Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 070 000 zł142 m² 7 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.142 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²18 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 16 m2 na drugim piętrze w dwupiętrowym zabytkowym budynku w ścisłym centrum miasta. Bardzo korzystna lokalizacja. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł33,30 m² 73,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Trójka Nieruchomości prezentuje do wynajęcia, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 położone samym centrum miasta na ul. Jana Matejki na Łazarzu. Ta oferta jest skierowana do klienta,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 034 m² 32,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położone działki rolne o powierzchniach od 3010 m2 do 3035 m2 położone w miejscowości Babki Gąseckie, gmina Olecko. Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować eleganckie mieszkanie położone przy ulicy Zjednoczenia w Kalwarii Zebrzydowskiej. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze, a jego metraż liczy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł3 015 m² 105,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka widokowa budowlano-rolna o powierzchni 3015 m2 w woj. małopolskim w miejscowości Laski Dworskie, gmina Gołcza, powiat miechowski (ok 25 km do Krakowa, 8 km do Skały).

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 685,50 m² 29,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:6 550 m²

Duży teren inwestycyjny w Łodzi Znajduje się w Olechów-Janów. Powierzchnia działki 6550m2. Na działce budynek po salonie samochodowym o powierzchni 1685m2. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 187 256 zł70,67 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł867 m² 1 141,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 867 mkw. położona w atrakcyjnej lokalizacji Pruszkowa. To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni na budowę domu jednorodzinnego lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł809 m² 271,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zakupu kształtnej, płaskiej, działki budowlanej (zabudowa jednorodzinna i bliźniacza) w pięknej i spokojnej okolicy w pobliżu Puszczy Niepołomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł997 m² 23,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia chłodzoną halę o łącznej powierzchni 997 m na parterze, wyposażoną w dok przeładunkowy z roletą elektryczną oraz rampą wysuwaną i unoszoną.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,70 m² 63,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z loggią Białołęka, ul. Ceramiczna Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m , położone na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

184 500 zł188,70 m² 977,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 188,70 m , położony w piwnicy budynku mieszkalno-usługowego w centrum Ełku. Lokal posiada wejście na poziomie parteru, wspólną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 911 m² 994,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w samym sercu Legnicy przy ulicy Dąbrówki. Działka budowlana wraz z warunkami zabudowy pod domki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 0,1911ha Cena 1.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł525 m² 952,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 918 m²

Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, łaziska, opole Lubelskie Budynek: - 525 metrów powierzchni użytkowej - parterowy - murowany - wolnostojący - lata 70-te - wysokość 3,4m - betonowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł55 m² 18 890,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdańsk Letnica- osiedle Latarników Apartament z zachodnią ekspozycją i widokiem na zieleń! Wykończony w wysokim standardzie! lokalizacja: nieruchomość położona jest w gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 020 zł49,67 m² 14 637 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 49,67 m . Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2024 roku. Posiada duże okno wystawowe oraz dostęp do mediów:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł120,17 m² 6 033,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowa inwestycja w cichej, spokojnej okolicy Piekar Śląskich Na sprzedaż nowoczesny kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej z garażem o powierzchni 120,17m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

57,72 zł/m²395 m² 22 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. 395 m prywatnej przestrzeni biurowej Jeśli szukasz biura, które zapewni Twojemu.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 900 m² 81,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 19 ar Wiązownica | wz | cisza, natura, rozwijająca się okolica Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Wiązownica (powiat jarosławski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł40,93 m² 3 005,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Okazja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40,93 m2 położone na parterze 1-piętrowej kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Siemianowicach Śląskich w Centrum. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

459 675 zł2 043 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 2043 m2 położoną w bydgoskiej dzielnicy Fordon. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i składa.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł200 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

*** dom wolnostojący *** suraż *** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Surażu, na sprzedaży dom wolnostojący w najmniejszym mieście w Polsce!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł126 m² 5 079,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:667 m²

Dom na sprzedaż w miejscowości Kołczyn, stan deweloperski, planowany termin oddania na koniec sierpnia. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim, przygotowana do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł152 m² 5 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:747 m²

Czarny Młyn / k. Mieroszyna - kameralne osiedle budynków mieszkalnych w sercu lasu (odległość ok. 3 km w linii prostej od morza) twoja wymarzona oaza spokoju Odległość do Władysławowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 212 m² 907,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze znakomitym terenem pod inwestycję deweloperską w świetnej lokalizacji - przy ulicy Kolejowej w Sokołowie Podlaskim. Sokołów Podlaski to miasto.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł58 m² 25 517,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Corazziego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł139 m² 8 776,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesny segment narożny 139 m z dużym ogrodem - Warszawa Wawer. Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny segment narożny z dużym ogrodem, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, wysoki standard i doskonałą lokalizację. Apartament mieści się w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku, położonym tuż nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

491 150 zł51,70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dostępne od zaraz przestronne mieszkanie powierzchni 51,7 m2 idealne do zamieszkania bądź jako inwestycja, wykończone w wysokim standardzie, zaprojektowane przez projektanta wnętrz. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł29 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowana w prestiżowym kompleksie ovo we Wrocławiu - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych inwestycji we Wrocławiu Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

97 785 zł795 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka znajdująca się na ulicy Zuzanny w Goleniowie na zachód od drogi nr 3 i 6, na skraju Puszczy Goleniowskiej, przy drodze prowadzącej do miejscowości Żdżary Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

8 500 zł200 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Komfortowa nieruchomość położona w atrakcyjnej części bydgoskiego Miedzynia. Na 1600 metrowej działce zaprojektowano przestronny budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Szczegóły ogłoszenia

16,04 zł/m²18,70 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia lokal usługowo-handlowy w centrum miasta Zgierza, usytuowany na 2p ., o powierzchni 18,70m2. Lokal znajduje się w głównym budynku i składa się z: jednego.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł78,84 m² 3 044,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Nowa niższa cena 240 000! Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 68,3 m - do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

182 160 zł1 012 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1012 m , położona w spokojnej części Nekli przy ul. Jeżynowej. To miejsce dla osób, które marzą o własnym domu z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta limitowana - ostatnie mieszkania dwupokojowe! Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz tysiące złotych już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 026 m² 263,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Górki Wielkie! Jedna z ostatnich działek pod zabudowę przy ul. Bielskiej! Zachwycający widok! Brak prowizji do biura dla Kupującego! Szczegóły: działka budowlana o powierzchni 1026m2.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 415 m² 84,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Przybysławice, gmina Garbów, powiat lubelski. 1. działka numer 1117/2 o powierzchni 1415 mkw czwarta linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł205 m² 8 048,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący na osiedlu słonecznym W częstochowie Oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 205 m2 położony na działce o powierzchni 1043 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 411 m² 105,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy nieruchomość gruntową, położoną w Strzeżenicach. Strzeżenice to miejscowość położona zaledwie 2 km od Mielna. Odległość od morza w linii prostej 2,5 km. Prezentowane.