Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

750 zł80 m²

 

Piętro:parter

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:750 zł

750zł to cena za miesiąc od osoby! Domek do wynajęcia dla pracowników, studentów czy firm o powierzchni w Rumi. Domek składa się z :2-pokoi, kuchni, łazienki, toalety. Domek jest.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,80 m² 6 889,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,8m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Strumieńskiego w Mysłowicach. Lokal wyróżnia się świetną lokalizacją nieopodal parku,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowe Działki Budowlane na Sprzedaż Wola Batorska, gm. Niepołomice Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Oferujemy 4 atrakcyjne działki budowlane w urokliwej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokoje w mieszkaniach 2- i 3-pokojowych. Możesz wynająć jeden, dwa lub trzy pokoje w ramach jednego mieszkania. Apartamenty mieszczą się na 7 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 000 zł6 000 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowo-budowlana - Sędziszów Młp. 60 a - Na działkę zostały wydane wz na budynek handlowo-usługowy o pow. zabudowy 2000m2 - idealne miejsce pod własny biznes. -.

Szczegóły ogłoszenia

383 000 zł26,92 m² 14 227,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament Morski taras z ogródkiem około 350 m od morza Darłówko Wschodnie. Na sprzedaż kompaktowy, apartament Morski położony w nadmorskiej części Darłówka Wschodniego,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Wyjątkowa działka 2000 m w Brzeźnie - przestrzeń, prywatność i gotowość pod budowę Szukasz miejsca, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 795 zł2 455 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** Oferta na wyłączność nie szukaj dalej *** Nieruchomości Panorama przedstawiają Państwu na sprzedaż działki zlokalizowane w Szklarskiej Porębie w okolicy Blue Mountain Resort.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł41,26 m² 9 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem a w cenie: miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,26 m , cena 405.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł81 m² 6 604,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:201 m²

Ogłoszenie dotyczy budynku nr 1 Dębova Park 15 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej pod Słupskiem Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję Dębova Park kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

333 370 zł1 961 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnadziałka W bardzo dobrej cenie. Na sprzedaż działka o powierzchni 1961 m2 zlokalizowana w miejscowości Przytok- gmina Zabór, niedaleka odległość od Zielonej Góry. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł10 170 m² 78,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mazańcowice grunt rolny/ siedliskowy Oferuję Państwu na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 10170m2. Teren płaski, nieogrodzony, nieuzbrojony, bardzo dobrze nasłoneczniony otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł122,13 m² 15 475,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:568 m²

Super okazja! Inwestuj i zarabiaj cały rok. Na sprzedaż gotowy wykończony obiekt z 4 apartamentami nad Morzem Bałtyckim w Wisełce. Idealny pod inwestycję. - powierzchnie apartamentów -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł33 031 m² 60,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Oferowana działka o łącznej powierzchni 33 031 m , idealna pod działalność usługową lub turystyczno-rekreacyjną. W skład oferty wchodzą działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania, w którym poczujesz się jak u siebie, dobrze trafiłeś! Przedstawiam ofertę 2-pokojowego mieszkania w nowym bloku z 2024 roku na zamkniętym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł72,76 m² 6 597,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na I piętrze w Lęborku przy ul. Czołgistów spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł328 m² 13 414,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:292 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu elegancki, kameralny dom w zabudowie szeregowej z dużym kaskadowym, świetnie doświetlonym ogrodem. W jego skład wchodzi przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł100 m² 19 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

Dom nad Narwią spokojna przestrzeń w otoczeniu natury Na sprzedaż dom położony w malowniczej miejscowości Dzbądz, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 100 m² 227,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę położoną w Targowisku. Działka budowlana położona w dobrze skomunikowanym miejscu, między.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł2 803 m² 153,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urokliwa , wymiarowa , działka , cicha , spokojna okolica , w pobliżu nowe domy , dojazd drogą 5 metrową. Działka z dużym potencjałem, w pobliżu przystanek autobusowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 648 m² 229,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną przy lesie położoną w miejscowości Orle oddaloną jedyne 3 km od Wejherowa. Nieruchomość jest w trakcie podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²130 m² 8 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Do wynajęcia moduł biurowy - 130 m2 w centrum Warszawy. Więcej informacji pod tel.   Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 715 m² 227,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym. Działka wpisana jest do Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego pod symbolem 15 M-U. Co to oznacza? Dużą swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

120 000 zł1 038 m² 115,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1038 m2 zlokalizowana w Chęcinach. Działka w drugiej linii od drogi asfaltowej - ul. Sitkówka. Płaska, niezagospodarowana, w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,70 m² 12 557,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kołobrzeg ul. Mazowiecka. Mieszkanie na Os. Bajkowym 2 pokojowe o pow. 47,7 m2. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon o pow, 6 m2. ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Szamotuły,wielkopolskie

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na atrakcyjnej działce o powierzchni 702 m , w sercu Szamotuł, przy ul. Ostrorogskiej. Co.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł52,56 m² 7 572,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie ul. Browarna, elbląg Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które pozwoli Ci wygodnie mieszkać od pierwszego dnia? Ta nieruchomość o powierzchni 52,56.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 526 m² 2 293,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prezentujemy Państwu działkę inwestycyjną na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł122 m² 6 393,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Wszechstronny, energooszczędny dom 122M2, stan surowy zamknięty Z panoramą na okolicę W gminie chmielnik. Do zaoferowania posiadamy nowy dom o powierzchni użytkowej 122m2 wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 52 m2, położony w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej / Mieszka I. Nieruchomość w bliskiej odległości od centrum, niedaleko dworca pkp i pks.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł217,90 m² 550,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotowa nieruchomość lokalowa położona jest w Miłomłynie przy ul. Kolejowej, pow. ostródzki, woj. warmińsko-mazurskim. Działka zlokalizowana jest w północno-wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł190 m² 3 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 164 m²

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż solidny, murowany dom wolnostojący o powierzchni około 190 m , zlokalizowany w spokojnej i zielonej części miejscowości Przybówka,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy państwu nowe mieszkanie położone na 7 piętrze. Na całkowity metraż nieruchomości (50 m2) składają się: -> Salon z wyjściem na balkon. -> Aneks kuchenny. -> Sypialnia. ->.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 32 m , położona w świetnie skomunikowanej części Warszawy - Praga, okolice Dworca Wileńskiego. Mieszkanie składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 161,55 m² 1 119,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:993 m²

Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Rozbark w Bytomiu. Jest doskonale skomunikowana z centrum miasta, a1, dk 94 co umożliwia szybki dojazd do pozostałych miast aglomeracji śląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 800 zł52 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę nowego mieszkania z widokiem na Park Śląski! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 52m 2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł57,80 m² 15 553,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferowane jest na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,80 m2 w dzielnicy Gdynia Oksywie, w inwestycji dewelopera Port Deco. Budynek położony jest w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł267,04 m² 6 366,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 951 m²

Biuro akm nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o wysokim standardzie wykończenia, zaprojektowanego z myślą o najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł56,90 m² 11 405,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, niezamieszkałego trzypokojowego mieszkania w nowym budownictwie przy ul. Szlacheckiej w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

1 827 000 zł4 060 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pow 4060m2 posiadająca warunki zabudowy pod mieszkalnictwo nadająca się pod wszelkiego rodzaju działalność w tym hotele, domy weselne oraz inne. Na działce wszystkie media miejskie, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 895 801 zł113 m² 16 777 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie m4 w dwulokalowym domu jednorodzinnym Oferujemy na sprzedaż mieszkanie/bliźniak w nowo powstającym dwulokalowym domu z działką 2,5 ar. Działka na której będzie.