Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

177 000 zł3 060 m² 57,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, słupsk, ul. Stanisława Szpilewskiego 177.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Stanisława Szpilewskiego w Słupsku o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Skocze

Skocze,warmińsko-mazurskie

999 000 zł175 m² 5 708,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 624 m²

Na sprzedaż urokliwy dom o powierzchni użytkowej około 175 m2, położony na Mazurach "garbatych" w miejscowości Skocze, gm. Gołdap. Dom posadowiony jest na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł454,41 m² 7 702,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 164 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wraz z warsztatem samochodowym branży.

Szczegóły ogłoszenia

369 900 zł51,70 m² 7 154,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Jana III Sobieskiego 8. Doskonała lokalizacja sprawia, że nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

40 zł/m²369,11 m² 14 764 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia o powierzchni około 369,11m2, lublin Bronowice Sala sprzedaży, toalety w częściach wspólnych budynku, możliwość podziału powierzchni według potrzeb najemcy, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł1 046 m² 49,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działa letniskowa, w pobliżu dużego jeziora i lasów. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Bierzwnik znajduje się w obszarze oznaczonym teren 6ML przeznaczonym na cele zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Słupia,świętokrzyskie

399 000 zł99,21 m² 4 021,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

| na sprzedaż nieruchomość składająca się z budynku mieszkalnego - trzypokojowego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej około 99 m2 , oraz budynku gospodarczego i wiaty.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 190 m² 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlano-rolna - Żory, rój Powierzchnia: 1190 m | Cena: 140 000 zł Oferuję działkę budowlano-rolną o powierzchni 1190 m , położoną w spokojnej dzielnicy Rój.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł43,86 m² 5 357,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w Brzegu przy ul. Robotniczej. Lokal usytuowany jest na parterze, co stanowi duże udogodnienie zarówno dla osób starszych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej - nakło śląskie Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 140 m , zlokalizowany w Nakle Śląskim, na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł47 m² 14 042,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wołomin, 20 min. Dojazd do warszawy Przestronne mieszkanie o powierzchni 46,6 m , na 1. piętrze trzypiętrowego bloku z 2006 roku. Mieszkanie wyposażone w sprzęt agd (pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł115 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne czteropokojowe mieszkanie na Mokotowie przy Al. Gen. Sikorskiego o powierzchni 115 m2 z dwoma balkonami na wschód i zachód. Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 000 zł416,40 m² 20 172,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal inwestycyjny z witrynami od ul. Jana Pawła II. W lokalu są trzy rodzaje działalności: najemca z branży medycznej,najemca z branży gastronomicznej,najemca.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,95 m² 10 930,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m),.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 225 m² 146,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana | 12,25 ar (możliwość 24,5 ar) | Krasne Potockie, gm. Chełmiec - powierzchnia: 12,25 ar - rodzaj: działka budowlana - media: prąd, gaz, wodociąg w drodze - dojazd: droga gminna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Mieszkanie Syców, 3 pokoje, 45m2, balkon. Ta oferta dotyczy mieszkania o pow. ok. 45 m2 składającego się z: salonu z aneksem, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł4 326 m² 358,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 4326m2, położony w podbydgoskim Osielsku przy ulicy Koperkowej. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 705/5. Grunt znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 505 m² 99,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Kaszubach - Grabówko, 1505 m , tylko 300 m od jeziora! Zapraszamy Państwa do odkrycia wyjątkowych działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

110 500 zł1 300 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa na prezentację działki znajdującej się w miejscowości Poświętne. Nieruchomość o powierzchni 1300 m2 ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 53.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł31,50 m² 21 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zespół Annderson prezentuje dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w bliskiej odległości od Galerii Krakowskiej. Idealne pod najem długo lub krótko terminowy. Ulica Prandoty to.

Szczegóły ogłoszenia

264 322 zł1 613 m² 163,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1613 m z możliwością zabudowy jednorodzinnej, gmina Zabrodzie, powiat Wyszkowski. Działka znajduje się przy ul. Polnej, numer działki 365/8. Dojazd do działki od ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł255 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwurodzinny dom (dwa niezależne od siebie wejścia) usytuowany w cichej, przytulnej okolicy, w dziekanowie leśnym w otoczeniu dwóch jezior, pól, łąk idealnych na rodzinne spacery.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 €/m²289 m² 5 636 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Central Tower - Prestiżowe Biuro w Sercu Warszawy Central Tower (al. Jerozolimskie 81) to jeden z najbardziej ikonicznych wieżowców w stolicy, oferujący najwyższy standard powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

179 500 zł37,58 m² 4 776,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż dwupokojowe, bardzo widne mieszkanie o powierzchni 37,58 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku na V Osiedlu przy ul. 11.

Szczegóły ogłoszenia

1 679 000 zł1 400 m² 1 199,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zielona radość/ zachodnia strona torów/ okolica ul. Będzińskiej mpzp mieszkalnictwo jednorodzinne - zabudowa w formie budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących, budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł46,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w samym sercu Opola, przy ul. Waryńskiego. Nieruchomość znajduje się na VIII piętrze bloku z windą, ma metraż 46,5m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł90 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, apartament o wysokim standardzie położony przy ul. Wieniawskiego na osiedlu Słocina. To jasna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53 m , przy ul. Podłęska, prokocim. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w inwestycji przy ul. Podłęskiej w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów.

Szczegóły ogłoszenia

159 500 zł1 100 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Pyzdry Działka o regularnym kształcie prostokąta z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego Media: prąd, woda i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 010 m² 247,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlane przy ul. Asnyka w Rzeszowie. Idealne dla osób marzących o domu z przepięknym widokiem, wśród zieleni i spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

343 145 zł4 037 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Zamościu w sąsiedztwie Kanału Noteckiego. Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²100 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Adres: ul. Warszawska 5, nadarzyn Powierzchnia uż.: 100 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 370/1 o łącznej pow. 700 m2 Cena: 20,00 zł/m2 netto Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 525 zł44,75 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. Podstawowe informacje: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hali.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł400 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynek do wynajęcia na działalność biurowa usługową. Przed budynkiem 5 miejsc postojowych i ogólno - dostępne miejsce. Za budynkiem teren zielony 250 m2. Lokalizacja 100 metrów od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

957 723 zł56,67 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowej inwestycji 56.67m2 z widokiem z zieleń Nowa Huta/Kraków. Mieszkania od Dewelopera bez Prowizji! Bez podatku pcc! Lokalizacja: nowa Huta to dzielnica zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł42,50 m² 10 564,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Słoneczne 2 Pokoje z potencjałem ogródka | Budynek z 2005 r. | szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych, a w przyszłości pozwoli Ci pić poranną kawę we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

19,35 zł/m²460 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duży lokal użytkowy 460 m2 - Koszalin, ul. Szczecińska | Świetna lokalizacja! Opis: oferujemy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 460 m2, położony w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł397 m² 20,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Hala 400 m + działka 32 ary bezpośrednio przy dk 11 Do wynajęcia hala o powierzchni ok. 400 m na dużej, 32-arowej działce. Nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 822 m² 225,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z gotowym projektem domu w Olecku ul. Szeremety Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki budowlanej o powierzchni 1822 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 135 000 zł3 300 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki pod zabudowę mieszkaniową w Iwinach przy ul. Buforowej. Dane dotyczące działki: powierzchnia: 3300 mkw Kształt: prostokąt Media: - kanalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 500 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1500 m , położona w spokojnej i zielonej części Zabłudowa. To idealna propozycja dla osób, które marzą o własnym domu.