Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 000 zł1 235 m² 55,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 1235m2. Znajduje się ona w Gorzkowie przy skrzyżowaniu ulic Cichej i Głównej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł29,47 m² 6 209,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż piękne, w pełni wyremontowane mieszkanie 26,85 m na parterze odnowionej kamienicy, przy spokojnej ul. Kombatantów w Wałbrzychu Wszystko nowe: instalacja elektryczna, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

40,86 zł/m²48,95 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy (parter z witryną) położony przy ul. Księcia Barnima III Wielkiego. Lokal położony jest w budynku handlowo-usługowym, posiada jedno wejście od frontu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł10 044 m² 298,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: na sprzedaż 2 działki położone obok siebie na pograniczu Kosakowa i Dębogórza (obręb Dębogórze). Przyszły wjazd na nie prowadzi od drogi asfaltowej - ulicy Pomorskiej. Dębogórze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

213 270 zł29,04 m² 7 344,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przytulne 1-pokojowe mieszkanie 29,04 m2 - Gniew | Kameralna zabudowa, blisko natury i Zamku Krzyżackiego Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 29,04 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Kalisz,wielkopolskie

819 000 zł141 m² 5 808,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:214 m²

Sprzedam bliźniaka w Sulisławicach Lokal o powierzchni 141 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Kartlewo,zachodniopomorskie

155 000 zł80 m² 1 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom typu bliźniak, znajdujący się na dużej działce o powierzchni 26 arów z przeznaczeniem do remontu, rozbudowy lub realizacji indywidualnego projektu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł400 m² 9,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala, magazyn 400 m.kw, parking, centrum, Pabianice BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu halę magazynową o powierzchni około 400 m.kw. Hala znajduje się na parterze jednopoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł68 m² 45,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 Sierpnia 2026, do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ul Sodowej. Debniki/pychowice Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł64,70 m² 23 168,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament w Brabanku z widokiem na historyczną część Gdańska. Atuty: ostatnia kondygnacja z widokiem na Muzeum II Wojny Światowej i kościół Sw Katarzyny, dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł33,23 m² 10 503 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2018 roku (deweloper Pad-Pol) w Tczewie przy ul. Żeglarskiej 6. Lokal znajduje się na I piętrze i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kurów

Kurów,lubelskie

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 198 m²

Marzysz o spokojnym życiu na łonie natury, z dala od miejskiego zgiełku? Oferuję Ci wyjątkową nieruchomość w malowniczej miejscowości Kurów, gmina Kurów, powiat Puławski. Siedlisko.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł226,15 m² 3 090,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko u nas! Na sprzedaż obiekt handlowy z własnym parkingiem, gotowy do prowadzenia działalności handlowo-usługowej. Lokalizacja: ryjewo - duża wieś w północnej Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

168 950 zł630 m² 268,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w rozwijającej się części Mysłowice Morgi to propozycja dla inwestora lub osób planujących budowę domu w spokojnej, a jednocześnie perspektywicznej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł47 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw położone na parterze niskiego bloku. Mieszkanie zostało przerobione z dwóch pokoi na trzy. Lokal po kapitalnym remoncie, wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł52,63 m² 6 460,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna W naszym biurze!1 3-pokojowe mieszkanie po remoncie| os. Polne | Lubin | 52,63 m Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł61 m² 5 164 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż oferujemy lokal usytuowany w pięknej, stylowej kamienicy zlokalizowanej nieopodal centrum. To idealne miejsce zarówno na mieszkanie, jak i na prowadzenie działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 260 m² 202,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam piękną działkę na malowniczym, równym terenie otoczonym drzewami w miejscowości Grzegorzewice, gmina Żabia Wola, powiat grodziski. Dostępna ostatnia działka 146/5. o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł52 m² 16 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Fleminga budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2023 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł68 m² 13 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ustka | 250 m od plaży | Apartamenty inwestycyjne 0% prowizji Na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w nadmorskim kurorcie - Ustce Zachodniej , jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości na.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł800 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 8 ar, położona w samym sercu malowniczej miejscowości Romany (gm. Szczytno, woj. warmińsko-mazurskie). To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł62,70 m² 9 330,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedam nowe mieszkanie 62,70 m2 - 3 osobne pokoje, świdnik, ul. Lecha Kaczyńskiego - 2026 r. Mieszkanie w stanie deweloperskim, idealne pod własną aranżację. Powierzchnia: 62,70 m2 + balkon ok. 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł62,25 m² 26 987,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament w sercu Gdyni - prestiżowa inwestycja portova 350 m od morza | sauna | siłownia | portiernia | monitoring | wysoki standard | nowy, nigdy niezamieszkały Prestiż, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! inwestycja pod wynajem! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 47,86 m , zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Mościckiego, na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 799 000 zł110 m² 16 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Piękny nowoczesny apartament w świetnej lokalizacji na kameralnym osiedlu w stanie deweloperskim. Możliwość szybkiego wykończenia pod klucz po oddaniu inwestycji! zadzwoń I umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł4 896 m² 60,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona na osiedlu domów jednorodzinnych w Kamieniu Pomorskim - bezpośrednio przy wodzie. Nieruchomość o wymiarach ok. 43 m x 112 m. Dojazd drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł36,60 m² 5 437,16 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania! rezerwacja! Na wałbrzyskim osiedlu Podzamcze - 2 pokojowe, środkowe mieszkanie położone przy ulicy Grodzkiej. Idealne pod zakup na wynajem. Umeblowanie może pozostac w cenie. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł2 533 m² 129,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Działka * wz * Pełne Media * 2533M2 *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w miejscowości Studzianki - wieś w Polsce położona w województwie podlaskim,.

Szczegóły ogłoszenia

118 800 zł1 200 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie poranek w nowym domu, w spokojnej okolicy, a jednocześnie w samym sercu miejscowości. Brzmi dobrze? Teraz możesz to zrealizować! Najważniejsze informacje: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł80 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 12,74 ara zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni 80 mkw oraz budynkiem gospodarczym- stodołą o powierzchni 70 mkw w Bestwinie.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł1 966 m² 1 754,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:19 856 m²

Obiekt hotelowy W sudetach paśmie gór kaczawskich idealne miejsce na dom spokojnej starości - nowa cena 3 450 000 zł. - dwa obiekty I 2 ha działki Polecam Państwu doskonały obiekt hotelowo-.

Szczegóły ogłoszenia

8 zł/m²100 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Krakowie przy ul. Łowińskiego 2. Przedmiotem najmu jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajmu gabinetu lokalu w prestiżowym budynku Top Center blisko Kliniczny Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. To doskonała propozycja dla lekarzy.

Szczegóły ogłoszenia

249 040 zł1 132 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (mpzp) w Słonem. Powierzchnia: 1132 m Lokalizacja: ul. Brylantowa, słone, gmina Świdnica Opis: działka budowlana o powierzchni 1132.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł2 657 m² 828 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

2657 m | Wawer Radość | wszystkie media | narożna | pod bliźniak / inwestycję Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2657 m , położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Wałcz,zachodniopomorskie

270 000 zł47,95 m² 5 630 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie 47,95 m z loggią 3 piętro | blisko jeziora Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,95 m , położone na 3 piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł123,82 m² 5 160,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

0% pcc 0% prowizji dla kupującego na sprzedaż - bezczynszowe domy szeregowe stan surowy zamknięty czeladź madera Planowane zakończenie budowy: sierpień 2025 Nowoczesny dom szeregowy w Czeladzi -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł151,88 m² 7 235,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 151,88 m , położony w kameralnej inwestycji przy ul. Skowronkowej 23 na lubelskim Sławinku - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł5 521 m² 59,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona