Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

870 000 zł131 m² 6 641,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja : sprzedaży budynku mieszkalnego parterowego o pow. całkowitej ok. 131 mkw. położonego w Rudzie Bugaj, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł932 m² 48,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 9,32 arową działkę, położoną w Przemyślu w dzielnicy Sielec przy ul. Stawowej. Kształt prostokątny około 15 m x 60 m. Działka leży bezpośrednio przy drodze gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł8 082 m² 16,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zakupu nieruchomości rolnej położonej w pięknej okolicy. W sprzedaży są 2 działki: działka rolna nr 1984/1 pow. 4385,57 m2 oraz 1980/1 pow. 3684,8 m2. 120607_2.0004.1984/1,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł49,50 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Szczecina mieszkanie z duszą i ogromnym potencjałem! Marzysz o nieruchomości, która praktycznie sama się wynajmuje i przynosi stabilny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

45 zł/m²1 400 m² 63 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia handlowo usługowa o powierzchni ok. 1400 m2 w ciągu handlowym przy głównej drodze we Wrocławiu. Lokal typu open space, z wydzielonym niewielkim zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2 Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 720 zł39,28 m² 22 676,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalny apartament idealna inwestycja pod najem krótko- i długoterminowy Na sprzedaż stylowy apartament o oryginalnym i bardzo funkcjonalnym układzie, zlokalizowany na VI.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mścice

Mścice,zachodniopomorskie

775 000 zł258 m² 3 004 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność Przedstawiam Państwu dom wolnostojący o pow. 258 m2, posadowiony na działce o powierzchni 600 m2. Dom trzykondygnacyjny z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 925 zł71,15 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 250 zł73,50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w Porębie na osiedlu kafar! Miejscowość Poręba zlokalizowana jest 6km od trasy łączącej Katowice z Częstochową dzięki czemu dojazd do centrum Śląska zajmuje jedynie 30 minut.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł300 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 432 m²

Do sprzedaży nieruchomość w Krynkach budynek mieszkalny z budynkami gospodarczymi. Działka o pow. 1432m, częściowo wyłożona kostką, ogrodzenie metalowe i betonowe. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 034 m² 98,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni ok. 3000m2. Stanowią ją łąki. Działka ma kształt regularny, zbliżony do kwadratu, teren płaski. Dojazd drogą utwardzoną. W pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł812 m² 215,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 812 m2 położonej w miejscowości Młynek, gmina Przodkowo w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim z wydanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

65 000 zł16 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży miejsca postojowego w hali garażowej pod blokiem Tuwima 22 Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł86,67 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Leach & lang Property Consultants prezentuje do wynajęcia mieszkanie położone w odremontowanej kamienicy na ul Kolbergera w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni ponad 86 m kw składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł224 m² 6 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom po remoncie w 2024 roku, położony w ścisłym centrum Wejherowa, przy ul. Żeromskiego. To nieruchomość, która łączy prestiż lokalizacji z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

9,30 zł/m²43 m² 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal usługowo-handlowy/magazynowy o pow. 43,57 m2 usytuowane w budynku Dworca pkp w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł2 518 m² 913,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

: krótko: na sprzedaż działka o charakterze rezydencjonalnym o powierzchni 2518 m . Nieruchomość położona w części Wawra objętej Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 282 zł63,16 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować gotową inwestycję zlokalizowaną w kameralnym otoczeniu w sąsiedztwie lasu, jednocześnie z widokiem na panoramę centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł131,10 m² 11 365,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Okazja| lux /dom /partynice /5 pok Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 962 981 zł107,85 m² 18 201,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj w inwestycji, która redefiniuje standard premium w Polsce To nie jest oferta dla każdego. Jeśli szukasz po prostu mieszkania , możesz ją pominąć. Jeśli natomiast zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł813 m² 615,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną *** Na sprzedaż działka o powierzchni 813 m , położona w Opocznie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł144 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 143,86 m , które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodzin lub które może być podzielone na dwa niezależne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

116 920 zł1 580 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1580m2. Wymiary działki ok. 45m x 35m ( szerokość działki od strony drogi wewnętrznej ok. 45m) Cicha i spokojna okolica. W ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 697 zł37,77 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

M.6 Nowa inwestycja w Fordonie to nowoczesne mieszkania idealne dla osób ceniących komfort i funkcjonalność. W ofercie znajduje się 29 mieszkań o powierzchni od 36 m do 83.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł62 m² 4 596,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 884 m²

Do sprzedaży nieruchomość w Wąchocku przy Wielkowiejskiej. Działka budowlano-rolna o powierzchni 2884m2 o nieregularnym kształcie, szerokość od frontu około 39m , ze zwężeniem do.

Szczegóły ogłoszenia

963 160 zł42,87 m² 22 466,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

0% prowizji od kupującego Komfortowy, 3 pokojowy apartament zlokalizowany w Centrum, przy ul. Działyńskich. Mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 5 piętrze 5-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży 4 działek położonych w malowniczej okolicy. Działki o powierzchni 1000 - 1231 m , z dojazdem drogą asfaltową. Dostępne media : prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

76 300 zł763 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w miejscowości Toporzysko, część działek z mpzp, część działek z możliwościom uzyskania warunków zabudowy. Charakterystyka: jeśli szukasz działki w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie położone na osiedlu Piastów ul. Ks. Mechtyldy w nowoczesnym bloku oddanym do użytku w 2021 roku. Mieszkanie od strony podwórka, bardzo ciche. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 340 m² 80,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 43,4 ara położoną w miejscowości Świątniki Górne, przy ulicy Polnej. Oferta wyłącznie W naszym biurze! Atuty: - bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł345,62 m² 4 195,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 345m2 na działce 1012m2 .Nieruchomość znajduje się w pięknej ,otoczonej dojrzałym drzewostanem dzielnicy willowej w miejscowości Cekanowo(8.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 900 zł154,46 m² 11 976,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż pod Siedlcami stare opole Kontakt:   Polecam do sprzedaży wyjątkowy dom z 2012 roku, po remoncie- właśnie zakończonym Nieruchomość gotowa do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł44,49 m² 5 394,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,49 m z loggią i bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Lokal jest rozkładowy wejście do każdego pomieszczenia prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 355 zł66,63 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa! przytulne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe Z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 670 m² 592,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Do sprzedania hala 1300 m2, w centrum Dąbia w odległości 1,5 km od zjazdu na A2, 1,3 h jadąc samochodem do Poznania, 50 min do Łodzi 50 km. Same centrum Polski na krzyżowaniu A2.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal użytkowy zlokalizowany jest w Gorzowie Wielkopolskim w Centrum Miasta. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i intensywnie uczęszczanych części miasta, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł42,70 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 1 o łącznej powierzchni użytkowej 42,70m , położony na parterze składa się z 2 pokoi o pow. 12,30 m i 13,30m ; kuchni o pow. 14,10m , łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł1 663 m² 259,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlana położoną w Czernicy przy ul. Wrocławskiej. Działka w kształcie trapezu o pow 1633 mkw. Działka ma wydaną decyzję o warunkach zabudowy -.

Szczegóły ogłoszenia

3 104 700 zł3 930 m² 790 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 3930 m2 położona w Wołominie. Teren idealny pod zabudowę deweloperską. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest pod.