Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

709 000 zł234 m² 3 029,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:417 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Proponujemy Państwu ofertę dużego.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 €3 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferowana powierzchnia magazynowa 3 000 m2 do wynajęcia, znajduje się zaledwie kilka kilometrów od centrum Lublina, co.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,30 m² 11 796,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko w Realton! Na sprzedaż mieszkanie w Katowicach przy ul. Bytkowskiej 113 - nowa inwestycja Modena Group, bezpośrednio przy Parku Śląskim. Inwestycja wyróżnia się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł800 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowej działki rekreacyjnej (na sprzedaż udziały w działce 16/25) o pow. 880m2, położonej na terenie miejscowości Strzekęcino k. Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

14 900 zł340 m² 43,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate oferuje przestronny samodzielny budynek 340 m z parkingiem / Nowe Włochy atuty Samodzielny budynek Po generalnym remoncie - nowa kuchnia, łazienki, stolarka Własny parking oraz dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Polna

Młynary,warmińsko-mazurskie

490 000 zł142 m² 3 521,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Oferta Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 142 m wraz z działką o powierzchni 1665 m , położony w spokojnej i urokliwej miejscowości Młynary. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Siedlice,zachodniopomorskie

1 550 000 zł529 m² 2 930,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 774 m²

Na sprzedaż hal produkcyjno-usługowa posadowiona na działce przemysłowej o powierzchni 4774 m2 z możliwą działalnością uciążliwą. Hala wykonana z płyty warstwowej z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł117,97 m² 4 746,97 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowa cena 560 000 złotych Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe w Trzciance 117,97 m | wysoki standard | po generalnym remoncie Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł65,80 m² 5 455,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchnj 65,8 m - Osiedle Północ (przylesie) Przestronne mieszkanie o powierzchni 65,8 m , położone na 5 piętrze na popularnym Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

237 825 zł1 057 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży 4 działkek nad morzem w miejscowości Słajszewo, powiat Wejherowski gmina Choczewo. Do sprzedania 4 działki o powierzchni od 1011m2 do 1057 m2 w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł10 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna 1 ha | chochorowice, gm. Podegrodzie Wyjątkowa oferta dla inwestorów i firm poszukujących dużej, w pełni dostępnej działki usługowo-produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł15 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio w nowoczesnej inwestycji na os.Cis w Gdyni na Cisowej o pow. 20m2. Deweloper Euro Styl, budynek z 2021r.z windą. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł1 000 m² 4 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W ofercie biura okazja Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż funkcjonalny budynek usługowy o dużym potencjale inwestycyjnym, położony w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł847 m² 225,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z urokliwie położonymi działkami budowlanymi w Dąbrówkach, gm. Wasilków. W sprzedaży dostępnych jest kilkanaście parceli o powierzchni od ok. 800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Poronin,małopolskie

2 640 000 zł167,40 m² 15 770,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych domów, położonych na jednej, w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 700 m (7 arów). To.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł750 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:750 m²

Głogów, stacja paliw z terenem do inwestycji, 750m2, sprzedaż, 3 350 000zł Oferta bez prowizji dla kupującego! Marzysz o biznesie, który zarabia od pierwszego dnia? Ta stacja benzynowa to nie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   wyłącznie W biurze sdp nieruchomości! Przestronne mieszkanie z pełna infrastrukturą w promieniu spaceru: metro M2 Księcia Janusza, fort.

Szczegóły ogłoszenia

3 580 000 zł752,30 m² 4 758,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

Oferta na wyłączność, na sprzedaż oferuję budynek biurowy, położony w Gdańsku przy ul. Kartuskiej. Obiekt został oddany do użytkowania w 2005 roku. Budynek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł1 300 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Oferta - Działka Budowlana na Sprzedaż w Wiktorowie, na Skraju Kampinoskiego Parku Narodowego Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 000 zł34 m² 8 058,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W biurze notus! Na sprzedaż kawalerka z balkonem. Idealna pod inwestycję lub do zamieszkania. Najważniejsze atuty:- funkcjonalny układ pomieszczeń - ogródek dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł9 327 m² 203,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Żołędowie o powierzchni 9327mkw. Działka nie jest objęta mpzp Dojazd do działki drogą asfaltową a ostatnie 100m drogą utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

116 610 zł1 794 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę położoną w okolicy Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1794 m2 znajduje się w kompleksie kilkunastu działek, zaledwie 5 minut od Gryfic. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł76,70 m² 6 375,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Nowy dom na sprzedaż W skokach dom parterowy na sprzedaż skoki, ul. Kościuszki Nowoczesny Dom wg. projektu Dom w Lilakach - Nowa Inwestycja w Centrum Skoków Zamieszkaj komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł81,90 m² 8 290,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Msz Segment 81,9 m | 2 pokoje + salon | Oława, ul. Szmaragdowa | 2 miejsca parkingowe Na sprzedaż komfortowy, bezczynszowy segment z 2018 roku, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł57 m² 2 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gorcach. Lokal składa się z: - 3 pokoi, - kuchni, - łazienki z wc - przedpokoju. Ogrzewanie co z kotłem znajdującym się w piwnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 071 m² 177,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w malowniczym Dobrzyniewie Kościelnym, w województwie podlaskim. Nieruchomość o powierzchni 1070.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,10 m² 9 129,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Parter | 2 pokoje | 47,10 m | piwnica | Ustka | blisko morza. Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10 m , położone na parterze w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł450 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:650 m²

Pensjonat Willa Kormoran w Augustowie - gotowy biznes do przejęcia Przestronny, wyposażony obiekt wypoczynkowy położony w turystycznej bardzo popularnej miejscowości Augustów 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

930 000 zł140 m² 6 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 5 kilometrów drogi od centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych w Uciechowie w gminie Dzierżoniów. Atutem działek, oprócz położenia w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

92 400 zł972 m² 95,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka w Jednaczewie o powierzchni 972m2 oznaczona numerem geodezyjnym 1040/32. Działka w kształcie prostokąta , położona w sąsiedztwie nowych budynków mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

21 170 000 zł30 600 m² 691,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Unikatowa działka widokowa 3,06 ha (30 600 m ) przy Tatrzańskim Parku Narodowym. Biuro property oferuje na sprzedaż wyjątkową, ponad 3-hektarową działkę widokową , uznawaną za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 278 zł42,02 m² 18 093,24 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Krzyki | blisko parków | świetna komunikacja | Brak prowizji | Brak podatku pcc Budynek jest już w 90% ukończony, przekazanie kluczy planowane jest na początek IV.

Szczegóły ogłoszenia

164 625 zł1 317 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka zlokalizowana bezpośrednio przy jednej z "nowych" ulic w Kruszwicy - przy ulicy Kruczej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł295 m² 6 745,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 527 m²

Dom W świdrze | klasyczna forma | piękny ogród 1527m | cisza I spokój Tradycyjny dom jednorodzinny, zanurzony w zieleni, usytuowany w willowej, spokojnej części Otwocka - Świdrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł218 m² 8 252,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:440 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 218m2, dom jest usadowiony na działce 440m2. Nieruchomość położona na terenie zabudowy mieszkaniowej z dopuszczalnymi usługami. Wjazd na posesję z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 040 zł106,17 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokoje, kuchnia, 3 balkony, 2 miejsca w garażu Czteropokojowe komfortowe, urządzone mieszkanie z trzema balkonami/tarasami, oddzielną kuchnią z jadalnią i dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

29,77 zł/m²109,99 m² 3 274 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Dworcowa 4, zduńska Wola Powierzchnia uż.: 109,99 m2 Liczba pomieszczeń: 7 Grunt: dz. ewid. nr 88/1 o pow. 1 770 m2 Cena: 32 zł netto/mkw. Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

895 750 zł3 583 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu działkę o łącznej powierzchni 3583 m2, zlokalizowaną w malowniczej okolicy w miejscowości Cisie, w gminie Halinów. Działka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 000 zł38 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

A2/4/37 Do sprzedania mieszkanie 38 m2 + duży balkon 15,3 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł34,20 m² 4 005,85 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe położone na 6 tym piętrze w bloku 10 piętrowym o powierzchnii 34,2 m2. Mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu śródmieściu przy ul. Wojska.