Nieruchomości

239 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

864 635 zł59,63 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

988 722 zł49,56 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2007 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 158 m² 94,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji i pcc - faktura vat. Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Kupujący nie ponosi żadnej prowizji, a my zapewniamy kompleksową obsługę na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,50 m² 12 784 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

480 000 zł1 309 m² 366,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż widokowa działka W rzepiskach 1309 m | panorama tatr | dojazd asfaltowy | idealna pod dom lub inwestycję To idealna propozycja dla osób poszukujących: działki pod dom.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł48,80 m² 6 454,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na parterze. Kłodzko ul. Łukasińskiego. Nieruchomość znajduje się w Kłodzku w dogodnej lokalizacji z łatwym dojazdem. Stylowy lokal składa się z dwóch pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

42,93 zł/m²580 m² 24 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecamy Państwu powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł820 m² 120,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*2 działki z wydanymi wz na szlaku Krutyni w Spychowie Uwaga : cena w ogłoszeniu dotyczy działki poniższej pod numerem 1. Możliwość dokupienia trzech pozostałych działek, które.

Szczegóły ogłoszenia

602 542 zł41,27 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem na nowym osiedlu położonym w malowniczym otoczeniu. Lokalizacja osiedla zapewnia dobrą komunikację z Piasecznem jak też z samą Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł20,90 m² 28 468,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości prestiżowa lokalizacja - Sopot Górny, na granicy z centrum ok. 700 m do Monte Cassino i dworca pkp ok. 1,4 km do plaży i sopockiego molo parter - wygodny dostęp,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 335 m² 93,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Wituni, koło Więcborka! Cicha i spokojna okolica! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1335 m , 1353 m oraz 1500 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł34,70 m² 11 815,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Ustawne mieszkanie o powierzchni 34,7 m2, w którego to skład wchodzą: - pokój dzienny balkonem - sypialnia - kuchnia z oknem - łazienka z prysznicem - korytarz Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł869 m² 327,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   działki budowlane W świetnej lokalizacji - płoty K. Zielonej góry W ofercie sprzedaży posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł270 m² 0,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom, położony w malowniczej miejscowości Mielno (gmina Przewóz, powiat żarski, woj. lubuskie). To idealne miejsce dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

203 000 zł2 900 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka 2900 m2 - Kosmaty Borek,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł22,60 m² 18 805,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament typu studio o powierzchni ok. 23 m , zlokalizowany w nowoczesnym, czteropiętrowym apartamentowcu z windą, położonym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł120 m² 4 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny przy ul. Angowickiej 70 w Chojnicach Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 120 m , położonego na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 300 zł53,80 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,80 m w zabudowie szeregowej, położone w spokojnej okolicy na pograniczu Rzeszowa. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł63,44 m² 47,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu mieszkania o pow. 63 m położonego na ul. Włodzimierza Tetmajera w Krakowie. Lokalizacja Lokalizacja nieruchomości oferuje wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Krzepice,śląskie

240 000 zł7 745 m² 30,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w gminie Krzepice w powiecie kłobuckim w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 564 m² 63,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki budowlane, położone w Wolbromku gmina Bolków, każda o powierzchni 1564m2. Dojazd drogą gminną asfaltową w końcowej fazie szutrową. Media: skrzynki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł447 m² 5 592,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:13 119 m²

Bydynek produkcyjny z halą uprawy grzybów (boczniaki). Powierzchnia użytkowa ok. 447,6 m2. Murowany w technologii tradycyjnej, częściowo podpiwniczony z użytkowym poddaszem, dach.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł7 957 m² 70,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się w północnej części miejscowości Rudziczka, w gminie Suszec, w granicach parku krajobrazowego Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich , u podnóża.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł1 372 m² 118,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka przy ul. Świerczowskiej 181 Powierzchnia działki 1372m2. Wymiary 31x42m. Regularny kształt. Dojazd do działki drogą wewnętrzną. Wodociąg, prąd, gaz w ulicy Świerczowskiej. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

886 400 zł83 m² 10 679,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przestronny lokal na sprzedaż 83m2 w pasażu handlowym ul. Rusznikarska Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 83 m2 w układzie open space.

Szczegóły ogłoszenia

165 220 zł3 004 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę siedliskową położoną około 2 km od Nowogardu w miejscowości: karsk. Nieruchomość o powierzchni 3004 m2 znajduje się w kompleksie 18 działek. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²200 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| lokal o powierzchni 200m2 do wynajęcia na drugim piętrze. Powierzchnia całkowita 200m2. Dwa wejścia, winda. Przy windzie toaleta. W lokalu możliwość wykonania dodatkowych łazienek. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł268 m² 7 276,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w urokliwym Józefowie, otoczonym lasami sosnowymi, tworzącymi swoisty dla tego regionu mikroklimat. Nabywca będzie miał zapewniony kontakt z przyrodą,.

Szczegóły ogłoszenia

65,01 zł/m²41,64 m² 2 707 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w gdyńskiej dzielnicy Redłowo, idealny pod biuro. Nieruchomość zlokalizowana przy jednej z głównych arterii miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł75 m² 20 653,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Słoneczne 3 pokoje | Gotowe do wprowadzenia | Wilanów | Sarmacka Oferuję na sprzedaż przestronne, jasne i ciche 3-pokojowe mieszkanie (74,4 m ) na ul. Sarmackiej (miasteczko Wilanów). Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 000 zł825 m² 32 727,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży biurowiec o pow. 825 m2 na bardzo dużej działce ( 4600 m2) 34 pokoje oraz budynek mieszkalny (505 m2) 16 pokoi. Bardzo dobry wjazd na Południową obwodnicę jak również dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

13,64 zł/m²110 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przemyśl, rynek Starego Miasta, lokal użytkowy o pow. 110 m2, z przeznaczeniem na cele usługowe, sportowe, rekreacyjne, biurowe Przemyśl, lokal w Kamienicy: - ścisłe centrum, rynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł30,30 m² 45 874,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Atuty: * Prestiżowe osiedle Neptun Park; * 100 metrów do plaży; * W otoczeniu parku im. Ronalda Reagana; * Zamknięte osiedle z 24-godzinną ochroną; * Słoneczna ekspozycja; * Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

90,91 zł/m²330 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu lokalu o powierzchni 330 m2 w dzielnicy Śródmieście w Krakowie. Lokalizacja: lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 277 m² 91,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Duża działka 3277 m Izbiska, gm. Stegna Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3277 m, położona w spokojnej miejscowości Izbiska. Doskonała propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 060 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej wsi Giebułtów, nieopodal Świeradowa Zdroju. Metraż działek 2060 m2 - 2100 m2 lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 245 zł68,97 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania na nowym osiedlu w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł608,10 m² 6 906,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż unikalna nieruchomość komercyjna w pełni wyposażony, gotowy do prowadzenia działalności budynek klubu tanecznego Concordia w Skarszewach. Miejsce o ugruntowanej renomie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł240 m² 8 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

| dom jednorodzinny wolnostojący,wśród innych domów jednorodzinnych, w zacisznej, kameralnej uliczce.Na parterze jest wiatrołap z przejściem do garażu i kotłowni,hol, kuchnia.