Nieruchomości

240 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

660 000 zł38,75 m² 17 032,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! II etap inwestycji w Ustroniu Morskim, w standardzie 5 gwiazdkowym. Inwestycja po odbiorze. Apartament 2 pokojowy 38,75 m2 na I piętrze z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 540 m² 240,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na sprzedaż jora wielka (ok. 100 m od jez. Tałty) Lokalizacja: jora Wielka, gmina Mikołajki, woj. warmińsko-mazurskie Szlak wjm idealne miejsce dla miłośników żeglarstwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł34,34 m² 17 443,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY NIERUCHOMOŚĆ - 2 - POKOJE.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł58 m² 2 568,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w Częstochowie przy ul. Bardowskiego. Bardzo dobra komunikacja z centrum oraz drogą krajową Katowice-Warszawa. Położenie na parterze z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

783 000 zł55,54 m² 14 097,95 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m , zlokalizowane w Piasecznie przy ul. Pawiej, na kameralnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Róż. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł28,68 m² 6 973,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

4. piętro z windą | świetna lokalizacja | spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położona w charakterystycznym budynku znanym jako Dom Weterana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sajzy

Sajzy,warmińsko-mazurskie

149 000 zł1 717 m² 86,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana o powierzchni 1717 m2 położona pomiędzy dwoma jeziorami wraz z udziałem w działce z linią brzegową jeziora Krzywe Sajzy gmina Ełk Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²69,82 m² 3 142 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł114,85 m² 10 361,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Śledziejowice gm.WIELICZKA. Do sprzedania segment domu w zabudowie bliźniaczej 5 pokoi, garaż, ok. 700m2 działka do segmentu. Projekt nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²40,20 m² 1 809 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr W07-08 położony jest na poziomie -1 (galeria Zachodnia) dworca Warszawa Centralna. Przewidywany rodzaj działalności: handlowo-usługowa; moc zamówiona dla lokalu nr W07-08: 11 kw; lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Cegielnia,kujawsko-pomorskie

975 000 zł201 m² 4 970,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 674 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - przepiękną leśniczówkę, która spełni marzenia o spokojnym, otoczonym naturą domu. Zlokalizowana w Gołąbkach, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 191 m² 2 099,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:16 922 m²

Expert Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu do sprzedaży luksusową posiadłość położoną w otulinie Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego, obszaru specjalnego ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł151,48 m² 7 585,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

Bliźniak 151,48 m + ogród 150 m | 0% prowizji | 5 lat gwarancji | Rekuperacja | Garaż| Możliwy zakup przez osoby spoza ue Nowoczesny bliźniak o powierzchni 151,48 m z pięknym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 073 m² 241,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nasłoneczniona działka z ładnymi widokami. Media w drodze: prąd, woda miejska, gaz. Rozmiary działki to około 22 x 37 m. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Treść niniejszego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł14 900 m² 4,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sieraków, grunt rolny, 1,49 ha, sprzedam, 70 000 zł. Na sprzedaż działka rolna. Działka położona jest na terenie, dla którego gmina nie posiada obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²22 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta Wynajmu Gabinetu Biurowego w Sopocie: lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 22m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł26,70 m² 10 112,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w centrum miasta- lokal idealny do prowadzenia działalności gospodarczej- gabinetu kosmetycznego bądź biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

901 848 zł56,72 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:22/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł220 m² 6 813,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zachodniej części miasta Lublina w dzielnicy Węglin-Północ w osiedlu domków jednorodzinnych. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł78,20 m² 9 974 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Uwaga: cena może być rozłożona na raty: - 500 000,- przy zakupie a reszta w ratach przez 10lat Lokal znajduje się w samym centrum Kołobrzegu , usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł58,18 m² 6 617,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalne i przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 58,18 m , położone w miejscowości Nowinka, usytuowanej między Augustowem (15 km) a Suwałkami (20 km). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Ukośna

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

130 000 zł890 m² 146,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wyboru cztery działki w bliskiej odległości osiedla Zagople a tym samym do szkoły przedszkola i przystanku autobusowego. W niedalekiej odległości sklepy ,ścieżki rowerowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działa blisko jeziora Dratów - 20ar pod zabudowę jednorodzinną lub siedliskową Działka budowlana w spokojnej lokalizacji blisko jeziora Dratów - zaledwie 100 m od brzegu w linii prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł101 m² 6 435,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta - nowoczesne energooszczędne apartamenty dwupoziomowe Z tarasem na sprzedaż! Wybierz nowe miejsce dla siebie i twojej rodziny, które stanie się Twoim wymarzonym domem!.

Szczegóły ogłoszenia

211 500 zł423 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/8 o powierzchni 449m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł8 332 m² 48,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni ok.8300m2 Działki znajdują się w miejscowości Wola Pasikońska. Na terenie działki posadowiony jest dom do generalnego remontu, bądź.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł146,80 m² 5 790,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Opiekun oferty: bernardyna Smutniak-Parzyk Nr. kontaktowy:   Wyjątkowa okazja - dom jednorodzinny w spokojnej, cichej okolicy! Zachwyć się urokiem życia w Kościerzynie, dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł36 418 m² 1,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działki o nr 1/9 na cele inwestycyjne/handlowo/usługowe/magazynow e e z wyłącznie materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych w Adamowie - działka 33/9 - 871mkw - działka 33/8 - 804mkw - działka 33/7 - 804mkw - działka 33/6 - 2521mkw - media: woda, prąd (w ulicy) - dojazd asfaltowy -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł73 m² 8 890,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy na sprzedaż bezczynszowe, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 73 m2: przestronny przedpokój 3 osobne pokoje oddzielna kuchnia łazienka z prysznicem balkon Zdjęcia nie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 673 m²

Wyłączność! duża działka budowlana, nieruchomość Z potencjałem. Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej ok. 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł77,50 m² 25,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania w Sanoku - dzielnica Olchowce. Powierzchnia użytkowa: 77,5m Lokalizacja: sanok ul. Wyspiańskiego 69.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł28,77 m² 2 085,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie częstochowskim, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 000 zł31,54 m² 8 433,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Urokliwe, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, inwestycja prowadzona przy ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 31,56 m.kw. , w skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

98 865 zł6 591 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki o powierzchniach: 9057m 2 wymiary 20,01m x 464,44m 6591m2 wymiary 20,01m x 363,14m sklasyfikowane jako rv- rola klasy V, na działkach lasek Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie zlokalizowane w Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic przy ul. Warszawskiej Niesamowita przestrzeń - Wysokie sufity (4 metry!), antresola, oryginalna cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł94,98 m² 8 412,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z antresolą i 2 miejscami parkingowymi przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na piętrze nowo powstającego budynku jednorodzinnego w zabudowie.