Nieruchomości

240 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

50 000 zł12 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku z 2018 roku w inwestycji Angel River. Miejsce znajduje się na poziomie -1, tuż obok wejścia do windy, co zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł59,37 m² 11 790,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wieliczka - Nowe mieszkanie 3 - pokojowe na Parterze z ogródkiem ok.55 m2. Mieszkanie wykończone pod klucz. Miejsce postojowe zewnętrzne- opcja zakupu. Kameralne osiedle, około 2 km od Dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł120 m² 4 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 313 m²

Na sprzedaż dom 120 m2 położony w Żabnie. Ta nieruchomość to połączenie funkcjonalnej lokalizacji z kameralnym otoczeniem. W najbliższej okolicy znajdują się najważniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m przy ul. Krochmalnej, w samym sercu Warszawy tuż przy Browarach Warszawskich i Centrum Norblina. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 033 zł28,30 m² 12 297,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł50,31 m² 8 328,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,31 m 2. Nieruchomość położona na parterze w niskim bloku z cegły przy ul. Poniatowskiego w dzielnicy Pogodno. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze mieści się w budynku na ul Bohaterów Getta. Mieszkanie jest czyste i zadbane. Po odświeżeniu nadaje się do zamieszkania. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²60,50 m² 3 328 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedmiotem najmu jest lokal handlowo - usługowy nr 1.24 o powierzchni ok. 60,50 m2 w modernizowanym dworcu klasy premium - Częstochowa. Lokal znajduje się na antresoli łączącej budynek.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł40,24 m² 11 406,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz gotowego do wprowadzenia, stylowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,24 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł82,80 m² 7 487,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestrzeń, wysoka jakość wykończenia z dbałością o szczegóły i detale. Lokalizacja: lokalizacja to jeden z największych rarytasów tej nieruchomości. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 000 zł45,82 m² 26 844,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bielany oraz sąsiednie Bemowo gwarantują bogatą ofertę handlowo-usługową. W okolicy znajdują się supermarkety i centra handlowe oraz szkoły i przedszkola, a w kilka minut można.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 368 m² 40,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na obrzeżach Gostynina z własnym stawem - wyjątkowe miejsce dla miłośników przyrody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, której połowa to część.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł44,30 m² 8 690,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwustronne, rozkładowe mieszkanie w centrum Trzebnicy - ul. Kościelna Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,30 mkw usytuowanego w ścisłym centrum, nieopodal deptaka.

Szczegóły ogłoszenia

188 200 zł941 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w doskonałej lokalizacji - przy ul. Mostowej w Nisku - tylko 1 km od granicy Stalowej Woli. - powierzchnia działki: 9,41 a (dostępne też większe) - wymiary: podane na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64 m² 11 703,12 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3 -pokojowego mieszkania o powierzchni 64 m 2 położonego w ścisłym centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

865 920 zł72,16 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z otwartą kuchnią) o powierzchni 72,16m. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w nowym, trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw. Piękne, przytulne mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze - idealne dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł6 902 m² 115,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren o pow. 0,6902 ha z linią brzegową jeziora Warnołty na półwyspie nad jeziorem Śniardwy szlak Wielkich Jezior Mazurskich obręb Niedźwiedzi Róg, wieś Głodowo, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł46 m² 7 565,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Żyrardowie, zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie posiada świetny rozkład : Korytarz Kuchnia Łazienka Salon.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 400 m² 282 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę zlokalizowaną w Nowym Targu przy ul. Norwida. Działka o pow. 1400m2 ( połowa budowlana druga połowa rolna ) W pełni uzbrojona - prąd, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł176 m² 6 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Oferujemy do sprzedaży dom parterowy z użytkowym poddaszem, zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim. Jest w stanie surowym zamkniętym. Dom jest ocieplony i dach jest pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Aleksandrowo,kujawsko-pomorskie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży piękne działki blisko bydgoszczy W aleksandrowie-borównie! z wydanymi warunkami zabudowy! nieruchomości gruntowe O powierzchniach około 1000M2 położone blisko.

Szczegóły ogłoszenia

285 zł/m²20 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy eleganckie, w pełni wyposażone biuro serwisowane w Fabryce Norblina - miejscu, gdzie historyczny, industrialny klimat łączy się z technologią klasy A+. Dostępne od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

173 250 zł1 650 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

3 ładnie położone działki w Strudze. Do każdej nieruchomości dojazd drogą wewnętrzną. Działki słoneczne z doprowadzonymi mediami: prąd, kanalizacja i wodociągi. Wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47 m² 10 425,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m2. Nieruchomość mieście się na drugim piętrze w bloku przy ul.Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Stylowa, przytulna kawalerka z osobną kuchnią Praga-Południe, ul. Ostrobramska 73D.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł195,50 m² 13 248,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowy, unikatowy apartament o powierzchni 195,50 mkw położony przy Alei Wilanowskiej 259 D, dzielnicy Mokotów z własnym ogródkiem, blisko centrum. Stanowi to wyjątkowe połączenie ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

552 900 zł58,20 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

O mieszkaniu nr 59 (D9) - nowooddana inwestycja Oferujemy na sprzedaż nowy 3-pokojowy apartament nad jeziorem na Mazurach Garbatych o powierzchni 58,2 m2. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bronów,dolnośląskie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom zlokalizowany w spokojnej okolicy gminy Dobromierz- w Bronowie. Dom otoczony dużą ilością terenu zielonego, tworząc niesamowity klimat do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²114 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| przedmiotem wynajmu jest lokal o powierzchni 114m 2 , składający się 6 pomieszczeń użytkowych oraz małego sanitariatu. Lokal na chwilę obecna przystosowany na cele gastronomiczne (kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł137,80 m² 4 782,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta 0 % - "kupujący nie płaci prowizji" Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Grodziec koło Ozimka. Dużym atutem Grodźca są sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł115 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: svitlana Luts tel.   dostępne od zaraz Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 115 m, położonego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 794 m² 127,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - Szczepanów, 13 km od Świdnicy w kierunku Wrocławia. Tylko U nas! Malownicza okolica! Świetna okazja inwestycyjna w spokojnej lokalizacji z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

24,62 zł/m²45 m² 1 108 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Dostępne. Oferujemy Państwu duży lokal użytkowy w Chorzowie Centrum (blisko Rynku, teatru Rozrywki). Lokal po sklepie spożywczym. Powierzchnia: 45 m2. Pomieszczenia: pom. główne, zaplecze,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł63,80 m² 5 956,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: czteropokojowe mieszkanie w Stroniu Śląskim. Lokalizacja: stronie Śląskie Powierzchnia: 63,80m2 Pokoje: 4 Piętro: 4 Cena: 380 000zł Czynsz: 600zł Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł23,75 m² 17 642,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

NA sprzedaż | świetna lokalizacja| zielona okolica | przytulny taras - gotowe do wprowadzenia od zaraz Mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 24 m - Wrocław Krzyki. Oferta wstrzymana. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł146 m² 4 315,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę 5 pokojowego domu o powierzchni 146m2 osiedle pod wierzbami w busko zdróju Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestrony dom.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł183 m² 3 765,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:385 m²

Dom w zabudowie szeregowej z ogrodem | Segment narożny | ul. Demczyka, piotrków Trybunalski Zamieszkaj w przestronnym, komfortowym domu z potencjałem w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł80,70 m² 3 705,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje przestronne, słoneczne mieszkanie na sprzedaż w centrum Piechowic. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł120 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 386 m²

Oferta: na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom z 1880 roku, położony w malowniczej miejscowości Królewo. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, ciszy oraz nieruchomości.