Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 890 000 zł180 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

* wyjątkowa oferta na wyłączność dostępna tylko W mika partners * Dom, który łączy komfort, jakość i wyjątkowy charakter, położony w Zboiskach blisko Radziejowic. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł54 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oferta mieszkania na Rogatce Warszawskiej - idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i bliskość miejskich udogodnień. Ta dobrze utrzymana, 2-pokojowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł70,22 m² 9 384,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pamiętaj, nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena! Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! Profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Uczciwość i transparentność to podstawa naszej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł4 474 m² 59,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży teren o pow. 4475mkw zlokalizowany w Kajetanowie, gm. Zagnańsk. Szer. ok 15m Media: energia, woda, gaz, kanalizacja. Wg aktualnego mpzp grunt przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

829 000 zł210 m² 3 947,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Parter Parter to część zaprojektowana z myślą o codziennym komforcie. Przestronny korytarz prowadzi do wszystkich pomieszczeń i porządkuje układ całej kondygnacji. Sercem tej części.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł2 700 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Budziwój okolice ulicy Budziwojskiej Na sprzedaż działka zlokalizowana w miejscowości Rzeszów osiedle Budziwój. Działka w bardzo spokojnym miejscu. Opis i wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 734 zł45,64 m² 8 429,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O mieszkaniu nr 2: przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na podwyższonym parterze w inwestycji Osiedle Jagiełły Etap I. Mieszkanie o powierzchni [45,64] m to.

Szczegóły ogłoszenia

209 115 zł1 549 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł1 019 m² 253,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka około 8 km za Konstancinem Jeziorna, około 15 km do nowo otwartej obwodnicy Warszawy, położona w spokojnej, dobrze skomunikowanej miejscowości Brześce. Do działki doprowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 523 m² 78,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjnie położona działka w gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł33,20 m² 13 554,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Prezentuję niezwykle atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości skorochów/głębinów w sąsiedztwie Jeziora Nyskiego. To idealna propozycja zarówno dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na poznańskiej Wildzie z dużymi przeszklonymi witrynami od ulicy. W nowoczesnej inwestycji mieszkaniowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

130 350 zł869 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane o powierzchniach 907m2 i 869m2 położone w Koninie, obręb Starówka, przy ul. Solnej. Przeznaczenie działek: działki przeznaczone w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł64 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 64m2 z widokiem na tereny zielone w prestiżowym 6- piętrowym budynku z 2014 roku przy ul. Wrocławskiej 80.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł3 588 m² 627,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa 3 588 m budynki, pełne media, magazyn z biurem Na sprzedaż działka komercyjna 3 588 m , objęta miejscowym planem zagospodarowania (symbol P,U) pod zabudowę produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł63,37 m² 11 204,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Najlepsza cena! Apartament 2/2 | segment środkowy - | piętro 1 | balkon + wielki taras na dachu. Prywatny parking jest tuż obok co zapewnia wygodę. Prywatność domu, wygoda apartamentu - ul. Spacerowa,.

Szczegóły ogłoszenia

34,44 zł/m²164,67 m² 5 671 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Najemca/dla biura Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 165m2 zlokalizowany w bryle budynku mieszkalnego lokalizowanego przy ul. Waszczyka 9a. Wysokość pomieszczenia 3m.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł2 400 m² 148,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 94 pomiędzy Kunicami i Spaloną, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Proszowickiej 15 w Krakowie, z miejskim ogrzewaniem i Internetem w cenie najmu. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 000 zł42,93 m² 16 165,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 3 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone z Taras 11,08 m i ogródek 28,19 m Tu znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł858 m² 1 223,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Świetna możliwość lokaty kapitału w nieruchomość gruntową usytuowaną przy jednej z głównych arterii Psiego Pola. Lokalizacja: ul. gen. T. Bora-Komorowskiego 57, wrocław Nr działki: 1/2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67,86 m² 51,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości o/bolesławiec prezentuje ofertę wynajmu nowego, w pełni wyposażonego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 67,86 m , położonego na parterze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

913 000 zł78 m² 11 705,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zakupu. Gotowy do zamieszkania Segment parterowy 78 m2 Rozkład pomieszczeń wiatrołap - 2,2 m2 aneks ze spiżarką - 9 m2, salon - 36 m2, 1 pokój - 14 m2+ mała garderoba - 3,1 m2 2 pokój - 9.

Szczegóły ogłoszenia

78,13 zł/m²64 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal z przeznaczeniem na działalność związaną z kosmetyką lub sklep zielarski położny na os. Sarmackim w Zalasewie południowej części Swarzędza. Lokal z witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

888 050 zł53 m² 16 755,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł40 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , znajdujące się na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku przy ul. Wrocławskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł49 m² 15 469,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż oferujemy apartament znajdujący się na zamkniętym osiedlu, które posiada ochronę i monitoring oraz takie atrakcje jak duży basen z podgrzewaną woda, siłownię, sauny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Strzegocice,podkarpackie

170 000 zł3 600 m² 47,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę położoną w Strzegocicach, gmina Pilzno.Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach 18x205, teren równy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł200 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:18 100 m²

Piękne miejsce do życia i prowadzenia np. hotelu dla koni, hodowli zwierząt, lub innej produkcji, czy stolarni. Biuro pośrednictwa Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży siedliska.

Szczegóły ogłoszenia

38,56 zł/m²77,80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z lokalem na wynajem w ścisłym Centrum Opola, bliskie sąsiedztwo C.H. Solaris. Lokal położony w przyziemiu, o powierzchni 78m2 i składka się.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 497 m² 219,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie sąsiadujące działki widokowe w Cisownicy, zaledwie 4km od Ustronia. Idealne miejsce na wymarzony dom blisko natury. Pow. działek: 1497 m2 - 329.000 zł. 1639 m2. - 360.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł169 m² 8 224,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja dla najbardziej wymagających Klientów ceniących Wysoki Standart życia Nowoczesny kompleks czterech Budynków Klasy Premium w Malowniczej Okolicy Połączenie nowoczesności, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 800 000 zł208,97 m² 13 399,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Polecamy! nowy 5 -pokojowy apartament 208,97 m2 zlokalizowany na ul.Gajówka. (dzielnica: wola Justowska). Apartament w stanie developerskim zlokalizowany jest na 1 i 2 kondygnacji w 3.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł46 600 m² 85,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę siedliska w Budach Michałowskich. Idealna propozycja dla osób szukających przestronnej działki, z potencjałem pod zabudowę mieszkaniową lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Pieczyska

Pieczyska,wielkopolskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom W sercu natury puszcza kaliska, pieczyska Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie projekt Przy Wiosennej 7 położony w absolutnie wyjątkowej lokalizacji: w samym sercu Puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

723 000 zł3 615 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę do sprzedaży w miejscowości Grądy gmina Jaktorów powiat Grodzisk Maz. Powierzchnia działki wynosi 3615 m2. Wymiary działki: 33x123 m. Media: woda i prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł53,60 m² 6 884,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Mieczyński Nieruchomości przedstawia ofertę mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 53,60 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku na os. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 256 zł69 m² 14 177,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - przedsprzedaż! Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69 m wraz z 26,75 m tarasem i 4,81 m balkonem przy ulicy Kadmowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 zł42 m² 83,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować luksusowe 2-pok. mieszkanie z dziedzińcem w prestiżowej lokalizacji w dzielnicy Zwierzyniec przy ul. Bolesława Prusa. Bądź.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni użytkowej 81,34 m2, położony na działce 1502 m2 w miejscowości Porosiuki, w gminie Biała Podlaska. Nieruchomość pierwotnie została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²19 m² 1 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: budynek położony jest przy kameralnej ulicy Zygmunta Augusta, w samym sercu Gdyni. W pobliżu znajduje się rozbudowane zaplecze handlowo - usługowe, opieka zdrowotna, apteki, banki,.