Nieruchomości
239 896 ogłoszeń
Od najnowszych
3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²
Dom bliźniak Kąty Węgierskie
Kąty Węgierskie,mazowieckie
1 149 000 zł222,66 m² 5 160,33 zł/m²
Dom z garażem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
25 000 zł320 m² 78,13 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Apartament 3-pokojowy
Warszawa,mazowieckie
2 400 000 zł84,11 m² 28 534,06 zł/m²
Dom z garażem, ul. Ogrodowa
Kiełczów,dolnośląskie
2 065 999 zł212,49 m² 9 722,81 zł/m²
6 999 000 zł22 250 m² 314,56 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Szkolna
Dobrzykowice,dolnośląskie
643 900 zł74,41 m² 8 653,41 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąsiorowskich
Poznań,wielkopolskie
429 000 zł49,70 m² 8 631,79 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona
Zabielne,warmińsko-mazurskie
299 000 zł3 524 m² 84,85 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Grzybowska
Warszawa,mazowieckie
1 347 000 zł46,60 m² 28 905,58 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Łowczówek
Łowczówek,małopolskie
115 000 zł1 400 m² 82 zł/m²
120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada
Radom,mazowieckie
340 000 zł45,61 m² 7 454,51 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
989 000 zł78,44 m² 12 608,36 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Jagiellońska
Czaplinek,zachodniopomorskie
350 000 zł116,94 m² 2 992,99 zł/m²
70 zł/m²35 m² 2 450 zł
Dom wolnostojący Radawa
Radawa,podkarpackie
440 000 zł70 m² 6 285,71 zł/m²
Działka przemysłowa Poczernin
Poczernin,mazowieckie
21 350 000 zł305 000 m² 70 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Wołomin
Wołomin,mazowieckie
570 000 zł70 m² 8 142,86 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Golińsk
Golińsk,dolnośląskie
380 000 zł75 m² 5 066,67 zł/m²
Działka, ul. Siemiana
Somonino,pomorskie
218 500 zł950 m² 230 zł/m²
Lokal usługowy z wejściem od ulicy Grzybowo
Grzybowo,zachodniopomorskie
285,71 zł/m²140 m² 40 000 zł
91 050 zł1 214 m² 75 zł/m²
664 000 zł13 280 m² 50 zł/m²
Rynek pierwotny
612 000 zł70,35 m² 8 699,36 zł/m²
Działka siedliskowa przy lesie
Siedliska,lubelskie
180 000 zł3 043 m² 59,15 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka
Wrocław,dolnośląskie
699 000 zł62,27 m² 11 225 zł/m²
Dom umeblowany
Rzeszów,podkarpackie
4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²
Działka
Borek Mały,podkarpackie
83 000 zł7 644 m² 10,86 zł/m²
Mieszkanie, ul. Jałowcowa
Rumia,pomorskie
995 000 zł81 m² 12 283,95 zł/m²
28 zł/m²54 m² 1 512 zł
Dom wolnostojący Terka
Terka,podkarpackie
1 350 000 zł102 m² 13 235,29 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Zawadzkiego
Szczecin,zachodniopomorskie
2 600 zł40 m² 65 zł/m²