Nieruchomości

239 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 690 zł62 m² 27,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Grudzińskiego 57 na Radogoszczu, położone w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

799 000 zł140 m² 5 707,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 140 m2, z czego 85 m2 stanowi powierzchnia użytkowa, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł4 800 m² 18,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę dwóch działek położonych w miejscowości Maluszyn. Lokalizacja jest idealna dla osób szukających ciszy i spokoju po całym dniu pośród zgiełku miasta i obecności.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Lipowa

Ryn,warmińsko-mazurskie

895 000 zł107 m² 8 364,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:728 m²

Oferujemy na sprzedaż połowę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 107 m , posadowioną na działce o powierzchni 728 m , położoną w wyjątkowej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 300 zł24 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

DO wynajęcia jasny, przestronny pokój w mieszkaniu 3-pokojowym - ul. Symfoniczna, dzielnica Krowodrza, kraków. Wynajem pokoi: pokój 2 osobowy 1300 zł + opłaty ( zaliczka administracyjna 650zł +.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł129,31 m² 3 673,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 m²

Na sprzedaż nowy parterowy dom z garażem o powierzchni 129,31 m2 ( stan surowy otwarty ) ze strychem o pow. 15,98m2, usytuowany na działce 9,50 ar. Projekt domu "cztery Kąty2 " firmy.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²213 m² 31 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku zlokalizowanym w samym "sercu" Wrocławia. Lokal na parterze, wejście wprost z chodnika, doskonała widoczność, duża powierzchnia witryn. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 871 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Głojsce gmina Dukla woj. Podkarpackie.Działka o powierzchni 18ar 71m2 Dojazd do działki zapewniony bezpośrednio z drogi asfaltowej szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł43,61 m² 10 181,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce na własnych zasadach w nowej, zamkniętej inwestycji Enklawa Kręta przy ul. Krętej 4a w Zielonej Górze. Do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,61 m w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł50 m² 21 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł1 236 m² 249,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działkę wraz z udziałem 1/3 w drodze stanowiącą drogę dojazdową. Całość stanowi 1236m2. położone w Papowie Toruńskim Osieki. wymiary około 24 front.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²28,60 m² 2 717 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale biurowe w Śródmieściu, przy ul. Dyrekcyjnej, obok biurowca " Zieleniak " blisko Dworca Głównego, europejskiego Centrum Solidarności. Obecnie, do wynajęcia, są lokale na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł44,84 m² 14 049,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament w sercu miasta usytuowany w jednym z dwóch budynków zapewniających komfort i kontakt z przyrodą. Nieruchomość w stanie deweloperskim o powierzchni 44,84m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare Miasto-Pl. Nowy Targ - 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie, wysoki standard. Do wynajęcia, słoneczne, funkcjonalne mieszkanie, o pow.34 m2. Mieszkanie znajduje się w sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 692 zł61,78 m² 12 895,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Oława,dolnośląskie

489 950 zł134,50 m² 3 642,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Rezerwacja! Zabudowa szeregowa w Oławie - w dzielnicy domów jednorodzinnych i szeregowych, przy ul. H. Kołłątaja. Ta spokojna okolica, położona w okolicach szpitala, urzędów.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł105 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Oferuję do wynajmu halę warsztatową(tir)murowaną ok 105 m kw, w Gliwicach. Opis nieruchomości: budynek murowany o wymiarach: długość 17,50 m Szerokość 6,00 m Wysokość ok.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł70,29 m² 6 530,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna oferta! tylko U nas, posiadamy klucze! Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,29 m2 po generalnym remoncie położone w Dąbrowie Górniczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

119 796 zł804 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładne regularne działki budowlane na nowym kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działki w miejscowości Wojciechowice przylegające do miasta Kłodzko. Objęte miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ul. Zielińska, kraków - komfortowa lokalizacja i wygoda codziennego życia Na powierzchnię mieszkania 45,5 m2 składa się : -oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

670 450 zł29,15 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować kameralną inwestycję luksusowych apartamentów inwestycyjnych w Kościelisku. Cena netto +23% vat. Możliwości odzyskania podatku vat. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dębówka,mazowieckie

265 000 zł1 060 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Dębówce k/błonia Prezentujemy piękną działkę budowlaną położoną w malowniczej okolicy mazowieckich pól i łąk, w otoczeniu niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł65,30 m² 8 346,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Renomahome nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 65,3 m , gotowe do zamieszkania, zlokalizowane w samym centrum Świdnicy - zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł143,20 m² 7 680,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143 m2, Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Gronity

Gronity,warmińsko-mazurskie

1 699 990 zł177 m² 9 887,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Nowy, komfortowy dom parterowy z garażem 2-stanowiskowym, gronity pod Olsztynem Bez prowizji oferta biura nieruchomości Home-Estate Biuro nieruchomości Home-Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

7 040 zł3 520 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu plac o powierzchni 3520,00 m2 stanowiący część działki nr 342/16, obr. Bogdaniec Motylewo. Grunt posiada dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł290,94 m² 5 327,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szukasz nowoczesnego domu blisko centrum Warszawy? Pragniesz ciszy i przestrzeni? To idealna propozycja dla Ciebie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Warszawa-Białołęka spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł200 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia wiatę o całkowitej powierzchni terenu 200m2. Część zadaszoną stanowi 120m2, a pozostały plac 80m2. Wiata i teren podległy jest ogrodzony. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł60,30 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowo komfortowe mieszkanie na zamościu! 3 pokoje o pow. 60,3 m 2 , II piętro, balkon Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w wieżowcu na Osiedlu Zamość! Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chotów

Chotów,wielkopolskie

6 720 000 zł28 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż Działka inwestycyjna 28 000 m Kalisz (trasa na Grabów) Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 28 000 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł58,79 m² 13 437,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 3 pokoje z garażem | Ostatnie piętro | Świetna komunikacja z Warszawą Są mieszkania, które po prostu spełniają wymagania. I są takie, do których chce się wracać. To jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 900 zł93,41 m² 9 259,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Firma homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 93,41 m przy ul. Wojska Polskiego blisko Starego, nieopodal Manufaktury, placu Wolności i ul.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej w otulinie Parku Bolimowskiego. Lokalizacja. Działka położona jest w otulinie Parku Bolimowskiego,.