Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Iława,warmińsko-mazurskie

765 400 zł107,44 m² 7 123,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Właśnie rozpoczął się III etap inwestycji Osiedle Morena. Poniżej dostępne domy parterowe ,ewingi'': 1. Dom VII-A - 107,44 m2 powierzchni użytkowej - działka nr 191 o powierzchni 488.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł30,33 m² 65,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 30,33 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z windą w miejscowości Bolszewo. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł16 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu "mikro kawalerki" /samodzielny pokój z aneksem kuchennym, łazienką, osobnym wejściem/, znajdującej się w odrestaurowanej kamienicy Miodowa Faktoria na Starówce przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 343 m² 127,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 2343 mkw., przy ul. Jesiennej w Kutnie. Świetna lokalizacja. Działka położona 160 m. od ul. Jesiennej. Plan miejscowy pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

105 500 zł1 756 m² 60 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu grunt rolny w miejscowości Włodarka. Nieruchomości o powierzchni 1756 m2 jest w kształcie prostokąta w niedalekiej odległości od istniejącej już zabudowy. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,78 m² 6 833,39 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, na Osiedlu Górczyn, w jednej z najlepiej rozwiniętych i najbardziej cenionych części miasta. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 zł110 m² 204,55 zł/m²

 

Piętro:36

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 110 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 120 m²

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży wyjątkowej i niezwykle malowniczo położonej działki zabudowanej domem jednorodzinnym w miejscowości Jabłoniec koło Jasienia. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł50,20 m² 11 533,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jest przytulne mieszkanie o powierzchni 48,15 m2., składające się z 2 pokoi i oddzielnej kuchni. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze kameralnego, 2piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 999 999 zł330,80 m² 9 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękna rezydencja dla wymagających, bardzo wysoki standard wykończenia. Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok.330 m, położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w miejscowości Marylka gm. Tarczyn. Media: prąd i woda, światłowód w drodze asfaltowej Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36,70 m² 8 964,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

** Piaski * Do remontu* 2 pokoje * 1 piętro ** Zapraszam na prezentację mieszkania znajdującego się w Białymstoku, oś. Piaski przy ul. Wesołej. Nieruchomość o powierzchni 36.7 m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł27 434 m² 30,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zarezerwowana Pomiędzy Wisłą i Kampinosem, za lasem, mam dla Was piękne miejsce do odkrycia. Ma ogrom uroku, jest doskonale położone i szuka kogoś, kto będzie się tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

234 180 zł1 301 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 13 arów położona w malowniczej części Chmielnika, zaledwie 10 km od centrum Rzeszowa. To miejsce, które łączy w sobie urok przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,50 m² 11 007,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania Lokalizacja: ul. Adama Krzyżanowskiego, rzeszów Prezentowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 787 700 zł5 959 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Obok zlokalizowane usługi i zakład produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł68 700 m² 58,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowe miejsce w Bieszczadach z widokiem na pasmo gór! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym niesamowitym miejsce dającym ogromne możliwości do realizacji marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł61 m² 13 606,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania, które ma logiczny układ, dobrą lokalizację i realny potencjał do życia lub wynajmu? To 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zalesie 48 to propozycja dla osób, które chcą kupić.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Modern House ma przyjemność zaprezentowania państwu urokliwego mieszkania, które potrafi przenieść nas w czasie. Mieszkanie te ma ekspozycje na 3 strony co daje uczucie ciepła jak.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²15 m² 825 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedmiotem najmu jest lokal handlowo - usługowy nr 1.27 o powierzchni ok. 15,00 m2 położony w modernizowanym dworcu klasy premium - Częstochowa. Lokal znajduje się na antresoli łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł3 000 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sady, działka 3000 m2 przeznaczona w planie miejscowym jako teren inwestycyjny, aktywizacja gospodarcza. Działka doskonale skomunikowana, leżąca w sąsiedztwie firm Hammer, stihl.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł959 m² 3 389 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 152 m²

Rezydencja z prywatnym basenem i ogrodem | Koźmin | 3 250 000 zł Jeżeli marzysz o miejscu, które łączy w sobie komfort codziennego życia, elegancję oraz udogodnienia na najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł851 m² 586,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje grunt na sprzedaż o powierzchni 851 m2 w mieście Białystok w dzielnicy Skorupy. Działka położona w pierwszej drugiej zabudowy, z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł50,50 m² 8 495,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania - ustka, ul. Marynarki polskiej Proponujemy na sprzedaż funkcjonalne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50,55 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 zł32 m² 60,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie z tarasem oraz miejscem postojowym, położone w apartamentowcu z ochroną przy ul. Gen. Tadeusza Kutrzeby 14.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł815 m² 100,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Ciechocinku przy ul. Sportowej - niedaleko do ciechocińskich Tężni Oferujemy do sprzedaży działkę w Ciechocinku przy ul. Sportowej z przeznaczeniem pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 615 m² 114,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną w Głogowie, w granicach osiedla Widziszów, ul. Fabryczna / ul. Końcowa. Znajduje się ona we wschodniej części Głogowa, w spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł348 m² 3 304,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:925 m²

Szukasz idealnej lokalizacji na rozwijanie nowego biznesu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Oferujemy na sprzedaż obiekt o powierzchni 348 m , składający się z przestronnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł408 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:585 m²

Tylko W naszym biurze! będzin ksawera! wielolokalowa kamienica! inwestycja! możliwość wydzielenia 6 - 8 lokali mieszkalnych! Oferujemy państwu do sprzedaży kamienicę o powierzchni ponad 400m.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł660 m² 4 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 810 m²

Luksusowa posiadłość dająca niezwykłe możliwości aranżacyjne i inwestycyjne. Sprzedam ekskluzywną nieruchomość wybudowaną w 2000r. Początkowo służyła jako rezydencja, obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²467 m² 5 604 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek magazynowo - produkcyjny o powierzchni 467m2 położony na około 12 arowej działce. Składa się z: II poziomego budynku o powierzchni 200m2 - dużej hali o powierzchni 187 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

42,11 zł/m²76 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 76 m , zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Okulickiego, na 1 piętrze budynku biurowego. Pomieszczenia są funkcjonalne i dobrze doświetlone, co.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł52,42 m² 2 479,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni użytkowej 45,55 m , położony na I piętrze i składa się z 3 pokoi o pow. 16,51 m , 12,87 m i 8,53 m ; kuchni o pow.

Szczegóły ogłoszenia

236 320 zł1 688 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1688 m2 w miejscowości Lubiejew gm. Sochaczew woj. mazowieckie. Media:prąd i woda w odległości ok. 70 m od działki,.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²502 m² 6 024 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w ścisłym centrum Piły. Zapraszamy do rozmowy dot. warunków najmu i wysokości odstępnego! lokal W bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy głównej arterii miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 423 zł39,63 m² 12 021,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dlaczego jasielska to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł37,64 m² 16 923,49 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie znajduje się w samym sercu Bródna, w nowoczesnej inwestycji, z terminem oddania: II kwartał 2026 2 pokoje 37m2 z balkonem, na zamkniętym osiedlu z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,21 m² 11 257,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie położone w Mierzynie wśród ciszy i zieleni. Lokal znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku wybudowanego w 2007r. na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, co.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł600 m² 148,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja : Wierzbna, wieś na trasie Świdnica- żarów, łatwy i szybki dojazd do miasta. Działka prostokątna; zbliżona do kwadratu; idealna pod budowę małego domku jednorodzinnego. Dojazd.