Nieruchomości

239 834 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

669 000 zł124 m² 5 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

0% prowizji! 0% podatku pcc! 10% rabatu na materiały wykończeniowe Dostępne segmenty skrajne S9, s13 - 669.000 zł brutto Dostępne segmenty środkowe S10, S11, S14, S15 - 639.000 zł brutto Oferowane domy.

Szczegóły ogłoszenia

30,12 zł/m²59,76 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni około 59,76m2 - Lublin , Centrum Lokal typu "open space" - obecnie przechodzi generalny remont! Bardzo dobra lokalizacja! Główny ciąg pieszych, wejście z ulicy, trzy sale,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł196,83 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:533 m²

Uwaga! nowa niższa cena! 729000 zł! Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, usytuowanego, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²71,98 m² 3 239 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal w ścisłym Centrum Gliwic z bardzo dobrą komunikacją w biurowcu biprohut- stacja Gliwice. Opis lokalu: 71,98 m2 piętro VIII lokal przygotowany pod klucz wg. standardu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem w spokojnej części miasta, z bardzo dobrą komunikacją miejską oraz ogólnodostępnym parkingiem dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²288,41 m² 28 841 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu handlowo-usługowego zlokalizowanego w Częstochowie przy ul. Złotej w nowej inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 588 000 zł4 000 m² 897 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio Kontakt   Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 4 działki ( nr 196/4 - 196/7 ) o łącznej powierzchni 14266m2.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł651 m² 1 305,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlano-usługowa 650 m Marki (rejon granicy z Warszawą) Na sprzedaż wyjątkowo ustawna i świetnie skomunikowana działka w Markach, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł110,87 m² 5 682,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

Dom jednorodzinny, stan surowy otwarty | niepołomice Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w miejscowości Niepołomice (powiat wielicki). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł22,57 m² 8 817,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na wyłączność wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwej kawalerki o powierzchni 22,57 m , zlokalizowanej na osiedlu Nowym przy ulicy Harcerstwa Polskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł51,40 m² 9 338,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Na sprzedaż stylowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Katowic przy ul. Jana Kochanowskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Rozkład pomieszczeń: na przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65,10 m² 8 433,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu mieszkania 4-pokojowego na os.Lecha w Poznaniu, dzielnica Chartowo Mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw położone jest na 4 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 1975r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 000 zł160,70 m² 8 618,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 142,4m2, pow. podłóg 160,7m2 usytuowany w miejscowości Cianowice gm. Skała. Nieruchomość położona na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

5 718 500 zł14 505 m² 394,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki inwestycyjne położone w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska (naprzeciwko Castoramy). Łączna powierzchnia działek to 14505 m2. - przeznaczenie w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia, powierzchnia około 50m2, piaski Sala sprzedaży + zaplecze socjalno-gospodarcze z toaletą, ogrzewanie - klimatyzacja (ciepło-zimno), witryny wystawowe, wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²125 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia budynek wolnostojący z bezpośrednim wjazdem z Al. Krakowskiej (w odległości ok. 100 m), naprzeciwko Centrum Handlowego Janki. Budynek wykonany w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł50,30 m² 9 145,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,30 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

6 765 000 zł30 953 m² 218,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Skierdy, w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawa. Przeznaczenie w mpzp: mn zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł46,80 m² 7 991,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie przy ulicy Zbigniewa Herberta! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Oferujemy funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 538 zł37,47 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący zwolniony z podatku pcc i prowizji dla biura! Grand Lubicz Apartments to miejsce, w którym nowoczesna architektura spotyka się z ciszą, zielenią i przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł87,70 m² 5 689,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania z ogródkiem w cichej okolicy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 585 m² 344,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną | bytom Idealna lokalizacja dla deweloperów - gotowa do inwestycji! Oferowana działka (na wizualizacji z budynkiem oznaczonym literą "b").

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł36,12 m² 9 385,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa pokoje 36,12m w samym centrum miasta. Blok czteropiętrowy po termomodernizacji, zarządzany przez renomowaną spółdzielnię. Adres to 25 Czerwca 71a, lecz budynek zlokalizowany jest miedzy ulicami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł44,78 m² 8 910,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mdp Partners przedstawia: mieszkanie 44,78m2 (3 pokoje) z ogródkiem 75m2 oraz miejscem postojowym! Koniec budowy 4 kwartał 2026roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyrardów,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł150 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:469 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu usytuowanego w miejscowości Krosno Odrzańskie. Budynek położonym w cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł45,12 m² 10 837,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Eagles Estate przedstawia na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie, zaledwie 3 km od rynku. Lokal o powierzchni 45,12 m mieści się na 3. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł55,75 m² 7 264,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Legnicy - Piekary. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł68,51 m² 16 041,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: - nowoczesne budownictwo i wysoki standard wykończenia - gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane - 2 balkony - więcej przestrzeni do wypoczynku - bliskość morza i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Mirosławiec,zachodniopomorskie

325 000 zł171,81 m² 1 891,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy położony w samym sercu Mirosławca, w województwie zachodniopomorskim, przy ul. Plac Wolności jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

490 281 zł27,39 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zrób inteligentny pierwszy krok we Wrocławiu! Oferuję funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27,39 m na pierwszym piętrze nowoczesnej inwestycji, zaprojektowaną z myślą o Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

5 555 555 zł500 m² 11 111 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

!prestiżowa lokalizacja! piękny widok Apartamenty na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Gdyni - Kamienna Góra Na sprzedaż oferujemy unikatowe apartamenty położone w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł854 m² 127,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8,54 ar przy ul. Cichej w miejscowości Czudec, ok. 20 km od Rzeszowa. Wydane ostateczne warunki zabudowy, zapewniony dostęp do mediów (bezpłatny,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł25 m² 19 960 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atuty nieruchomości: - ścisłe centrum Gdyni - blisko Uniwersytetu Morskiego - blisko Dworca pkp I pks - bardzo jasne mieszkanie z dużymi oknami - zadbana kamienica po remontach - bezpłatne,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł52,70 m² 41,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,70 m2 , usytuowane na I piętrze w nowym bloku na osiedlu Barwinek przy ul. Starowapiennikowej. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

579 000 zł59,02 m² 9 810,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu biurowo-usługowego w centrum Torunia. Lokal znajduje się w jednej z ulubionych kamienic toruńskiej starówki "tzw. Żelazko". Swój przydomek.

Szczegóły ogłoszenia

102,94 zł/m²68 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

3 pokoje/ 68 mkw przy metro politechnika po kapitalnym remoncie. Nadaje się na działalność; biuro, gabinety psychologiczne itp 3 niezależne pokoje: 16 mkw (strona pd, z widokiem na ulicę), 12 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34,20 m² 24 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie W spokojnej zielonej okolicy Duży taras | Klimatyzacja | Wysoki standard wykończenia | Kamienica po generalnym remoncie | Cicha i spokojna okolica | Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł1 110,50 m² 1 269,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:42

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt biurowo-usługowy, o pow. całkowitej 1110,50 m2, położony na 1 i 2 piętrze, kompleksu przy ul. Morskiej z doskonałym połączeniem z pozostałymi częściami Koszalina, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 224 zł40,71 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy! Nowe apartamenty 200 m od morza w Gąskach Marzysz o własnym apartamencie nad morzem? W sprzedaży przestronne, nowoczesne mieszkania 1-3-pokojowe o powierzchni od 35 do.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł141,70 m² 7 050,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Dębiec ma przyjemność zaprezentować parter domu z bezpośrednim wyjściem na ogród w Jeżowie Sudeckim. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 141,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł108,18 m² 12 848,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż - Żukowo, blisko pkm, zaledwie 4 min.od centrum miasta w otoczeniu drzew, szumu rzeki i śpiewu ptaków. Z przyjemnością prezentujemy elegancki, nowy.