Nieruchomości

239 809 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

582 714 zł58,86 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w sercu Jawora - komfort, zieleń i wygoda na co dzień Obecnie realizujemy kolejną część inwestycji - pierwsze pięć budynków już powstało. Dzięki temu można zobaczyć,.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł1 200 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Emmerson oferuje: atrakcyjna działka położona w Krakowie w dzielnicy Dębniki -skotniki, obręb 40 Skotniki Południe pomiędzy ulicą Dobrowolskiego i Grzegorzewską, otoczenie nowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 700 000 zł1 414,70 m² 1 908,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:173 622 m²

Oferujemy Państwu przepiękną posiadłość położoną w uroczej kaszubskiej wsi - Małej Piaśnicy, na obszarze Puszczy Darżlubskiej, nieopodal nadmorskich miejscowości tj. Karwia (ok 26 km), puck.

Szczegóły ogłoszenia

113,64 zł/m²132 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal usługowo-handlowy 132 m | Parter | Centrum Warszawy | Witryny Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 699 000 zł200 m² 8 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

Wyjątkowy Dom w Sercu Miasta Ul. Mohylowska Zapraszamy do wyjątkowej oferty sprzedaży niepowtarzalnego, drewnianego domu położonego w ścisłym centrum miasta. To rzadka okazja, by zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Woryty

Woryty,warmińsko-mazurskie

1 860 000 zł175,98 m² 10 569,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 602 m²

Daniel Brzoza Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Woryty, w gminie Gietrzwałd, zaledwie 20 minut od Olsztyna. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł855 m² 169,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu działkę budowlaną w wyjątkowej lokalizacji - w samym sercu malowniczego Wlenia, na Pogórzu Izerskim. Działka nr 199/1 o powierzchni 855 m2 teren.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 900 m² 115,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka rekreacyjna o powierzchni 1900m2 w miejscowości Parlino, gmina Stara Dąbrowa. Na działce jest usytuowany domek letniskowy o powierzchni użytkowej 40,20m2.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 125 m² 68,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! nie szukaj dalej! działka budowlana Z rozpoczętą inwestycją (bliźniaki) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Więckowy, gmina Skarszewy.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł21,90 m² 5 707,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka gotowa do zamieszkania bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 21,90 m.kw, usytuowaną na 1 piętrze w kamienicy, na Starym Mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jankowo

Jankowo,kujawsko-pomorskie

1 390 000 zł249,09 m² 5 580,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Dom dla tych, którzy cenią wyjątkowość - przestrzeń, styl i komfort w jednym. Szukasz miejsca, które łączy luksus z prywatnością? Ten dom może być właśnie dla Ciebie. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 000 zł47 m² 8 659,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy na prezentację mieszkania w nowo oddanym bloku na Osiedlu Europejskim. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku z windą. Ostatnie wolne mieszkanie w tym.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł1 745 m² 47,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1745 m , położoną w miejscowości Janów (gmina Janów, powiat sokólski). Numer ewidencyjny działki: 543. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

76 590 zł851 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie sprzedaży działki położone w miejscowości Staropole. Działki znajdują się przy drodze pomiędzy Lubrzą a Boryszynem a do miejscowości gminnej to odległość.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł879 m² 112,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicy miejscowości Konarzewo. Nieruchomość o powierzchni 879 m2. Nieruchomość usytuowana na terenie płaskim z bardzo ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Nowa cena! Teraz 425 tys! Gustowne 2 pokojowe 51 m2 na Staszica! Idealna oferta : - na wynajem - w pobliżu uczelnie, idealny dojazd do tpv Faurecji, oraz - własne potrzeby mieszkaniowe - na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł26 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Hit inwestycyjny | 26 m | gotowe do zamieszkania | ul. Zabrska 15 Szukasz mieszkania, które zacznie na siebie zarabiać od pierwszego dnia? A może kompaktowej przestrzeni dla siebie w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł9 228 m² 249,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Na sprzedaż bardzo duża działka budowlana położona na osiedlu domków w miejscowości Kielno. Działka o powierzchni 9228 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł116,77 m² 5 900,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Bogdanowo, zaledwie kilka minut od Obornik.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie położone w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego przy ul. Inżynierskiej. Powierzchnia mieszkania to 50m2, położone na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

68,75 zł/m²80 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 80 m 2 na parterze. Lokal: lokal usytuowany jest na parterze, posiada powierzchnię użytkową 80 m2, składa się z części open, zaplecza socjalnego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł265,69 m² 3 157,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Szanowni Państwo! Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu w Grębocinie. Nieruchomość położona we wschodniej części wsi, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca pkp oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 854 m² 242,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka 1854 m 2 w Ujściu bezpośrednio przy markecie dino. Idealna do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. 11 km od centrum Piły. . Działka płaska, niezadrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama prezentują na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie okolice Małej Poczty, jelenia Góra Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł53,35 m² 11 527,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie do remontu| 53 m | Balkon | - Osiedle Kombatantów Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,35 m . Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł96,35 m² 8 614,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesna szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 750 zł26,78 m² 11 081,03 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

> na sprzedaż funkcjonalny dom z pięknym widokiem na jezioro, położony przy lesie iglastym. Nieruchomość super nadaje się do stałego zamieszkania w kameralnej kaszubskiej wsi jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł33,79 m² 12 400,12 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w inwestycji Słoneczne Tarasy przy ul. aleja Jana Pawła II. Mieszkanie 33,79 m ul. Jana Pawła II | 8. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł79 m² 1 898,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal niemieszkalny obejmujący powierzchnię 78,90mkw usytuowany w przyziemiu budynku wielomieszkaniowego. Na powierzchnię lokalu składają się: 3 pomieszczenia oraz łazienka, niewielka wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł138 m² 72,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom w stanie developerskim z wykończeniem pod preferencje najemcy (właściciel wykończy dom w konsultacji z najemcą). Lokalizacja: - około 500 m do ul. Puławskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł136 m² 9 477,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Do sprzedania bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej połozony przy ul. Kurpiowskiej w Gliwicach. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 301m. Na parterze budynku duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

90,91 zł/m²77 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Usługowy 77 m - Prestiżowa Marina Mokotów Prezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 77 m , usytuowany w sercu jednego z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł65 m² 12 030,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:650 m²

0% prowizji., 0% podatku PCC Na zdjęciu przedstawiamy wizualizację domu. Projekt posiada 3 przykładowe aranżacje. Posiadamy pozwolenie na budowę 7 domów i 7 działek budowlanych, uzbrojonych przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł47,87 m² 10 841,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2pokojowe, bezczynszowe mieszkanie o charakterze domu - z własnym ogrodem o powierzchni 30m2. Nieruchomość składa się z: -przedsionek 3.09 m2 -korytarz 2.65 m2 -łazienka 4.50 m2 -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł102 m² 3 186,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok 102m, w miejscowości Ostrów Wielkopolski, położony na działce o powierzchni 726m. Parter: korytarz, duży salon z połączenia 2 pokoi, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł215,66 m² 3 704,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Bardzo ciekawa nieruchomość w spokojnej części Wołomina Z powodzeniem można przekształcić na dwa, lub nawet trzy oddzielne mieszkania, co da bardzo wysoki zwrot inwestycji w skali roku.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 500 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - 4 działki budowlane po 15 arów każda Grabowiec, gm. Susz, powiat iławski | 500 m od Jeziora Kolmowo | Bezpośrednie sąsiedztwo lasów państwowych Miejsce w sercu natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 858 zł59,98 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Głogów, mieszkanie, 3 pokoje, winda, 59,98 m2, sprzedam, 425858 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z windą w stanie deweloperskim, znajdujące się na II.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²600 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy biuro o powierzchni 600 mkw. w ścisłym centrum Wrocławia Lokalizacja : okolice Rynku, położone w 7-kondygnacyjnym budynku biurowo-handlowo-apartamentowym Przeznaczenie: biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł58,61 m² 11 073,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni użytkowej 58,61 m , położone na parterze bloku z windą oddanego do użytkowania w 2016 r. Mieszkanie.