Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 490 000 zł1 829,20 m² 1 361,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż obiekt składający się z zespołu budynków o łącznej powierzchni 1829,20m2 zlokalizowany na działce o powierzchni ok 11.000m2 w Gowinie przy ulicy Brzozowa. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 3 - Wręczyca Mała, ul. Długa Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Wręczyca Mała przy ul. Długiej. Nieruchomość o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

980 001 zł450 m² 2 177,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prosperujące przedsiębiorstwo Do sprzedania 400m2 warsztat + mieszkanie 120m2 na I piętrze na działce 436m2. Usytuowane wśród domów jednorodzinnych i usług, blisko głównej drogi. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł63 m² 10 317,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o doskonałym układzie i świetnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się na pierwszym piętrze kameralnego, pięciokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

320 000 zł57,31 m² 5 583,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,31 m , położone w Wałczu przy ul. Piłsudskiego, praktycznie w samym centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 417 zł46,13 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Morestate ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na Podgórzu. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania wynosi 46,13 m2, na co składają się: - salon - kuchnia - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł12 800 m² 38,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Twoje miejsce na wymarzony dom W giebułtowie film tutaj Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Giebułtów. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł148 m² 7 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Krzywaczka-nowy dom parterowy, garaż 2-stanowiskowy, duża działka 10,4 a biuro sprzedaży dewelopera, bez prowizji przestawiamy do sprzedaży ładny dom parterowy o powierzchni 148 m2.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka położona 40km od Warszawy we wsi Strojec, leżącej na granicy Puszczy Kampinoskiej. Okolica wyjątkowo cicha, dająca możliwość bliskiego kontaktu z nieskażoną naturą, oddalona od.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł96 m² 20 822,92 zł/m²

 

Piętro:29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję wyjątkową okazję wejścia na rynek premium w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków Wrocławia. Unikalny lokal mieszkalny o powierzchni 96 m zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

459 999 zł82,20 m² 5 596,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Freedom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,2 m z poddaszem użytkowym, położone na 3 piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł398 m² 4 145,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna centrum pruszkowa, ul. Drzymały Gotowy projekt! Pozwolenie na budowę w trakcie! Prestiżowa lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł950 m² 904,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Łady gmina Raszyn o powierzchni 950 m2 Nieruchomość objęta mpzp o przeznaczeniu - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł4 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 40 ar, położona przy ulicy Malinowej na osiedlu Brzostów. Częściowo zagospodarowana w krzewy i drzewa owocowe, działka posiada bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł40 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż apartament o powierzchni 40m2 mieszczący się w obiekcie Magic Ski & bike Wisła położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł48 m² 65,62 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni ok. 50 mkw w pobliżu Kauflandu i Magnolii w osi ulicy Legnickiej. Mieszkanie w bloku dla 3 osób po kapitalnym remoncie. Pełny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie bezczynszowe po kapitalnym remoncie, cena 240000zł ok 60 m w dzielnicy Sobięcin w Wałbrzychu, bezczynszowe w zielonej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

22 500 zł1 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

do wynajęcia obiekt magazynowo-produkcyjny, o pow. ok1500 m2 położony na działce ok 4200 m2 zlokalizowany w Abramowicach 1000 m2 hala magazynowo-produkcyjna o wysokości 3,5 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 847 zł36,19 m² 14 999,92 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł127 m² 4 716,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Nieliskie Tarasy - domy wakacyjne klasy premium z prywatną przystanią, basenem, spa i strefą rekreacyjną Nawóz, gm. Nielisz Zainwestuj w wyjątkowe miejsce! W sercu malowniczej gminy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł7 731 m² 260,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę znajdującą się w Opolu - obręb Krzanowice. Nieruchomość wielkości 0,7089 ha położona jest w miejscu z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

180 420 zł582 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ustawną działką o pow. 582 m2, dla której zostały wydane warunki zabudowy pod inwestycję polegającą na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł3 299 m² 80,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki- obozin, gm. Skarszewy Na sprzedaż atrakcyjna duża działka budowlana o powierzchni 3299 m , położona w spokojnej miejscowości Obozin, gmina Skarszewy,.

Szczegóły ogłoszenia

77 750 zł311 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: 19 sąsiadujących ze sobą działek, w drugej lini zalewu karnin. Dz. nr: 164/2, 164/3, 164/4, 164/5, 164/6, 164/7, 164/8, 164/9, 164/10, 164/11, 164/12, 164/13, 164/14, 164/15, 164/16,.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł34,12 m² 1 113,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 34,12 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 13a wraz z udziałem wynoszącym 153/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł134,90 m² 5 893,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Dom pod Gliwicami, który stanie się Twoim azylem pół bliźniaka w stanie surowym zamkniętym w Wilczej Szukasz przestrzeni, w której stworzysz swój wymarzony dom? Oto oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Konrad Rakowiecki mieszkanie dostępne od zaraz Serdecznie polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m, zlokalizowane w prestiżowej Rezydencji Borek przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,02 m² 11 675,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (47,02 m2) po generalnym remoncie z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

95 260 zł866 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj i pracuj w jednym miejscu - wyjątkowe działki w miejscowości Gać koło Oławy Szukasz miejsca, które połączy komfort życia w spokojnej okolicy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²55 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wykończony lokal o powierzchni 55m znajdujący się przy jednej z galerii handlowych na Pradze Południe. W lokalu do tej pory prowadzony był sklep z winem. Lokal posiada duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

82,16 zł/m²37 m² 3 040 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***bezpośrednio*** duży wybór powierzchni biurowych: 20m2, 40m2, 60m2, 120m2 i 260m2 - 500m2 kontakt   Biurowiec przy ul. Radzymińskiej ***10 min do metra zacisze*** 7-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł250 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala o pow. ok. 250 m2, z dwoma bramami wjazdowymi, biurem oraz sanitariatami. Dodatkowo trzecie wejście wraz z bramą rozładunkową. Dostęp do obiektu przez całą dobę. Wymagana kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł38,12 m² 13 641,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na Widzewie w Łodzi, idealne dla singla ceniącego wygodę i bezpieczeństwo. Lokal o powierzchni 38,12 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł300 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z klimatem dawnego majątku ziemskiego, położona w miejscowości Kłodawa, przy ul. Gdańskiej, w bardzo dogodnej lokalizacji komunikacyjnej -.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł74 m² 11 067,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Gdynia Obłuże - jedna z największych i stale rozwijających się dzielnic - dobrze skomunikowana , z wygodnym dostępem do Oksywskich plaż, molo w Mechelinkach czy jakże cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sieraków,wielkopolskie

969 000 zł170 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Nowoczesny dom o powierzchni 170 m w Sierakowie - idealny dla dwóch rodzin! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w Sierakowie, który łączy w sobie nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

58 500 zł606 m² 96,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Mała bardzo ładna działka w miejscowości Nowe Dąbie (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn ) o powierzchni 606 m2 położona w centrum miejscowości w malowniczym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł137,55 m² 10 868,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny bliźniak 137 m2 przy lesie - wysoki standard, pompa ciepła Opis nieruchomości: na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 137 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 022 m² 415,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   rezerwacja oferta dostępna tylko W naszym W biurze! Do sprzedania działka budowlana o pow. 1022 m2 w Miękini na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

323 200 zł40,10 m² 8 059,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji. Więcej informacje pod numerem   . Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,10 m2 z Ogródkiem położone na Parterze przy ulicy Placu 1 Sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł140 m² 5 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa cena! Polecam do sprzedaży lokal użytkowy o charakterze mieszkalno-usługowym, o powierzchni 140 m , usytuowany na I piętrze w budynku zlokalizowanym w okolicach ulicy.