Nieruchomości

240 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

455 000 zł53,28 m² 8 539,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja - Centrum, blisko Uniwersytetu w Białymstoku oraz dworca pkp i pks oferta aktualna! cena do negocjacji Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 zł52,78 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe o pow. prawie 53m2 położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Prof. T. Seweryna w Krakowie. Mieszkanie, dwustronne (płn-wsch i płd-zach).

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł39,80 m² 70,35 zł/m²

 

Piętro:12/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia nowe 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,80 m2 przy ulicy Kopisto w Apartamentach Zamkowych II w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 000 zł26 m² 12 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W biurze notus! Na sprzedaż kawalerka z ogródkiem. Idealna pod inwestycję lub do zamieszkania. Najważniejsze atuty:- ogródek dodatkowa przestrzeń - wysoki potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

14 500 zł4 730 m² 3,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu o powierzchni ok. 4730 m2 zlokalizowanego we Wrocławiu przy ul. Świstackiego 30, stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 040 zł54,16 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne mieszkania - Zapraszamy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych mieszkań w kameralnym, 4-piętrowym bloku przy ul. Sosnowej w Blachowni. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł54 m² 13 148,15 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Hampton Home oferuje sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.9 m. na Bródnie, pełna własność. Mieszkanie: osobna widna kuchnia 6m wyposażona w sprzęt agd, pokoje 18m,12m,8m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 583 882 zł69,13 m² 22 911,64 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Komfortowy apartament W gdyni Wyjątkowa Inwestycja | Widok na morze, las, panoramę Gdyni | Nowoczesna architektura ***** opis inwestycji: nowa, ponadczasowa Inwestycja w Gdyni Inwestycja znanej.

Szczegóły ogłoszenia

52 500 €15 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Nowoczesny park logistyczny zlokalizowany przy trasie Warszawa - Poznań. Magazyny wysokiego składowania wyposażone w doki i najnowsze rozwiązania techniczne. Magazyny są ogrzewane, możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 624 zł29,30 m² 19 680 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne apartamenty i lokale w Świnoujściu budynek z 2024 r. z funkcją mieszkalną i hotelową! Inwestycja z pozwoleniem na użytkowanie sprzedaż bez 2% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł2 246 m² 801,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa z dopuszczeniem funkcji produkcyjnej zabudowana piętrowym budynkiem mieszkalnym, halą o pow. ok. 300m2 o wysokości ok. 3,5m z 2 bramami wjazdowymi oraz częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 628 zł44,28 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne i jasne 2-pokojowe mieszkanie od południa na 3 piętrze! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa W tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł109 m² 7 247,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:931 m²

Agencja Espero Nieruchomości z przyjemnością prezentuje elegancki i funkcjonalny dom jednorodzinny, usytuowany w samym sercu malowniczej Kłodnicy, w Kędzierzynie-Koźlu. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Mroków

Mroków,mazowieckie

729 000 zł93 m² 7 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowy, jednopiętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 93 m2, położony w miejscowości Mroków w powiecie Piaseczyńskim, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33,30 m² 75,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Love at home prezentuje! Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja bez prowizji od kupującego! - poleć nas I zyskaj, zapytaj O szczegóły- w ofercie wynajmu mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 001 m² 41,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka niezabudowana o pow. 3001 m2, położona przy ul. Jodłowej w Starych Bielicach, gm. Biesiekierz. Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu osiedla domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł57 m² 13 298,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego na os. Kombatantów. Mieszkanie: - salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 775 400 zł6 456 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Stanicy. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, zabudowa rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł3 500 m² 256,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z pozwoleniem na zabudowę szeregową - 8 segmentów. Cena za 1m2 pum-u 833 pln! Lokalizacja: działa położona jest w miejscowości Trąbki 7 kilometrów od Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 900 zł139,20 m² 6 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.140 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł34,17 m² 14 486,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu avia na Szwederowie w Bydgoszczy - gotowe do zamieszkania Podstawowe informacje: powierzchnia: 34,17 m (2 pokoje) Piętro: 2/2 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 754 028 zł117,72 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 31 m2 do 125,97 m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł169 m² 16 863,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 169 m , położony na dużej, 900-metrowej działce, w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 743 420 zł4 151 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę w bezpośredniej okolicy zachodniej obwodnicy Gliwic objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę usługowo-produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł38 m² 13 947,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Chodeckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł112,11 m² 5 084,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne czteropokojowe mieszkanie z balkonem na Tarninowie! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Reymonta, osiedle Tarninów w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 900 zł161,20 m² 10 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni ok. 160 m2, położony na zadbanej, prostokątnej działce 1000 m2 w malowniczej miejscowości Rozalin, gmina Nadarzyn.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48 m² 15 604,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta luksusowy apartament Z widokiem na góry Ustroń | Powierzchnia: 48 m + użytkowe poddasze | Balkon z panoramicznym widokiem | Zadaszone miejsce parkingowe w cenie Na.

Szczegóły ogłoszenia

481 040 zł42,95 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki rolne o pow. 3000 m2 i 7000m2 w miejscowości Smołdzino. Działki w klasie IV Łąki. Działki w kształcie prostokąta. Dojazd do działek drogą asfaltową .W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 737 m² 123,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka położona w sąsiedztwie uzdrowiska Świeradów-Zdrój. Działka o powierzchni 1737 m2, kształt regularny o wymiarach: 50x35m. Działka płaska, porośnięta brzozami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 985 250 zł664,70 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 664,7 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Granicznej w Skawinie. Lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł52 m² 3 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze 52m2 dwa duże pokoje przestronna kuchnia łazienka i spiżarnia duży przedpokój - blisko szkoła i przedszkole -ok6km Kruszwica -ocieplony blok -niski.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł85,10 m² 6 580,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Łodzi. Nieruchomość znajduje się w oficynie, z dala od ruchliwej ulicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

982 000 zł4 931 m² 199,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie tylko dla developerów. Oferta tylko w naszym biurze! Polecam działkę budowlaną o obszarze 4931 m2, w kształcie prostokąta 50x94 m. Na tą narożną działkę można dostać się.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Zgierzu. Mieszkanie o powierzchni 61m2 na 4 piętrze. Składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rewal,zachodniopomorskie

3 400 000 zł450 m² 7 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w centrum Rewala 250 metrów od morza. Na sprzedaż kompleksowa i rzadko spotykana oferta w samym sercu Rewala: funkcjonujący pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 000 000 zł277,04 m² 7 219,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:110 m²

Osiedle grabowe - Zaniemyśl, ul. Grabowa Nowa inwestycja mieszkaniowa w trakcie realizacji Dom w zabudowie szeregowej z 4 mieszkaniami na sprzedaż. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc ani.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł1 235 m² 55,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 1235m2. Znajduje się ona w Gorzkowie przy skrzyżowaniu ulic Cichej i Głównej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł29,47 m² 6 209,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż piękne, w pełni wyremontowane mieszkanie 26,85 m na parterze odnowionej kamienicy, przy spokojnej ul. Kombatantów w Wałbrzychu Wszystko nowe: instalacja elektryczna, okna,.