Nieruchomości

239 419 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 zł/m²75 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Częstochowa, centrum, al. Jana Pawła II, lokal na wynajem. Do wynajęcia ładny, duży lokal na pierwszym piętrze. Idealne miejsce na biuro, siedzibę firmy, biuro kredytowe lub sklep internetowy. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł166 m² 9 873,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł46,14 m² 4 963,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkanie o funkcjonalnym układzie, usytuowane w niskim bloku przy ul. Wyszyńskiego w centrum Wodzisławia Śląskiego. Mieszkanie ma 46,17 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł28,48 m² 70,22 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy w nowo oddawanym budynku, dotąd niezamieszkałe mieszkanie na 9 piętrze. Mieszkanie ma wyposażony kompletnie aneks kuchenny i łazienkę - resztę doposażenia oraz jego formę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 499 000 zł305 m² 4 915 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:18 100 m²

Biuro nieruchomości Landowscy oferuje Państwu nieruchomość: gruntową zabudowaną domem całorocznym, wolnostojącym z dużą działką rolną Nieruchomość położona jest w gminie Tczew.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 186 000 zł117 m² 10 136,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzysz o wyjątkowym domu, który łączy nowoczesny styl, prestiż, prywatność i komfort życia codziennego? Właśnie go znalazłeś! O Nieruchomości Prezentujemy na sprzedaż nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł283 m² 3 003,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Duży dom Z garażem I wiatą! okazja! nowa atrakcyjna cena! 850.000,00 zł Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni ok. 283 m2 zlokalizowany w Wydminach przy.

Szczegóły ogłoszenia

324 900 zł55 m² 5 907,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,14 m , znajdujące się na 4. piętrze w budynku czteropiętrowym, na os. ustronie przy ulicy sandomierskiej 26. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł270 m² 5 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezerwacja. Przestrzeń, standard oraz Lokalizacja to elementy wyróżniające tę nieruchomość. Nowa oferta nowoczesnego domu oddanego do użytku w 2020r, a w ostatnim czasie: położono nowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł137 m² 7 956,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Dom w górach z basenem i dużą, widokową działką Szukasz domu w górach z klimatem, odrobiną luksusu i sporą dawką intymności, gdzie możesz pracować, odpoczywać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł59,05 m² 6 756,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! dwa ostatnie mieszkania na pierwszym etapie inwestycji, nie zwlekaj z decyzją, " Osiedle Borki" w Koszycach Wielkich! Jeżeli myślisz o przeprowadzce w ciche i spokojne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł137,40 m² 7 641,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:491 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Polecam do kupienia piętro zadbanego dwurodzinnego domu (95,4m2) wraz z poddaszem do wyłącznego korzystania z możliwością adaptacji oraz piwnicami.

Szczegóły ogłoszenia

120,10 zł/m²380,25 m² 45 668 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkową powierzchnię biurową o metrażu 380 m , zlokalizowaną na 14. piętrze nowoczesnego budynku w centrum miasta. Z okien rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł106 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż połowa domu usytuowanego na jednym z osiedli mieszkaniowych w Tuchowie. Budynek z lat 70-tych, o powierzchni 106,33m2, wybudowany metodą tradycyjną, kryty blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł8 539 m² 46,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

11 wydzielonych, sąsiadujących ze sobą działek, tworzących prostokąt, aktualnie brak planów, według studium zagospodarowania miały funkcje gospodarczo-produkcyjno-rzemieślniczą, przy działkach.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł1 600 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka typu rola o pow 1600m2, szer 50m, jest plan zagospodarowania terenu pod budownictwo, III linia zabudowy, nieogrodzona, media w drodze głównej prąd, woda i szambo oraz gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 064 zł48,22 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na parterze nowego budynku, z bezpośrednim wyjściem do prywatnego ogródka. Wnętrze oferuje przestronny i ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł73,94 m² 12 036,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Po co marnować życie w korkach na drodze do Karpacza, skoro prawdziwe schronisko czeka na Karłowicach? To mieszkanie to bezkompromisowa odpowiedź na tęsknotę za surowością skał i zapachem.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł166 m² 7 530,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 099 zł40,95 m² 12 114,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,95m2 znajdujące się na 2. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 900 m² 58,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w cichej, spokojnej, malowniczej okolicy, sąsiedztwo lasów, sadów owocowych i kilku domów. Powierzchnia 2900 m, szer.36 dł.81 Dojazd drogą asfaltową, II linia zabudowy ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł3 459,85 m² 722,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 041 m²

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem o powierzchni 3 459,85 m na działce 5 041 m o numerze ewidencyjnym 2/2 przy ul. Bema Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł71 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrocław, ul. Litomska | 71 m | 3 pokoje | rozkładowe | balkon Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone we Wrocławiu przy ul. Litomskiej. Układ pomieszczeń: 3.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł43,61 m² 15 592,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

44 M / 2 pokoje / balkon /winda / 2018 /miejsce postojowe naziemne / monitorowane osiedle/ kępa staromiejska Do sprzedaży ładne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł41,38 m² 4 712,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

! okazja do zakupu W nowej cenie! Mieszkanie w sercu malowniczego Dąbrówna - 2 pokoje, kominek, garaż i własne działki Na sprzedaż przytulne i odświeżone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł14 921 m² 234,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zabrze-Zaborze Grunt o charakterze produkcyjno-usługowym z budynkami magazynowymi, o powierzchni ok 14921m2. Teren jest ogrodzony posiada niezależną bramę wjazdową. Na ofertowym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł150,08 m² 4 657,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeżeli marzysz o własnym domku z ogródkiem, ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Sołtykowie przy ulicy Głównej na nowo budowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł115 m² 7 391,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 470 m²

Ustrzyki Dolne, na sprzedaż budynki funkcji przemysłowej i administracyjno- magazynowej. Przedmiotem sprzedaży jest grunt o pow. 0,4470 ha będący w użytkowaniu wieczystym oraz budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł138 m² 7 898,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:898 m²

= dom parterowy wolnostojący = = cisza, spokój, komfort = Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Rokietnicy. Rokietnica to aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł339 m² 8 820,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 776 m²

Przedmiotem sprzedaży jest pensjonat położony w doskonałej lokalizacji w Krynicy Zdrój przy ul. Zamkowej o powierzchni użytkowej 369m2. Nieruchomość położona jest na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²150 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowe lokale usługowe w Siekierkach Wielkich. Lokale mają wielkość od 30m2 do 70 m2. Oferta idealna dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni pod działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 736 zł39,97 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł33,60 m² 14 226,19 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowy 2 pokojowy apartament zlokalizowany w dzielnicy uzdrowiskowej Kołobrzegu, w odległości 300 m od morza. Apartament mieści się kompleksie apartamentów hotelowych diva spa****.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł7 150 m² 18,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren o powierzchni ok. 7 150 m - Blachownia, obręb Trzepizury Na sprzedaż atrakcyjny teren o łącznej powierzchni ok. 7 150 m , położony w miejscowości Blachownia.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł31 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 31 m2, usytuowane w samym sercu Starego Miasta Nowego Sącza. Lokal przeszedł niedawno kapitalny remont (2023/2024 rok), podczas którego wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

64 560 zł3 228 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 3200 m, z zapleczem biurowo- socjalnym i toaletą. Położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia! ogrzewana! rampy hydrauliczne! Możliwość dowolnego połączenia ze sobą 4.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł702 m² 220,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zakupu nieruchomości w Soblówce, u podnóża góry Smereków Wielki, z którego można podziwiać tatry. Ta nieruchomość jest idealna dla tych, którzy pragną odetchnąć od.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł80 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie prawie W centrum katowic Z miejscem postojowym i pomieszczeniem gospodarczym - Service in English - Apartment for demanding, the price of 4300 pln + Adm Cost 1600 pln +.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł263 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom położony w spokojnej i malowniczej częsci Rogowa przy ul. Rogowiec 33. - dom o powierzchni całkowitej 266 m2, użytkowej 160 m2, położony w 1 linii.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zawady

Zawady,mazowieckie

250 000 zł142 m² 1 761 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Do sprzedaży duży dom murowany w Zawadach gmina Repki, powiat sokołowski. Dom o powierzchni zabudowy 142 m2, składa się z dwóch poziomów mieszkalnych oraz poddasza. Całość powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł133,61 m² 4 565,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 949 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości przez Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest prawo własności do nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,4949 ha, położonej.