Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

390 000 zł333 m² 1 171,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 333 m , położona w dzielnicy Gdynia Chylonia, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 798 500 zł374 m² 7 482,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Przestrzeń, natura, komfort - wyjątkowy dom na działce 3500 M2 5 sypialni | Fotowoltaika | Prywatność i starodrzew | Podwyższony standard Prezentujemy wyjątkową rezydencję o powierzchni 374.

Szczegóły ogłoszenia

6 680 750 zł26 723 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę przemysłowo - usługową w Świdnicy przy ul. Metalowców Powierzchnia działki - 2. 6723 Ha Wymiary - ok 90 x 305 9.PU -tereny zabudowy produkcyjne, składowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę mieszkanie na wynajem na jednym z najbardziej pożądanych osiedli Gdyni Sentosa Park. Lokalizacja: trójmiasto to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

768 372 zł58,21 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, urządzone pod klucz mieszkanie, do zamieszkania od zaraz w najnowszej inwestycji Apartamenty Jarzębinowa 2 Nowy Dwór Mazowiecki. Kupując to mieszkanie nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 348 m² 218,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1348 m w malowniczej części Kłokocina, w cenie 330 000 zł. To wyjątkowa okazja dla osób, które myślą o własnym domu i chcą.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł420 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 487 m²

Polecam do zakupu dochodową nieruchomość w centrum Zielonki. Na działce 1487 znajdują się: 2 budynku w zabudowie bliźniaczej (z 1935 roku i z 1985 roku) oraz zabudowania wynajmowane na.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł41,18 m² 23 288 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowy Apartament z Balkonem w inwestycji Garden Gates - Serce Gdańska! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dwupokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

266 640 zł808 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 808 m2, o wymiarach 23 x 35,13 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy i druga sasiednia działka o wymarach 845m2.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł100 m² 6 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem, w topowej lokalizacji miasta Nowogard. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   Dom dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42,45 m² 9 399,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Przestronne jasne mieszkanie z duszą (42,45 m2) | Ścisłe Centrum Lublina tuż przy Zamku! Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy w sobie urok przedwojennej kamienicy z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł6 100 m² 409,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 6100m2 gmina Niedrzwica Duża Łatwy i szybki dojazd do węzła trasy ekspresowej S19! Teren oznaczony symbolem pp1,ps: tereny działalności produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Elganowo

Elganowo,warmińsko-mazurskie

550 000 zł587 m² 936,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 020 m²

Do sprzedania siedlisko na Mazurach na działce o pow. 7020m2, w którego skład wchodzą: budynek mieszkalny z 1934 roku, obory,stajnie stodoła, ziemianka, garaż na 2 samochody.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 289 m² 25,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na prezentację działki leśnej położonej w miejscowości Kościuki (gm. Choroszcz) o powierzchni ok. 2289 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 17m x 147m.

Szczegóły ogłoszenia

470 880 zł5 232 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Weremień, gmina Lesko na sprzedaż działka budowlana z pięknym widokiem na okolicę przylegająca do stawu Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka o pow. 52,32 ar objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł33,50 m² 21 194 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

ul. Trzemeska okolice Nowoczesne, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 33,50 mkw. z balkonem w budynku z 2022 roku z windą z poziomu zero na Starym Mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 155 zł33,81 m² 16 922,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,81 m , położone na 5 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł54,23 m² 9 496,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż jasne mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem położone w samym sercu Szczecina w budynku z 1998 roku. To doskonała propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł67,85 m² 12 512,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Koniecznie zobacz spacer 3D załączony do ogłoszenia! Szukasz wyjątkowego, niestandardowego, przestronnego, 4 pokojowego, wykończonego apartamentu, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 600 m² 218,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuję ofertę sprzedaży działki o powierzchni 16 arów w Rzeszowie, obręb Przybyszówka II. Działka jest w trakcie przekształcenia na budowlaną-.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dębina

Dębina,zachodniopomorskie

530 000 zł65 000 m² 8,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W otoczeniu natury, w pobliżu jeziora Miedwie, znajdują się dwa urokliwe stawy o łącznej powierzchni 6,5 ha - to miejsce, które zachwyca spokojem i daje prawdziwe wytchnienie od.

Szczegóły ogłoszenia

134 900 zł1 082 m² 124,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa - symbol w mpzp 27mnu "zabudowa mieszkaniowo usługowa", powierzchnia 1082 m 2 , Jastrzębie-Zdrój, obręb Cisówka, ul. Cieszyńska, przy drodze Jastrzębie-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł42,20 m² 8 056,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Mieszkanie z garażem i ogródkiem - Głuchowo / Czempiń | gotowe do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania z potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

7,55 zł/m²265 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal dwupoziomowy ( parter+piwnica) o łącznej powierzchni około 265m2 - Lublin, lokal zlokalizowany w środku osiedla, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodowego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł956 m² 214,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka pod zabudowę jednorodzinną położone w Gowinie k. Wejherowa, powstała z podziału działki nr 385/2, przy ulicy Borówkowej. Działka nr 385/17 - powierzchnia 956 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny na os. Dolinki.? Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 7 piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku z windą na os. Dolinki.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować całkowicie nowe mieszkanie na wynajem - noho. Mieszkanie znajduje się w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Radlin,śląskie

107 000 zł3 792 m² 28,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 3792 m | Radlin Za jedyne 107 000 zł może być Twoja Możliwość zakupu działki sąsiedniej o podobnych wymiarach - idealna opcja na powiększenie terenu lub inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł7 023 m² 284,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka, nieruchomość inwestycyjna przy ul.Kijańskiej w Lublinie. Ustawna działka o powierzchni: 7023m2 i wymiarach: 70x100m. Zabudowania znajdujące się na działce: - dom.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²20 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia w pełni umeblowany i przygotowany do pracy lokal fryzjerski o powierzchni 20 m , zlokalizowany w sercu dynamicznie rozwijającej się Pragi-Południe. To.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,90 m² 13 883,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na dzień pokazowy 06.05.2026r (czwartek)! Nowość! Gotowa do wprowadzenia, kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Sowińskiego 11 w Legionowie. Idealna do zamieszkania lub na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł51,80 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie W kobylnikach 2 pokoje. 3 km od rokietnicy. Polecam bardzo jasne, przestronne mieszkanie w zbudowanym z cegły budynku czterorodzinnym z lat czterdziestych. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 310 zł78,85 m² 8 424,98 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oddany blok (możliwość fizycznego oglądania mieszkań) ostatnie piętro (widok na Centrum Miasta, manhattan itp.)! INWESTYCJA DEWELOPERSKA W POBLIŻU ŁÓDZKIEJ MANUFAKTURY HARMONOGRAM PŁATNOŚCI.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56,50 m² 12 035,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Atuty: * Efektywnie zagospodarowane mieszkanie; * Cicha i spokojna okolica; * Gotowe do wprowadzenia; * Wokół pełno zieleni; * Dzielnica bardzo rozwijająca się; * Bardzo dobry dojazd do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł5 340 m² 50,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną przy ulicy Iglastej w Kielcach z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

137 200 zł686 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Opis oferty: przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Olimpin, niedaleko Przyłęk. Piękna kwadratowa działka z widokiem na las objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

198 792 zł1 004 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 1004 metrów kwadratowych, położoną w Orzeszu, w dzielnicy Zgoń. Działka znajduje się w terenach zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 030 m² 116,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Najtańsza działka w okolicy! Super lokata kapitału! Do sprzedania działka budowlana o pow.1030 m kw. w miejscowości Dębe Wielkie. Media : wodociąg przy działce.W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe w stylowej willi z opcją przydomowego ogródka Rozkład: mieszkanie o powierzchni 40m2, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,1.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł32,48 m² 8 589,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość - kawalerkę o powierzchni użytkowej około 32,48 m2, położoną na II piętrze bloku przy ul. Cukrowników.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł310 m² 319,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Odstąpię przeniesienie własności na działkę rod nad brdą w Koronowie. Na działce 311 m2 posadowiony jest 6 letni domek szkieletowy ocieplony styropianem z tarasem. Niezwykle kompaktowy.