Nieruchomości

239 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

807 000 zł55 m² 14 672,73 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: uwaga ostatnie 17 piętro Z pięknym widokiem mieszkanie Z widokiem na zatokę cena transakcyjna to 792.000 ZŁ Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł33,30 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/24

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,3 m , położone na 2 piętrze w wieżowcu przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Łodzi - Piotrkowskiej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł259 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Na sprzedaż bardzo nowoczesny, wykończony pod klucz i energooszczędny dom o powierzchni 259 m2 w Murowańcu w bliskim sąsiedztwie lasu. Z przyjemnością prezentujemy Państwu tę.

Szczegóły ogłoszenia

207 740 zł31,96 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 31,96 m2 w centrum miasta. Zlokalizowany na skrzyżowaniu ulicy Gdańskiej i 6-go Sierpnia. Wejście i witryna od ulicy 6-go Sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 950 000 zł600 m² 4 917 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położony dom wolnostojący w Rumii Jest świetną prosperującą gotową inwestycją. Aktualnie - wszystkie dziesięć mieszkań jest wynajęte. O K O L.

Szczegóły ogłoszenia

309 320 zł1 406 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż kompleks 6 działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Staniszów, w otoczeniu natury i w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 266 zł63,27 m² 8 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,00 m , położone na piętrze budynku, w okolicach Rzeszowa. Nieruchomość będzie dobrą propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 985 m² 579,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość sprzedawana z pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z projektem zagospodarowania terenu i projektem architektoniczno-budowlanym! Nabywca oszczędza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł67,40 m² 6 973,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem 67,4 m Nowoczesny projekt, niska zabudowa, spokojna okolica | szybki dojazd do Rzeszowa Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,4 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł50 m² 4 580 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal handlowo - usługowy, usytuowany w ciągu lokali handlowych przy ul. Hetmańskiej w dzielnicy Podzamcze. Lokal powierzchni 50 m2 posiada: dwie sale sprzedażowych,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł185 m² 1 886,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:509 m²

? na sprzedaż dom jednorodzinny - Pasłęk, ul. Westerplatte Na sprzedaż nieruchomość zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym, położona w Pasłęku przy ul. Westerplatte 14, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł111,60 m² 107,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację lokalu pod Kancelarię w wyjątkowym miejscu Unikatowy budynek, a mianowicie Kamienica Stanisława Rostkowskiego jest idealnie reprezentatywnym miejscem pod luksusową.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

510 000 zł69 m² 7 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 na sprzedaż - 4 pokoje, 2 piętro, blok 4-piętrowy, przed blokiem parking dla mieszkańców budynku - doskonała lokalizacja! Cena: 510 000 zł Opłaty: czynsz: ok. 92 0 zł/miesiąc (dla 1 osób)

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł31,13 m² 16 029,55 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zainwestuj w komfort i wysoką rentowność nad morzem! Oferujemy wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament 1-pokojowy o powierzchni 31,13 m, położony w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł83,69 m² 17 325,85 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowego apartamentu o powierzchni 83.69 m zlokalizowanego na Podgórzu. O inwestycji Bonarka Living to nowoczesne osiedle, które harmonijnie.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²48,16 m² 1 445 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zalety Dobry standard. Dojazd dla tirów, duży parking, dostęp 24 h. Możliwość adaptacji wg własnych potrzeb. Możliwość najmu dodatkowych pomieszczeń. Położenie Okolica al. Kraśnickiej/ul.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł36,77 m² 11 857,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta zarezerwowana! Proponujemy Państwu do zakupu nowe, wykończone mieszkanie z ogródkiem w centrum Pobiedzisk przy ulicy Kutrzeby koło "galerii Różanej". Mieszkanie mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł279 m² 5 372,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny, parterowy budynek usługowo- biurowy o powierzchni użytkowej 279 m2 , usytuowany na działce o powierzchni 1012 m2. Obiekt po rozbudowie i generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł181,53 m² 14 322,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:33 300 m²

Na sprzedaż kompleks nieruchomości o powierzchni 3,33 ha, położony w miejscowości Moczkowo w strefie podmiejskiej Barlinka, zaledwie kilka minut od centrum miasta oraz Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

8 639 000 zł2 468 500 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 246,85 ha, położony w miejscowości Okopa, tuż przy granicy administracyjnej miasta Bartoszyce. To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Prabucka

Susz,warmińsko-mazurskie

500 000 zł126 m² 3 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:679 m²

Dom z prawdziwej przedwojennej cegły w zabudowie bliźniaczej znajduje się w bardzo dobrym punkcie miasta. Z zewnątrz został wyremontowany, ocieplony, na dachu zainstalowano panele.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka | tuż przy parku IM. Henryka sienkiewicza | centrum Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok. 20 m 2 usytuowana na 3 piętrze kamienicy przy ul. Kilińskiego. Budynek położony jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,49 m² 7 560,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Sochaczew, ul. Żeromskiego Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,49 m , zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 266 300 zł6 700 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż pakiet 12 działek budowlanych o łącznej powierzchni 6700 m . Działki położone w miejscowości Zwola (gmina Zaniemyśl, powiat średzki). Brak podobnych ofert w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 566 880 zł55,96 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem 55,96 M2, w odrestaurowanej kamienicy W okolicach łazienek królewskich Prestiżowy adres w sercu Mokotowa! Z przyjemnością prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł237,20 m² 9 696,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:555 m²

Oferta dla inwestora Na sprzedaż pakiet 5 mieszkań w willi miejskiej na os. Warszawskim. Każdy ze sprzedawanych lokali jest odrębnym mieszkaniem i posiada własną księgę wieczystą. Łączny.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł151 m² 9 264,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Takiego widoku jeszcze nie widziałeś. Naprawdę zapiera dech w piersiach. To może być Twój prywatny azyl u stóp Śnieżki! Marzysz o miejscu, gdzie każdego ranka budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 731 zł46,01 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Deweloper rozpoczął wykończenie mieszkania. Lokal będzie dostępny w standardzie pod klucz , dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez dodatkowych prac i kosztów. Cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł87 m² 1 379,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niebywała okazja cenowa! Do kupna mieszkanie usytuowane w budynku wielorodzinnym z cegły w Kole ul. Toruńska - centrum miasta w kamienicy!. Składa się z 2 pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł131,50 m² 12 775,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 131 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska - Wrzeszcz, w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł122,55 m² 10 844,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej, białystok Przestronny, funkcjonalny i słoneczny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł69,71 m² 18 634,34 zł/m²

 

Piętro:8/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

| sprzedaż komfortowego mieszkania w prestiżowym apartamentowcu - ul. Łucka 15, warszawa (wola) Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych adresów na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana o powierzchni 1000 m2, położona w miejscowości Baszki, w gminie Niemce. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł59 m² 18 118,64 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz komfortowego mieszkania w prestiżowej inwestycji na warszawskiej Ochocie? Zapraszam do Triton Park przy ul. Grójeckiej - apartamentowca o podwyższonym standardzie, który oferuje pełną.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł59,87 m² 66,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym mieszkaniem na wynajem, zlokalizowanym przy ul. Lublańskiej w Krakowie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł3 693 m² 446,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiam Państwu działkę pod zabudowę dwulokalową zlokalizowaną na osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Główne informacje o nieruchomości: * wydane warunki zabudowy na 11 segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Cena do negocjacji! opis oferty Sprzedam działkę inwestycyjną położoną w Nowym Dąbiu, gmina Łabiszyn. Teren idealny pod zabudowę - wydane warunki zabudowy umożliwiają budowę 8 domów.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł32,43 m² 12 858,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0 % prowizji Na sprzedaż nowe, 2 pokojowe mieszkanie w stanie developerskim, znajdujące się na pierwszym piętrze kameralnego bloku zaledwie 14 mieszkań. Mieszkanie daje możliwość indywidualnego.