Nieruchomości

239 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 450 zł85 m² 170 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 80 m , 4 pokoje, klimatyzacja, balkon, miejsce w garażu Grzybowska 37, śródmieście Na wynajem nowoczesny 4-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 850 m² 72,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie możesz zrealizować swoje plany budowlane i cieszyć się bliskością natury? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 900 zł125,40 m² 10 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy gotowy do zamieszkania. Bez nakładów finansowych. Oferujemy do sprzedaży przestronny i zadbany segment o pow. ok. 126 m2, zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł13 500 m² 244,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 1,3 ha - włosań - pod krakowem - południowa strona - 6mu2 - zabudowa bliźniacza lokalizacja: włosań w gminie Mogilany to niewielka miejscowość położona w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 000 000 zł800 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - narożna działka położona przy wjeździe na teren Manufaktury i granicząca z terenem ch Manufaktura. Działka objęta mpzp - uchwała nr LXIX/2061/22 rady miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

899 460 zł19 988 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Widokowe działki z warunkami zabudowy | Giławy | Warmia Na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 200 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka, która oszczędza czas I pieniądze - gotowa przestrzeń pod twój dom - dąbrowa tarnowska! informacje podstawowe - Mamy przyjemność przedstawić Państwu niesamowitą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Stawek

Stawek,warmińsko-mazurskie

899 000 zł103,90 m² 8 652,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 606 m²

Wyjątkowy dom W wyjątkowej mazurskiej lokalizacji Marzysz o porannej kawie na zadaszonym tarasie, czując bliskość największych polskich jezior? Z dumą prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł80 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:156 m²

Na sprzedaż dwa domki w Starym Sączu idealne pod inwestycję lub dla rodziny Świetna lokalizacja blisko centrum Starego Sącza Parametry nieruchomości: domek główny (bliźniak) 80 m Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł166 m² 6 927,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:485 m²

Inwestycja oddana do użytkowania- gotowe do zakupu- dostępna prawa strona bliźniaka Indywidualny projekt Duży ogródek Ogrzewanie podłogowe - cały dom Markowy piec dostosowany do powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Bytomska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 000 zł300 m² 3,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do plac o pow. 300 m2 w Szczecinie przy ul. Bytomskiej. Czynsz najmu 1 000,00 /netto do negocjacji. Dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Karbowskie

Karbowskie,warmińsko-mazurskie

105 000 zł3 037 m² 34,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks ośmiu działek w miejscowości Karbowskie gmina Ełk w odległości 14 km od Ełku, 6 km od Nowej Wsi Ełckiej i trasy Via Baltica. Dojazd do działek gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł198 m² 12 121,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:989 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość - dom wolnostojący w pożądanej części Gdańska - kokoszki/kiełpino Górne. Lokalizacja: kokoszki to zachodnia dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów | Mieszkanie z komórka lokatorską i balkonem | Wolne od 1.06.2026 | Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw przy ul. Józefa Elsnera 34 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 900 zł143,80 m² 8 205 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:353 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - Segment w zabudowie szeregowej o powierzchni ok 144 m2, usytuowany w bardzo ładnym rejonie, w cichej okolicy Nadarzyna. Rozkład pomieszczeń : Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł28,80 m² 20 313 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z widokiem na Giewont, idealne zarówno na weekendowe wypady w góry, jak i na inwestycję. Nieruchomość o powierzchni 28,80 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 613 m² 246,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rekomendujemy do zakupu Działkę budowlaną o powierzchni 1600 m2 w Sowiej Woli objęta mpzp z możliwością zabudowy jednorodzinnej i bliźniaczej, dla rodziny chcącej korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Mint Property przedstawia prestiżowy lokal użytkowy (biuro, usługi itp.) na ul. Zamoyskiego, stare Podgórze Wyjątkowy lokal, mieszczący się w modernistycznej kamienicy, tuż obok Ronda Matecznego.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł110,80 m² 26 164,26 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament z widokiem na Pałac Kultury | Grzybowska | 6. piętro | Balkon Wyjątkowa przestrzeń, dotychczas wykorzystywana jako przestrzeń biurowa położona w samym sercu Warszawy, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł97,39 m² 19 498,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m m2 + antresola 37,39m2 znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Dębnikach. Lokalizacja: imperial.

Szczegóły ogłoszenia

480 160 zł12 004 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową znajdującą się na terenach inwestycyjnych Gminy Rogoźno w miejscowości Garbatka. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 400 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo dobrze zlokalizowana działka o powierzchni 24 ary położona jest w Czańcu. Działka posiada kształt prostokąta o wymiarach przybliżonych 145x 25m i nowym miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

61 000 zł500 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam budowlaną działkę o powierzchni 500m2 położona w bezpośrednim sąsiedztwie innych działek do sprzedaży o powierzchniach 500m2, 1000m2, 1500m2, 2000m2 i 3000m2.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44 m² 9 977,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, zlokalizowane przy ulicy Częstochowskiej 23. Lokal znajduje się na 3. piętrze w trzypiętrowym bloku z 2008 roku. Budynek jest po.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł249,50 m² 3 803,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:688 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 249,5 m2 zlokalizowany w malowniczej miejscowości Kielno położonej nad Jeziorem Kielno, zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 123 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z możliwością zabudowy o pow. 3123 m2 przy ul. Lotnisko w m. Gołąb 12 km od Puław (wszystkie media w drodze). Działka -powierzchnia 3123m2 -kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56,24 m² 62,23 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 5 piętrze, nowoczesnego budynku w centrum Sochaczew (ul. Olimpijska 10). Mieszkanie składa się z ustawnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł189 242 m² 23,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość zabudowana budynkiem o wymiarach: 20x62m, w którym przez długie lata odbywały się największe dyskoteki. Powierzchnia działki: 18924m2 Kształt: trapez. Działka przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł146 400 m² 21,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:146 400 m²

Wśród rozległych łąk, lasów i nieskażonej przyrody Pomorza Zachodniego znajduje się miejsce absolutnie wyjątkowe ponad 14,6 hektara prywatnej przestrzeni, w której centralnym punkcie stoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł68,50 m² 23 211,68 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68,5 mkw, znajdujące się na osiedlu Marina Mokotów w Warszawie. Mieszkanie położone na 5 piętrze, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł53,85 m² 4 921,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-