Nieruchomości
239 823 ogłoszenia
Od najnowszych
679 000 zł81,90 m² 8 290,60 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce
Boguszów-Gorce,dolnośląskie
135 000 zł57 m² 2 368,42 zł/m²
190 000 zł1 071 m² 177,40 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
430 000 zł47,10 m² 9 129,51 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Staszica
Augustów,podlaskie
2 580 000 zł450 m² 5 733,33 zł/m²
Dom z tarasem Gryfice
Gryfice,zachodniopomorskie
930 000 zł140 m² 6 642,86 zł/m²
Działka budowlana Uciechów
Uciechów,dolnośląskie
130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²
92 400 zł972 m² 95,06 zł/m²
Działka budowlana Łapszanka
Łapszanka,małopolskie
21 170 000 zł30 600 m² 691,83 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta
Wrocław,dolnośląskie
760 278 zł42,02 m² 18 093,24 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Wrzosowa
Kruszwica,kujawsko-pomorskie
164 625 zł1 317 m² 125 zł/m²
Dom z garażem Otwock
Otwock,mazowieckie
1 990 000 zł295 m² 6 745,76 zł/m²
Dom bliźniak Żabieniec
Żabieniec,mazowieckie
1 799 000 zł218 m² 8 252,29 zł/m²
1 274 040 zł106,17 m² 12 000 zł/m²
29,77 zł/m²109,99 m² 3 274 zł
Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna
Cisie,mazowieckie
895 750 zł3 583 m² 250 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Bytom,śląskie
137 000 zł34,20 m² 4 005,85 zł/m²
265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²
177 190 zł754 m² 235 zł/m²
380 000 zł48 m² 7 917 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Piastów
Piastów,mazowieckie
313 800 zł3 138 m² 100 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego
Konin,wielkopolskie
380 000 zł53,60 m² 7 089,55 zł/m²
Rynek pierwotny
795 000 zł43,53 m² 18 263,27 zł/m²
Apartament z garażem, ul. Garbary
Poznań,wielkopolskie
2 000 zł29,88 m² 66,93 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marmurowa
Jabłonna,mazowieckie
999 000 zł138 m² 7 239,13 zł/m²
258 000 zł1 369 m² 188,46 zł/m²
Biurowiec Baczyna
Baczyna,lubuskie
1 090 000 zł660 m² 1 651,52 zł/m²
Rynek pierwotny
1 399 900 zł200,40 m² 6 986 zł/m²
1 160 900 zł1 222 m² 950 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Sławianowo
Sławianowo,wielkopolskie
166 900 zł47,70 m² 3 498,95 zł/m²
Rynek pierwotny
227 375 zł26,75 m² 8 500 zł/m²
Działka, ul. Moniuszki
Wolin,zachodniopomorskie
250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²
1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²
Budynek użytkowy Gliwice
Gliwice,śląskie
294 400 €64 000 m² 4,60 €/m²
Działka budowlana
Minoga,małopolskie
360 000 zł1 200 m² 300 zł/m²
400 000 zł4 000 m² 100 zł/m²
7 000 zł366 m² 19,13 zł/m²
Działka Tłokinia Wielka
Tłokinia Wielka,wielkopolskie
4 890 000 zł40 000 m² 122,25 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia