Nieruchomości

239 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

512 400 zł36,60 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie na ul. Chełmżyńskiej Leśna oaza przy Lesie Rembertowskim Opis nieruchomości: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m, zlokalizowane na 1. piętrze nowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł597 m² 6 616,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wyposażony budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł45,30 m² 14 988,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

ani podatku pcc 2% gotowe do odbioru! Mam przyjemność zaproponować Państwu 2 pokojowe mieszkanie w nowo ukończonej inwestycji w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal usługowo- handlowy W centrum gorzowa wlkp. Do sprzedaży jest lokal usługowo- handlowy o pow. 60 m2 zlokalizowany na parterze w Centrum Gorzowa przy ul. Mieszka I. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

159 000 zł63,70 m² 2 496,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tylko u nas! Na sprzedaż lokal użytkowy w Jaworzynie Śląskiej. Świetne połączenie komunikacyjnej z Wrocławiem i nie tylko(pkp). Lokal położony na parterze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Warunki zabudowy - zabudowa jednorodzinna! Działki położone w malowniczej części Zabłudowa w sąsiedztwie lasu. Dostępne działki o powierzchni od 1050 do 1860 m2 w cenie ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł55,78 m² 13 804,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atuty: * 5 min pieszo do przystanku autobusowego oraz tramwajowego; * prywatne miejsce parkingowe naziemne za szlabanem; * nowoczesne osiedle, * pełna infrastruktura handlowo-usługowa. * 15 min autem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł270 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny z garażem i dużą działką. Powierzchnia całkowita domu 270 m2, powierzchnia użytkowa 213 m2. Powierzchnia działki wynosi 2600 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł850 m² 8 117,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

<!-startfragment-> Dochodowy pensjonat 800 m | Centrum Rumi Na sprzedaż funkcjonujący, w pełni operacyjny pensjonat zlokalizowany w centrum Rumi przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł4 600 m² 23,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,46ha położona pod skarpą w Czersku. Wymiary: szerokość 14,5m, długość 290m. Przeważające użytki gruntowe to III klasa ziemi. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł90 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż w wysokim standardzie dom nad Narwią w drugiej linii brzegowej tylko 250 m od Narwi| Karniewek, gm. Pokrzywnica 12 min od Serocka! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł226 m² 28,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom do wynajęcia z widokiem na Karkonosze Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która urzeka niepowtarzalnym klimatem Cieplic - jednej z najbardziej malowniczych części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezpośrednia, działka budowlana o powierzchni 1500 m 2 położona w Stręgielku, w gminie Pozezdrze, w powiecie węgorzewskim, w województwie warmińsko-mazurskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł5 781 m² 250,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

********** zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość ********** W malowniczym otoczeniu jezior i lasów znajduje się wyjątkowe miejsce na Twój wymarzony dom! osa.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 319 m² 98,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, położona w urokliwej części Ptaszkowej, gmina Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 228 zł61,96 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W przedsprzedaz y mieszkania z nowej inwestycji deweloperskiej na zachodzie Rzeszowa w dzielnicy Przybyszówka - projektant! Wybudowane zostanie nowe osiedle bloków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Chodzież,wielkopolskie

52 920 zł882 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż nieruchomość gruntowa W chodzieży Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w Chodzieży o powierzchni 882 m 2. Nieruchomość znajduje się przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł106,56 m² 4 870,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze kamienicy, położonej przy ul. 3 maja w Oławie, o powierzchni 106,56 m2, w skład którego wchodzą: dwa, pokoje niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

266 000 zł48,80 m² 5 450,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. "Przemysłówka Office" to 30 lokali biurowych zlokalizowanych blisko centrum Koszalina. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł270 m² 7 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Nieruchomość Autorski projekt willi z płaskim dachem został stworzony z myślą o maksymalnej funkcjonalności i estetyce. Elewację budynku podkreśla subtelne oświetlenie led,.

Szczegóły ogłoszenia

71 zł/m²171 m² 12 141 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite oferuje do wynajmu biuro o powierzchni 158 m2 netto (171 m2 z 8% add-on) w doskonale znanym budynku biurowym przy Al. Solidarności. Standard: - recepcja budynkowa na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł133,90 m² 12 621,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Przestronny apartament z ogrodem, tarasami i garażem | Bielany Wrocławskie, ul. Makowa Lokalizacja: bielany Wrocławskie, ul. Makowa Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 133,9.

Szczegóły ogłoszenia

1 518 000 zł5 060 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o stworzeniu własnego miejsca w przepięknej Krynicy Morskiej? Wyjątkowa działka czeka na Ciebie! To malownicze miejsce z dostępem do wszystkich mediów, gdzie możesz zbudować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 282 zł74,15 m² 7 030,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta mieszkań na sprzedaż w Centrum Tarnowskich Gór. Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji! 0%pcc! Na sprzedaż ostatnie lokale mieszkalne o powierzchni 39,87 m2-73,42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

24 zł/m²195 m² 4 680 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Pracownie, szwalnia, lekka.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

75,54 zł/m²28 m² 2 115 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu handlowo-usługowy Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 28 m2 (kształt prostokąta), zlokalizowany w ścisłym Centrum Koszalin, w pasażu Handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,70 m² 11 630,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w zaciszu Trójmiasta: 3 pokoje | 68,7 m | taras narożny | Gdańsk - Jaśminowy Stok lokalizacja: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł308 m² 6 980,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Duży, przestronny dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. 308 m.kw. z garażem dwustanowiskowym na działce 3100 m.kw. zbudowany w 2009 roku miejscowości Włynkowo.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1500 m2 położona w miejscowości Staniszów w bliskiej odległości od Karpacza i Jeleniej Góry. Malowniczo położona.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szeregówka środkowa o powierzchni 100m.Parter: salon, kuchnia, łazienka, pokój.Piętro: 3 sypialnie,łazienka. Pełne wyposażenie: meble, pralka,k lodówka, zmywarka. Kaucja 5000zł.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł30 m² 13 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domek przy samej wodzie w miejscowości Borsk. Dojście 100 metrów do jeziora Wdzydze (300 metrów linii brzegowej plaży ). Domek wyposażony i umeblowany w cenie jak na zdjęciach. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

46,79 zł/m²17 m² 795 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na wynajem pomieszczenia w budynku biurowym z przeznaczeniem na dowolną działalność biurową! Lokale na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą Toaleta oraz pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 724 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną na pięknej, otwartej przestrzeni w miejscowości Niedźwiedź. Ofertą sprzedaży jest prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł70 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania do wejścia, w pełni umeblowanego i wyposażonego, zlokalizowanego w Krakowie przy Alei Pokoju. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Dęblin, os. Wiślana 37 m Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na osiedlu Wiślana w Dęblinie. Idealne dla pary, singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 146 000 zł100 m² 11 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 870 m²

Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy tradycyjną estetykę domu z bali z nowoczesną technologią i niskimi kosztami utrzymania, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

100 zł/m²20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponuję Najem lokalu położonego blisko Starego Rynku w Fordonie. Lokal położony na parterze budynku z witryną. Możliwość prowadzenia działalności gastronomicznej i stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. 1 Maja

Kielce,świętokrzyskie

38,69 zł/m²127,16 m² 4 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni 127,16 m2 , zlokalizowany na parterze w 1-piętrowym budynku, przy ruchliwej ulicy 1 Maja, na osiedlu Herby. Loka składa się z: - pomieszczenia głównego.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²388 m² 19 012 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kameralne biuro w sercu biznesowego Mokotowa Collins Tower, taśmowa 3 Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą wynajmu całej powierzchni biurowej na pierwszym piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł96 m² 3 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:523 m²

Marzysz o domu, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Jeśli szukasz spokojnego miejsca dla swojej rodziny i chcesz stworzyć ciepły, rodzinny dom od podstaw - ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł480 m² 35,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Elegancki,wygodny dom w centrum Starego Wilanowa. To znakomita lokalizacja,w pobliżu 2 supermarkety, kawiarnie i restauracje na wyciągnięcie ręki, miejska komunikacja autobus i tramwaj,.