Nieruchomości
239 861 ogłoszeń
Od najnowszych
Lokal handlowy, ul. Łęczyńska
Lublin,lubelskie
43,75 zł/m²16 m² 700 zł
Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek
Włocławek,kujawsko-pomorskie
449 000 zł50,90 m² 8 821,22 zł/m²
Działka, ul. Nowowiejska
Piotrowiec,świętokrzyskie
120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²
Działka, ul. Łany
Tyczyn,podkarpackie
495 000 zł2 600 m² 190,38 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Działka budowlana Hornówek
Hornówek,mazowieckie
2 953 500 zł2 685 m² 1 100 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Kraków
Kraków,małopolskie
769 000 zł43,43 m² 17 706,65 zł/m²
2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego
Rzeszów,podkarpackie
495 000 zł39,20 m² 12 627,55 zł/m²
680 000 zł95,30 m² 7 135,36 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska
Poznań,wielkopolskie
439 000 zł42,80 m² 10 257,01 zł/m²
Mieszkanie umeblowane Podłęże
Podłęże,małopolskie
2 850 zł63 m² 45,24 zł/m²
Działka Sulejówek
Sulejówek,mazowieckie
1 299 000 zł705 m² 1 842,55 zł/m²
624 000 zł32,95 m² 18 937,78 zł/m²
Mikrokawalerka Otwock
Otwock,mazowieckie
170 000 zł16,60 m² 10 240,96 zł/m²
Rynek pierwotny
438 976 zł57,76 m² 7 600 zł/m²
Działka komercyjna uzbrojona, ul. Błękitna
Ślęza,dolnośląskie
1 520 301 zł3 109 m² 489 zł/m²
Willa z garażem, ul. Winnica
Toruń,kujawsko-pomorskie
9 900 000 zł717,50 m² 13 797,91 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem Jagodowo
Jagodowo,kujawsko-pomorskie
1 078 000 zł142 m² 7 591,55 zł/m²
Dom umeblowany
Kraków,małopolskie
8 000 zł125 m² 64 zł/m²
239 000 zł39 900 m² 5,99 zł/m²
Rynek pierwotny
Mikrokawalerka z garażem Dźwirzyno
Dźwirzyno,zachodniopomorskie
363 619 zł21,50 m² 16 912,51 zł/m²
99,22 zł/m²16,63 m² 1 650 zł
Lokal handlowy, ul. Jana III Sobieskiego
Iława,warmińsko-mazurskie
652 000 zł70,68 m² 9 224,67 zł/m²
2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²
Działka budowlana przy lesie
Marki,mazowieckie
2 193 000 zł2 193 m² 1 000 zł/m²
Lokal użytkowy Wrocław
Wrocław,dolnośląskie
52 zł/m²352 m² 18 300 zł
Działka budowlana Cisowo
Cisowo,zachodniopomorskie
51 000 zł300 m² 170 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sandomierska
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
667 584 zł69,54 m² 9 600 zł/m²
Dom z garażem, ul. Kolumny
Łódź,łódzkie
1 247 000 zł106,66 m² 11 691,36 zł/m²
Działka budowlana Jamki
Jamki,śląskie
400 000 zł8 100 m² 49,38 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Milanówek,mazowieckie
768 000 zł64,40 m² 11 925,47 zł/m²
152 000 zł800 m² 190 zł/m²
899 000 zł66 m² 13 621,21 zł/m²
26 500 zł230,50 m² 114,97 zł/m²
Działka budowlana Słubica B
Słubica B,mazowieckie
292 000 zł4 000 m² 73 zł/m²
790 000 zł11 500 m² 69 zł/m²
Biuro klimatyzowane
Gdańsk,pomorskie
55 zł/m²89,50 m² 4 923 zł
Działka budowlana przy lesie Kruszyn Krajeński
Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie
340 000 zł976 m² 348,36 zł/m²
379 200 zł1 896 m² 200 zł/m²
Działka Kamienica
Kamienica,małopolskie
109 000 zł500 m² 218 zł/m²
12 000 000 zł45 200 m² 265,49 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia