 726 m²

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 210,00 m , położony w miejscowości Bykowce, gmina Sanok. Nieruchomość będzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 023 000 zł55 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie, przy ulicy Niezapominajek. Ta przestronna nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

1,82 zł/m²1 100 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szanowni Państwo, chciałbym zaprezentować grunt komercyjny na wynajem o powierzchni 1100m2 na działalność usługowo-handlowo-eventową na którym to można stworzyć ciekawą przestrzeń dotąd.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł972 m² 75,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 972 m2 usytuowana w Rząśni. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 24,10m x 40,36m. Media: woda , prąd , kanalizacja. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²82 m² 2 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum miasta z bardzo dobrą komunikacją, z samodzielnym niezależnym wejściem z ulicy , aktualnie przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej , ale.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł48,50 m² 2 989,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przytulne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie z garażem w miejscowości Białowąs. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze zadbanego bloku. Wnętrze jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł27,82 m² 7 153,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości luxm przedstawia przytulną kawalerkę o pow. 27.82 m2 , wraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok.10 m2 na Zawarciu w Gorzowie Wlkp. -> Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

1 669 000 zł89,81 m² 18 583,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prestiżowa inwestycja dewelopera Allcon usytuowana na osiedlu stylowych i kameralnych budynków przy ulicy Sołeckiej w cichej i spokojnej okolicy. Jest to świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Atuty: - 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m - funkcjonalny układ pomieszczeń - Balkon, oddzielna kuchnia oraz dodatkowa piwnica - Położone na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł853 m² 110,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 853 m , położona w miejscowości Stare Siołkowice w spokojnej, zielonej okolicy o charakterze zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł200 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż jasny ,przestronny I funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok.200m2, położony na dużej ,zagospodarowanej działce 1400m2 w Wólce Lubelskiej. Dom jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 3-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Krzykach Książu Małym - okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 119 000 zł103,49 m² 10 812,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Żórawina Na sprzedaż piękny, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, położony na kameralnym i bezpiecznym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł15 382 m² 9,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna oznaczona numerem 50 o powierzchni 1,5382ha położona w obrębie ewidencyjnym 0026 Pniewo, gmina Łomża. Dojazd do nieruchomości stanowi droga o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

231 000 zł1 216 m² 189,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 działek budowlanych o powierzchni od 1216 - 1418 mkw. i wymiarach około 23,5 x 51,3 m (najmniejsza) w Obłaczkowie - 3km od Wrześni. Cena promocyjna 190zł za 1 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 444 zł156,28 m² 3 099,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie pierwotnym - Koziegłówki, oferuję na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalny jednorodzinny, położony na działce o powierzchni 1122 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

441 200 zł44,12 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | wysoki standard | II piętro | kamienica | ul. Zofii Kossak | Legnica Minimum decyzji, maksimum wygody. Kupujesz gotowe mieszkanie, wnosisz swoje rzeczy i od razu możesz zacząć nowy etap.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł9 000 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży: prostokątna działka rolna o pow. 9000 m kw., z możliwością uzyskania pozwolenia na zabudowę całoroczną, rekreacyjną lub zagrodową. Działka V/VI klasy.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł60 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy na wynajem nowoczesny, luksusowo urządzony dwupokojowy apartament o powierzchni 60 m2, usytuowany na drugim piętrze 4-piętrowego budynku apartamentowego na kameralnym, strzeżonym 24h/7.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł46 m² 4 543,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 2 Pokoje | 46 m2 Z Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł46,40 m² 1 616,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem powyższej oferty jest dom znajdujący się w malowniczej miejscowości Nowosielce, w powiecie Przeworskim, dom został wybudowany w 1925 roku z drewna i położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł52 m² 6 728,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Ta oferta to połączenie komfortu, przestrzeni i świetnego układu. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł64,80 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m2 przy ulicy Marusarzówny. Dlaczego warto tu zamieszkać ? - wysoki standard bez nakładów - mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł247 m² 3 967,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym, położonej w dynamicznie rozwijającej się części Sosnowca. Obiekt znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł36,70 m² 10 217,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy - idealne do wprowadzenia się od zaraz! Lokalizacja i budynek: budynek z 2019 roku, bardzo kameralny - tylko dwa piętra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 694 zł57,09 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.09 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego, 3-kondygnacyjnego budynku na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł65,40 m² 2 431,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie, w którym od razu czujesz spokój. W Gozdnicy, przy ul. Zielonej, czeka na nowego właściciela wyjątkowa przestrzeń idealna na start, pod inwestycję lub jako bezpieczna przystań na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł71,10 m² 5 471,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe mieszkanie w dawnym budynku szkoły - Stare Czarnowo Z ogromną przyjemnością prezentujemy nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie, położoną przy ul. Szkolnej w Starym.