Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Na sprzedaż komfortowy dom z 2020 roku położony w urokliwej miejscowości Kaczki. Budynek o powierzchni użytkowej 120 m2 stoi na 1154-metrowej działce graniczącej z lasem.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł131,19 m² 5 107,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prezentowany Mini Segment (lok38) dwupoziomowy posiada 4 pokoje na I kondygnacji i II kondygnację na której mogą powstać 2 pokoje i łazienka. Powierzchnia domu to 131,19mkw (użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł58 m² 21 896,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal mieszkalny w centrum Sopotu z możliwością aranżacji na cele usługowe z dużym parkingiem na terenie posesji. Atuty - Doskonała lokalizacja z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł57 m² 2 245,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego lokalu usługowego o powierzchni 57 m2 w centrum Graczy. Lokal idealnie nadaje się na różne działalności handlowe i usługowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

198 000 zł9 900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- lokalizacja: hańczowa (gmina Uście Gorlickie) - Powierzchnia: 9900mkw / 99ar - Media: prąd w sąsiedztwie , gaz na działce - Przeznaczenie: tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 000 m² 174,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: działka budowlana 2000 m z uzbrojeniem i drzewami owocowymi - Głobino, gmina Słupsk Działka znajduje się w spokojnej lokalizacji, objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

120 000 zł4 150 m² 28,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt produkcyjno- magazynowy z powierzchnią socjalno- biurową - 4150 m kw. Hala produkcyjna 3750 m kw. o wysokości 9m ok.2000 m kw. 4,7-9 ok. 1750 m kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł40 m² 4 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w kamienicy Dobre Miasto, ul. Fabryczna Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 23,71 m (powierzchnia po podłodze ok. 40 m ), usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Chromiec

Chromiec,dolnośląskie

850 000 zł300 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu dom wolnostojący idealny na agroturystykę, bądź dla rodziny wielopokoleniowej. Dom położony jest na działce zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł3 000 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o pow. 3000 m2 położona w Klembowie przy ulicy Kwiatowej. Działki w kształcie prostokąta z linią brzegową rzeki Rządza (struga) super miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł80 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:750 zł

750zł to cena za miesiąc od osoby! Domek do wynajęcia dla pracowników, studentów czy firm o powierzchni w Rumi. Domek składa się z :2-pokoi, kuchni, łazienki, toalety. Domek jest.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,80 m² 6 889,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,8m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Strumieńskiego w Mysłowicach. Lokal wyróżnia się świetną lokalizacją nieopodal parku,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowe Działki Budowlane na Sprzedaż Wola Batorska, gm. Niepołomice Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Oferujemy 4 atrakcyjne działki budowlane w urokliwej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokoje w mieszkaniach 2- i 3-pokojowych. Możesz wynająć jeden, dwa lub trzy pokoje w ramach jednego mieszkania. Apartamenty mieszczą się na 7 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł6 000 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowo-budowlana - Sędziszów Młp. 60 a - Na działkę zostały wydane wz na budynek handlowo-usługowy o pow. zabudowy 2000m2 - idealne miejsce pod własny biznes. -.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł26,92 m² 14 227,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament Morski taras z ogródkiem około 350 m od morza Darłówko Wschodnie. Na sprzedaż kompaktowy, apartament Morski położony w nadmorskiej części Darłówka Wschodniego,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Wyjątkowa działka 2000 m w Brzeźnie - przestrzeń, prywatność i gotowość pod budowę Szukasz miejsca, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 795 zł2 455 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** Oferta na wyłączność nie szukaj dalej *** Nieruchomości Panorama przedstawiają Państwu na sprzedaż działki zlokalizowane w Szklarskiej Porębie w okolicy Blue Mountain Resort.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł41,26 m² 9 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem a w cenie: miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,26 m , cena 405.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł81 m² 6 604,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Ogłoszenie dotyczy budynku nr 1 Dębova Park 15 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej pod Słupskiem Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję Dębova Park kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

333 370 zł1 961 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnadziałka W bardzo dobrej cenie. Na sprzedaż działka o powierzchni 1961 m2 zlokalizowana w miejscowości Przytok- gmina Zabór, niedaleka odległość od Zielonej Góry. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł10 170 m² 78,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mazańcowice grunt rolny/ siedliskowy Oferuję Państwu na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 10170m2. Teren płaski, nieogrodzony, nieuzbrojony, bardzo dobrze nasłoneczniony otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł122,13 m² 15 475,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:568 m²

Super okazja! Inwestuj i zarabiaj cały rok. Na sprzedaż gotowy wykończony obiekt z 4 apartamentami nad Morzem Bałtyckim w Wisełce. Idealny pod inwestycję. - powierzchnie apartamentów -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł33 031 m² 60,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Oferowana działka o łącznej powierzchni 33 031 m , idealna pod działalność usługową lub turystyczno-rekreacyjną. W skład oferty wchodzą działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania, w którym poczujesz się jak u siebie, dobrze trafiłeś! Przedstawiam ofertę 2-pokojowego mieszkania w nowym bloku z 2024 roku na zamkniętym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł72,76 m² 6 597,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na I piętrze w Lęborku przy ul. Czołgistów spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł328 m² 13 414,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:292 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu elegancki, kameralny dom w zabudowie szeregowej z dużym kaskadowym, świetnie doświetlonym ogrodem. W jego skład wchodzi przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł100 m² 19 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

Dom nad Narwią spokojna przestrzeń w otoczeniu natury Na sprzedaż dom położony w malowniczej miejscowości Dzbądz, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 100 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę położoną w Targowisku. Działka budowlana położona w dobrze skomunikowanym miejscu, między.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 803 m² 153,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urokliwa , wymiarowa , działka , cicha , spokojna okolica , w pobliżu nowe domy , dojazd drogą 5 metrową. Działka z dużym potencjałem, w pobliżu przystanek autobusowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 648 m² 229,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną przy lesie położoną w miejscowości Orle oddaloną jedyne 3 km od Wejherowa. Nieruchomość jest w trakcie podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²130 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy - 130 m2 w centrum Warszawy. Więcej informacji pod tel.   Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 715 m² 227,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym. Działka wpisana jest do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego pod symbolem 15 M-U. Co to oznacza? Dużą swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

120 000 zł1 038 m² 115,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1038 m2 zlokalizowana w Chęcinach. Działka w drugiej linii od drogi asfaltowej - ul. Sitkówka. Płaska, niezagospodarowana, w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,70 m² 12 557,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kołobrzeg ul. Mazowiecka. Mieszkanie na Os. Bajkowym 2 pokojowe o pow. 47,7 m2. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon o pow, 6 m2. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Szamotuły,wielkopolskie

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na atrakcyjnej działce o powierzchni 702 m , w sercu Szamotuł, przy ul. Ostrorogskiej. Co.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł52,56 m² 7 572,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie ul. Browarna, elbląg Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które pozwoli Ci wygodnie mieszkać od pierwszego dnia? Ta nieruchomość o powierzchni 52,56.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 526 m² 2 293,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prezentujemy Państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł122 m² 6 393,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Wszechstronny, energooszczędny dom 122M2, stan surowy zamknięty Z panoramą na okolicę W gminie chmielnik. Do zaoferowania posiadamy nowy dom o powierzchni użytkowej 122m2 wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 52 m2, położony w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej / Mieszka I. Nieruchomość w bliskiej odległości od centrum, niedaleko dworca pkp i pks.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł217,90 m² 550,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotowa nieruchomość lokalowa położona jest w Miłomłynie przy ul. Kolejowej, pow. ostródzki, woj. warmińsko-mazurskim. Działka zlokalizowana jest w północno-wschodniej części.