Nieruchomości

239 829 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

684 000 zł160 m² 4 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Żabia Wola dom wolno stojący 160m2 w stanie surowym zamkniętym - na sprzedaż. Dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 160 m2 i użytkowej 148 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł37,90 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na wynajem na toruńskim Rubinkowie. 2 niezależne pokoje: :sypialnia i salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 949 m² 215,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka o powierzchni:1949 m2 w cudowny miejscu! Lokalizacja: - województwo: pomorskie - powiat: wejherowski - gmina: szemud - miejscowość: kamień Numer działki: 399/27.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł178,42 m² 10 643,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:24 501 m²

Zapraszam Cię na prezentację domu wolnostojącego położonego w Małkocinie pod Stargardem, ok. 40 km od Szczecina. Atrakcyjny, przestronny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

130 000 zł838 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka budowlana kwaśniów dolny powierzchnia działki wynosi 838 m2, szerokość około 23 metry. Możliwość dokupienia jeszcze jednej działki. Według miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

58,80 zł/m²120 m² 7 056 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Centrum sportowo-rekreacyjne w Szczecinie jest obiektem,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł800 m² 368,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na Zachodzie Wrocławia - osiedle Żar. Działka o regularnym kształcie z wodą i prądem na działce. Kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł13 937 m² 39,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży 4 pięknie usytuowanych działek o pow. całkowitej 1,3937 ha, położonych na Pogórzu Izerskim, w malowniczej wsi w Kotlinie Jeleniogórskiej - Starej Kamienicy. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 582 m² 34,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1582 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach 28 m x 57 m, położona w miejscowości Chełmica Mała, gmina Fabianki, częściowo porośnięta młodymi.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł49,57 m² 9 582,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie przy parku w nowym budownictwie. Szczecinek, ul. Karlińska. Parter. Na sprzedaż, gotowe do zamieszkania mieszkanie w nowym budynku "klonowy Zakątek" - nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł160 m² 8 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 196 m²

Wyjątkowy dom położony w jednej z najbardziej malowniczych części Kaszub w Borzestowskiej Hucie, zaledwie 100 metrów od Jeziora Raduńskiego Dolnego. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kaleje

Kaleje,wielkopolskie

353 133 zł3 567 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis podstawowy: na sprzedaż oferuję jedną z dwóch dużych działek niezabudowanych położonych w Kalejach, w wyjątkowym miejscu na skraju zwartego kompleksu leśnego, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 428 zł49,62 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 49,62 m zlokalizowane na II piętrze nowego apartamentowca w dzielnicy Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

418 360 zł2 476 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę działki budowlanej o powierzchni 2 476 m (nr 419/2), położonej na granicy Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi. To miejsce, może i od razu nie zachwyca - ale.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł10 885 m² 44,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy trasie krajowej S8 Dwie niezabudowane nieruchomości gruntowe o łącznej powierzchni 10492 m2. Działka usytuowana przy drodze głównej (krajowa - S8) na trasie Białystok-.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł68,50 m² 15 328,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: bartosz Biernacki tel.   Jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.50m2 na Osiedlu Róż z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł2 521 m² 69,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Orzeszu Woszczycach o pow. 2521m2, usytuowaną przy ulicy Logistyków. Nieruchomość pusta, niezabudowana i nieuzbrojona, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Na wynajem oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy z dwoma prywatnymi tarasami położony w Gdańsku w dzielnicy Osowa! Lokal znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku i bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł70 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

Stylowy dom z duszą na wsi Czeberaki - wieś sołecka w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie łosickim, w gminie Stara Kornica. Szukasz spokojnego azylu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 399 000 zł123,88 m² 11 293,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Na sprzedaż środkowy segment nowoczesnego budynku, zlokalizowanego na cichym osiedlu. Mieszkanie posiada klasyczny układ pomieszczeń : - na parterze salon z aneksem kuchennym, toaleta oraz schowek.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł67,24 m² 16 359,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 67,24 m zlokalizowany przy ul. Kazimierza Wielkiego w Krakowie. Jest to przestrzeń o dużym potencjale, idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł61 m² 108,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament w Śródmieściu na wynajem english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje Państwu eleganckie mieszkanie przy ulicy Bagno 2 na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 241 152 zł176,52 m² 12 696,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:386 m²

Terra verde wilanów I dom nr 8 | wilanów - zawady Dom nr 8 to wyjątkowa propozycja w ramach prestiżowej inwestycji Terra Verde Wilanów, zlokalizowanej przy ul. Glebowej. Budynek ten, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 131 m² 322,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod zabudowę jednorodzinną koło Czosnowa Działka ma kształt trapezu o powierzchni 1131 m2 Media przy działce prąd, woda, gaz, światłowód Okolica sąsiednie domy są także.

Szczegóły ogłoszenia

353 220 zł33,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dla klienta gotówkowego! Oferuję na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną na 2 piętrze w apartamentowcu Reda City. To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego lokum w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 781 m² 105,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w Harklowej w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Nowotarskiej. Dz. ewid. nr 910/78 i 911/1 Harklowa, gmina Nowy Targ. Powierzchnia 37 ar Wymiary działki: - szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł180,05 m² 8 608,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Konstancin-Jeziorna, osiedle Czarnów, wolnostojący, 186 m2, 1500000 zł. Na działce 1080 m2, w otulinie Parku Chojnowskiego, wolnostojący dom parterowy z użytkowym poddaszem, 5 pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł44 m² 14 318,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie 44 m +12,5 m z dużym balkonem oraz komórką lokatorską w Brwinowie Osiedle Pszczelin. Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł17 000 m² 235,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej strategicznych części Zamościa bezpośrednio przy głównej drodze, naprzeciwko zoo oraz zaledwie 5 minut od zabytkowego.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej z wydanym pozwoleniem na budowę. Nieruchomości położone w miejscowości Lipki Wielkie, gmina Santok. Działka o dużej.

Szczegóły ogłoszenia

230 800 zł2 414 m² 95,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

*Działka pod zabudowę 2414 m2 w Kiersztanowie k / Mrągowa uwaga : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150,03 m² 3 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż: dom dwulokalowy (bliźniak) - Solec Kujawski Cena: 560 000 zł Powierzchnia całkowita: 150,03 m Powierzchnia działki: 450 m (z możliwością powiększenia do 1000 m ) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 049 m² 361,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka przy drodze z Szukalic do Żórawiny , w drugiej linii zabudowy, o pow. 1059mkw. Działka z mediami w ulicy: energia,woda,kanalizacja. W mpzp zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 356 999 zł94,61 m² 14 343,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie | 94,61 m | 2 łazienki | taras + balkon | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 94,61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal mieszkalno-usługowy w centrum Sobieszowa Oferuję budynek wolnostojący w bardzo dobrym stanie technicznym, zlokalizowany w spokojnym, turystycznym miasteczku blisko zamku.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²223,38 m² 2 681 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokale w budynku magazynowym usytuowanym w Myszkowie przy ul. Kopernika na działce o nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 440 m²

Tylko U nas - oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości oakestate przedstawia Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego, 5-pokojowego domu o powierzchni 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł2 402 m² 189,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania położona przy lesie nieruchomość w Chorowicach gm. Mogilany. Nieruchomość o powierzchni ponad 24 ary,składająca sie z dwóch działek ewidencyjnych po około 12 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ostrowąs

Ostrowąs,kujawsko-pomorskie

70 000 zł611 m² 114,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nad kameralnym Jeziorem w Ostrowąs. film : LOKALIZACJA - Ostrowąs , gm.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł1 099 m² 270,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1100 m | Jeszkowice (gm. Czernica) | wz | media | świetna lokalizacja pod Wrocławiem Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w rozwijającej się i coraz.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł992 m² 181,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana - Świecie, gm. Świecie Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorskie, powiat świecki, gmina Świecie, miejscowość Świecie Powierzchnie działki: - 5051/7 - 992 m cena 180 000.