Nieruchomości

239 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 589 000 zł120 m² 13 242 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Oława,dolnośląskie

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 92/6 Wyjątkowa działka pod zabudowę jednorodzinną w Gaju Oławskim! Oferujemy na sprzedaż działkę 92/6 o powierzchni 0,1 ha (1000 m ), położoną w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł49 m² 16 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2022 roku. Mieszkanie składa się z: - oddzielnej, widnej kuchni, - salonu, - sypialni, - łazienki, - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 040 zł49,42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przemyślana przestrzeń, która daje więcej możliwości, niż wskazuje metraż. Idealne mieszkanie dla pary, młodej rodziny lub jako bezpieczna inwestycja w zielonej części Bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

629 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuje dom na sprzedaż w bardzo cichej okolicy, otoczony zielenią. Dojazd do domu drogą utwardzoną. Nieruchomość posiada dwa osobne wejścia (parter, piętro), dół domu wykończony: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parterowy lokal usytuowany w osiedlu przy ul.Skłodowskiej Curie , odrębne wejście od frontu , graniczy z ciągiem garaży , indywidualne ogrzewanie gazowe ( piec dwufunkcyjny), blisko do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł39,90 m² 15 037,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Borkowskiej, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwinięta infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Dom otoczony zielenią w urokliwej wiosce Pogórza Izerskiego. Duża działka o powierzchni 4900 m2. Grunty klasy III i IV. Kształt prostokąta, granicząca z rzeką. W mpzp: teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł186 m² 10 747,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący, z wysokiej jakości materiałów, położony w Libertowie, w niewielkiej, zielonej enklawie składającej się z kilku domów. Atuty kameralna, kształtna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł63,81 m² 7 914,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mkm Włynkówko mieszkanie na parterze z dużym ogrodem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,81 m , położone na parterze w inwestycji mkm Włynkówko. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 835 m² 49,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Malownicza okolica działka Z wz - wolnostojący dom jednorodzinny! działka: na sprzedaż działka o powierzchni 3835 m , zlokalizowana w miejscowości Jaźwiska, w gminie Gniew.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł18,50 m² 91,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal usługowo-handlowy o pow. ok. 18,5 m2 w wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie (w 2023 r.), usytuowany na parterze z wejściem bezpośrednio z ulicy w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł64,98 m² 46,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Rynkowa, śródmieście Do wynajęcia nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia w nowym budownictwie położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²99 m² 6 435 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry, oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne pomieszczenia biurowe o powierzchni 99 m , zlokalizowane w budynku biurowym przy ul. Dmowskiego 85 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

346 955 zł3 017 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż unikalna okazja - atrakcyjne działki z wydanymi warunkami zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego, położone w malowniczej miejscowości Aleksandria , w gminie Puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł1 000 m² 2 999 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 078 m²

Dwa magazyny o powierzchni 200 m2 oraz 800 m2 - aktualnie są wynajmowane! Wraz z magazynami do sprzedaży oferowany jest duży 3 poziomowy dom W otulinie lasu O powierzchni 361 M2.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł404,72 m² 4 197,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Na sprzedaż Budynek Mieszkalno-Usługowy z Ogromnym Potencjałem w miejscowości Koszalin. Cena: 1 699 000 zł Powierzchnia działki: 1193 m Powierzchnia całkowita budynku: 404,72m2.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł55 m² 13 072,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 2-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i balkonem na Gądowie! Opiekun nieruchomości: maria Woźniczka tel.   *** Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł360 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 925 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność nieruchomość składającą się z dwóch domów posadowionych na działce o powierzchni 1925m2. Dwa dom.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł111,40 m² 7 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:383 m²

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy położony w malowniczej miejscowości Kretowiny, nad jednym z najpiękniejszych jezior regionu.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł10 432 m² 46,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna inwestycja! działki Z wz W malowniczym brzozowie blisko wolina i morza oraz S3 Szukasz pewnej lokaty kapitału lub idealnego miejsca do życia? Prezentujemy wyjątkowy kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Bema

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

55 zł/m²63 m² 4 169 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa przestrzeń biurowa w sercu Olsztyna, w prestiżowej kamienicy Bema Square idealna dla firm, które cenią wizerunek, komfort i doskonałą lokalizację. Oferujemy na wynajem dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 452 zł55,70 m² 12 360 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 10 piętra w wysokim bloku zlokalizowanym na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

730 900 zł14 618 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna 14618 m2 - Słuszewo, ul. Szeroka , gm. Gniewino Na sprzedaż działka rolna nr. 161/5 położona w miejscowości Słuszewo, gmina Gniewino. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł25 m² 119,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Masz wrażenie, że wynajęcie mieszkania w tych czasach przypomina załatwianie kredytu w banku? Masz dość tej całej dokumentacji? Udowadniania zarobków? Najmu okazjonalnego u Notariusza?.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł170 m² 12 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Dwupoziomowe mieszkanie na Ursynowie 130 m2 + dodatkowe studio 40 m2 na parterze z ogródkiem Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament z ogrodem, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł123,47 m² 7 694,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Zabłociu w cichej i spokojnej lokalizacji na działce o powierzchni 1075 mkw. Stan do wprowadzenia. Nowoczesna aranżacja wnętrza, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł679 m² 1 693,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę z pozwoleniem budowlanym w trakcie realizacji, w bardzo dobrej lokalizacji. Pozwolenie budowlane zakłada zgodnie z mpzp budynek 5 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

Dom w centrum miasta z ogromnym potencjałem idealny pod inwestycję lub do własnej aranżacji! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 100 m , położony na działce 2,31 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

420 000 zł52 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie położone na wyjątkowym, zielonym osiedlu - w otoczeniu parków, skwerów i licznej zieleni. Idealne dla osób ceniących ciszę i spokój przy jednoczesnym dostępie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł52,60 m² 10 456,27 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja Oferta sprzedaży funkcjonalnego mieszkania. Zadzwoń teraz aby dowiedzieć się więcej i umówić na prezentację. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł2 876 m² 69,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka mieszkaniowo- usługowa, przy parku, wz, zdziechowice / środa wielkopolska pełne media, warunki przyłączeniowe Działka budowlana (2876 mkw)w miejscowości Zdziechowice, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł121 m² 13 223,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 080 m²

Lutowiska 10 km., Ustrzyki Dolne 15 km., Stuposiany 19 km., Muczne 29 km., Ustrzyki Górne 30 km., Lesko 37 km., Polańczyk 38 km., Wetlina 39 km., Cisna 45 km., Sanok 52 km. Na sprzedaż dwa całoroczne.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Idealny stan - I piętro - Duża kuchnia - piwnica - blok po termomodernizacji. Serdecznie zapraszam. do zakupu pieknego mieszkania w sercu Krasnika. Na sprzedaż ustawna i przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł1 415 m² 1 590,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o powierzchni 1415 m zlokalizowany w sercu Wawra. To oferta idealna dla dewelopera szukającego bezpiecznej i szybkiej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł993 m² 946,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w ścisłym centrum miasta. Budynek biurowy o powierzchni 993,08 m położony na działce o pow. 1 972 m . Budynek jest obiektem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 242 zł79,88 m² 10 230,87 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

28,60 zł/m²187,66 m² 5 367 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usytuowany na parterze, składający się z 7 pomieszczeń, wiatrołapu, korytarza i wc. Instalacje: elektryczna, wodnokanalizacyjna i c.o. (aktualnie c.o. odłączone). Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam malutki domek we wsi Makowa gm.Fredropol pow.przemyski woj.podkarpackie,usytuowanego na działce 10ar, prostokatnej w poblizu drogi asfaltowej w kierunku do Arłamowa.Działka.

Szczegóły ogłoszenia

16 453 392 zł54 123 m² 304 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duchnów gmina Wiązowna teren inwestycyjny pod zabudowę przemysłowo-magazynową o obszarze ca 5,41 ha położony bezpośrednio przy węźle Halinów autostrady A2 z dojazdem około 1 km do niej.