Nieruchomości

239 809 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom szeregowy Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 050 000 zł134,70 m² 7 795,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

| na sprzedaż dom - segment skrajny w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej 134,7 m2 , zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w Kielcach. Dom wybudowany w 2001 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko u nas! Najem Instytucjonalny Przedmiotem najmu jest mieszkanie typu M-2, przedpokój, kuchnia, duży pokój. Okna plastikowe, rolety antywłamaniowe, meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka o powierzchni 3000 m2 dla której w drugim kwartale 2026 zostanie zatwierdzony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Działka zostanie ujęta jako zabudowa mn -.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł716 m² 48,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 716 m2. Położona w miejscowości Raszków, gmina Słupia Jędrzejowska. Zlokalizowana pośród terenów zielonych, oraz licznych obszarów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

195 000 zł67,84 m² 2 874,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w miejscowości Dobropole gmina Dobra. W skład nieruchomości wchodzi: - 3 pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

184 320 zł1 024 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka 100 m od jeziora | Połęczyno | 1 024 m | 180 zł/m Cena: 184 320 zł Powierzchnia: 1 024 m Lokalizacja: połęczyno, gm. Somonino, powiat kartuski Przeznaczenie: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł4 400 m² 28,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena! Biuro Nieruchomości mint property przedstawia na sprzedaż działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, usytuowaną w urokliwym miejscu, w Kamienicy Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 46 m (2 niezależne pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój, piwnica, loggia). Nieruchomość zlokalizowana w centrum Rzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł45 400 m² 8,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Niższa cena! Do sprzedania duża 4.54 hektara! Działka rolna w trakcie najmu ( możliwość kontynuacji) Możliwość przekształcenia w przyszłości na działkę budowlaną, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł49 m² 13 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,96 m (ok. 56 m po podłodze), położone w nowoczesnym budynku z 2021 roku, na zamkniętym i zadbanym osiedlu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 100 m²

Duży dom z budynkiem gospodarczym i dużą działką. Dom o powierzchni 240 m2 na działce 2,01ha. Parter to wiatrołap, hol, sypialnia, gabinet, kuchnia, salon z kominkiem, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł250 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Klimatyczny dworek położonyw lesie w na Białołęce 12 km. od Pałacu Kultury , powierzchnia ok 250m : 4 pokoje, 2 łazienki, wc, kuchnia Idealna cisza, dookoła nieruchomości las! Dom kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

127 500 zł1 047 m² 121,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogrodzona działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy wolnostojącym domem jednorodzinnym, położona 5 km od Świebodzina. DO niewielkiego jeziora lubich ok 15 min pieszo, do niesulic.

Szczegóły ogłoszenia

83,18 zł/m²72,12 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! lokal dostępny "od zaraz" wykończony W dobrym standardzie! Na wynajem atrakcyjny lokal usługowy na Osiedlu Franciszkańskim, przy ul. Braci Mniejszych - popularnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

105 300 zł811 m² 129,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Wymysłowo, w rejonie Pojezierza Gnieźnieńskiego, w spokojnej okolicy w pobliżu jeziora i lasu. Działki objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 500 zł37,02 m² 12 574,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w Gdańsku - przestrzeń, komfort i codzienna wygoda w otoczeniu natury Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój, bezpieczeństwo i nowoczesny styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 068 m² 149,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1068 m . Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

886 000 zł49,30 m² 17 971,60 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji "dom Wschodzącego Słońca", ul. Bratysławska, prądnik Biały / Krowodrza Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,3m ,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 842 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy, położoną w malowniczej miejscowości Knieja, obok Barcina z pięknym widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

12,01 zł/m²166,43 m² 1 998 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy w Chodzieży, o pow. 166,43 m2. Czynsz najmu ok. 2000 zł netto/m-c,. Stan lokalu dobry,.

Szczegóły ogłoszenia

139 360 zł5 565 m² 25,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzenie o domu wśród zieleni jest na wyciągnięcie ręki! Przedstawiam na sprzedaż wyjątkową działkę zlokalizowaną w Sromutce, gmina Zelów, woj. łódzkie. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł5 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 5000 m w Strzelinku 1,5 km od Doliny Charlotty Opis: biuro Jończyk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł29 m² 7 241,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Nowa niższa cena Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości, która może spełniać dwie funkcje: mieszkalną bądź usługową. Mieszkanie na poziomie parteru zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł180 m² 4 272,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 170 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący z garażem w bryle znajdujący się w Ośnie Lubuskim na działce o powierzchni 2170 m2. Lokalizacja: ośno Lubuskie słynie z urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł240 m² 6 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 772 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 240 m położony w miejscowości Samborowo (gmina Ostróda, region Mazury), w otoczeniu lasów i jezior, 500 m od rzeki Drwęca oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł178 m² 3 764,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom w trakcie budowy o powierzchni użytkowej 116,4m2 usytuowany na działce 1600m2 w gminie Burzenin. Dom wybudowany z ytonga - 36,5 cm. Stolarka okienna pcv z ciepłymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Nadmorska inwestycja, która pracuje na Ciebie Wicie, 150 m od plaży Są miejsca, które od pierwszej chwili mają.

Szczegóły ogłoszenia

1 142 000 zł6 337 m² 180,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Interesująca działka budowlana o powierzchni około 6300mkw położona jest w Hałcnowie w Bielsku Białej w rejonie ulicy Witosa. Kształt działki jest bardzo symetryczny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł112 m² 15 089,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bezpośrednia. Posiadamy na sprzedaż lokal użytkowy położony na parterze budynku w Olsztynie przy ulicy Wilczyńskiego, w miejscu o bardzo dużym natężeniu. Lokal posiada duże.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł991 m² 222 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna działka budowlana o powierzchni 991 m w miejscowości Konarskie - gmina Kórnik, powiat poznański, województwo wielkopolskie Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną nr 65/2.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 396 m² 71,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w Opolu Lubelskim przy ulicy Dolnej. Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 0,1396 ha (1396 m ), położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł1 500 m² 133 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Niezabudowana działka gruntu o pow. 1500m2, położona w miejscowości Stary Borek w bezpośrednim sąsiedztwie nadmorskiej miejscowości Grzybowo. Dojazd od Grzybowo drogą asfaltową ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł53,50 m² 22 037,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54m , składające się z trzech pokoi. Układ jest funkcjonalny i nowoczesny. Kuchnia we wnęce z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł145 m² 41,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynającia hala wraz Z pomieszczeniem biurowym W tarnowskich górach Do wynajęcia hala o powierzchni 109 m2 (wysokość 4,3 m) wraz z pomieszczeniem biurowym o powierzchni ok 11.

Szczegóły ogłoszenia

43,53 zł/m²85 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pruszyński Studio Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu lokalu " Szafa Gra " wraz z odstępnym, zlokalizowanego w samym sercu Częstochowy - przy Alei Najświętszej Maryi Panny. Szafa Gra to.

Szczegóły ogłoszenia

1 398 000 zł1 032 m² 1 354,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu dwie działki budowlane pod zabudowę m.in. jednorodzinną, położoną w Gdyni na Małym Kacku. Lokalizacja: mały Kack to dzielnica, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł300 m² 2 656,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 300 m , zlokalizowany w Czechowicach-Dziedzicach Południowych , na działce o powierzchni 1464.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł11 457 m² 3,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki leśne w Achrymowiczach | 11 457 m | 40 000 zł Na sprzedaż dwie działki leśne położone w spokojnej, malowniczej miejscowości Achrymowicze, w gminie o wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy funkcjonalny segment o powierzchni 69 m2 w budynku 4- lokalowym położony na działce o powierzchni około 200 m2, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Premium Estates prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie w Gliwicach, dz. Środmieście, kilka kroków od Rynku! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 675 zł38,03 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane blisko ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Zaspa, w miejscu, które zachwyci.