Nieruchomości

239 838 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

643 900 zł74,41 m² 8 653,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji bez pcc! zakup od dewelopera! dwupoziomowe! Gorąco polecam kameralne, nowoczesne osiedle w centrum Dobrzykowic. Osiedle będzie składało się z 16 lokali. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł12 000 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni około 12 000 m2 , usytuowana w Boruszowicach. Media: woda i prąd w ulicy. Gaz planowany jest na przyszły rok. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł1 600 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac ładunkowy: działka 765/7 - plac ładunkowy o pow. 1600 m2 - nawierzchnia z płyt betonowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 650 m² 909,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:15 725 m²

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż nieruchomość w Przemyślu o łącznej powierzchni 21543 m2 z czego : o łącznej powierzchni 21.543 m 2 , w użytkowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

733 000 zł42,46 m² 17 263,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do dyspozycji mieszkańców oddana jest prywatna strefa rekreacyjna oraz reprezentacyjne wejście z całodobową recepcją. Lokale charakteryzują się zwiększoną wysokością pomieszczeń, co.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,50 m² 6 294,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Super Lokalizacji! Gotowe dla Rodziny - Ząbkowice Śląskie Szukasz idealnego mieszkania dla swojej rodziny, które łączy wygodę i dostęp do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł76,30 m² 8 519 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż, piękne, przestronne mieszkanie w Łasku, na Osiedlu Przylesie, na ul. Orzechowej, o pow. 76.3 m2 usytuowane na parterze, z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł27,79 m² 15 293,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 27,79 m2 na zamkniętym osiedlu, usytuowane na parterze budynku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł240 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Posiadamy do sprzedaży dom o łącznej powierzchni 240 m2 znajdujący się w bardzo dobrej lokalizacji idealny punkt na prowadzenie działalności gospodarczej ( kliniki; stomatologii,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł112 m² 6 866,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowoczesne osiedle domów w zabudowie szeregowej bardzo blisko Białegostoku. Bardzo dobra lokalizacja. Do Centrum 15 minut. Dojazd drogą asfaltową. Stan deweloperski. Segmenty o powierzchni 112.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł38,75 m² 19 741,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż niezwykłe, blisko 40metrowe mieszkanie. Mieszkanie po remoncie, dzięki przearanżowanemu układowi, znajdą Państwo dwa pokoje, salon oraz sporą sypialnie z 3-drzwiową szafą, kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł38 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w dzielnicy Bronowice Małe przy ulicy balickiej w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł135 m² 11 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

tel.:   . Stoisz przed ważną decyzją, jaką jest zakup domu? Chciałbyś aby dom zapewnił Ci wypoczynek a jednocześnie był niedaleko centrum miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł41,15 m² 13 730,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 41,15 m2 zlokalizowane na Ponikwodzie przy ul. Dożynkowej. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: salon z aneksem, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

599 000 zł160 m² 3 744 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu ( stan surowy zamknięty) na obrzeżach Żnina. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji z oddzielnymi wejściami, ocieplony styropianem 20cm,.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł36,43 m² 8 564,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,43 m z dodatkową piwnicą (4,46 m), położone na 4. piętrze przy ul. Królewieckiej 146b w Elbląg w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł891,50 m² 3 477,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy, dochodowy biznes w centrum Nowogardu siłownia (24/7) + kręgielnia z gastronomią + mieszkanie w cenie Na sprzedaż wyjątkowy, świetnie prosperujący kompleks rekreacyjno-rozrywkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł136,65 m² 9 147,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Nowoczesny dom z garażem i tarasem | Bojano | 136,65 m2 Cena: 1 250 000 zł Nowoczesny bliźniak w Bojanie to idealne miejsce dla osób szukających spokojnego życia blisko natury, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 220 zł48,30 m² 23 400 zł/m²

 

Piętro:21/38

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nie płacisz żadnych prowizji ani pcc. Wyobraź sobie poranek, kiedy miasto dopiero budzi się do życia Ty jesteś już krok wyżej dosłownie i w przenośni. Cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 100 m² 95,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1100 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł74,10 m² 5 560,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom typu bliźniak po remoncie gotowy do zamieszkania na działce 700 m2 Dom znajduję się w miejscowości Mirocin Górny, w skład domu wchodzą Parter: -Wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

405 650 zł1 159 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Lęborku - Twoje miejsce na nowy rozdział życia Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia budzą wyobraźnię. Wśród spokojnej zieleni i nowoczesnego osiedla, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 241 zł36 m² 14 590,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Krakowa idealne do zamieszkania lub inwestycji Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, ale z dobrym dojazdem do centrum? Ta inwestycja to świetne.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 579 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 1579 m2, w miejscowości Ruda Strawczyńska w gminie Strawczyn. Działka przy drodze asfaltowej, w pierwszej linii zabudowy. Zielona okolica, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 200 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z widokiem na Górę Ślężę w Wierzbnej. Lokalizacja: miejscowość Wierzbna. Działka położona na wzniesieniu z pięknym widokiem na Górę Ślężę.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł213,92 m² 4 669,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! atuty: - przystanek autobusowy bezpośrednio przed nieruchomością! - szybki i łatwy dojazd do trasy S6! - kameralna okolica! - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł100,35 m² 5 749,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

**atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie w Mysłakowicach 100,35 m całkowitej przestrzeni!** Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej **73,62 m **.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²25 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy, biurowy o powierzchni 25 m2 usytuowany na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta. Budynek wykończony z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł36,61 m² 21 551,49 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna miejscówka na Twój second home w Gdańsku - 7 minut na piechotę od Fontanny Neptuna! Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację Szukasz eleganckiego apartamentu w centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł804 m² 496,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! Katowice, ul. Świdra (podlesie) działka 804 m | 84mn | media w ulicy | blisko pkp Atuty lokalizacji i działki : Blisko stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł143 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 256 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz przestrzeni, spokoju i bliskości natury? Ten całoroczny.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł60,40 m² 5 215,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m , położonego przy ul. Warszawskiej w Tucholi. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł70 000 m² 127,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonale zlokalizowany teren inwestycyjny stanowi zwarty kompleks działek położony w niedalekiej odległości od Konstancina Jeziorna. W skład kompleksu wchodzi 8 działek. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł280 m² 10 710,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem inwestycyjnym! Świetna oferta dla inwestorów i osób szukających nieruchomości z dodatkowymi możliwościami! Przestronny dom z pokojami na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł43,38 m² 53,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem 2pok zofii nałkowskiej jeżyce Szukasz mieszkania w znakomitej lokalizacji? Świetnie trafiłeś! Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe, dwupokojowe mieszkanie na przy ul. Zofii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł137,66 m² 7 257,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:737 m²

Pracujemy na zlecenie developera - nie płacisz żadnych prowizji! Bez pcc! Nowośc na rynku! Domy juz w trakcie budowy. Wyślij smsa o treści Kaskady, a dostaniesz pinezke, stronę.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł10 749 m² 279,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w lokalizacji Ksawerów nieopodal Pabianic o powierzchni 10.749 m2, wymiary 66 x 250. Działka ma przeznaczenie o podstawowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 616 972 zł23 779 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni ponad 2,3 ha, wymiary działki 70x339 m z wydanymi warunkami zabudowy na cztery budynki wolnostojące. Atutem jest fakt, iż działka przylega.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł95,01 m² 7 357,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy dom w miejscowości Szczedrzyk. Nieruchomość położona w otoczeniu zieleni, lasów, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł13 596 m² 96,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż włynkówko, gm. Redzikowo! Szukasz miejsca pod biznes w świetnej lokalizacji? Przedstawiam działkę inwestycyjną o powierzchni 13 569 m (1,3569 ha) przy.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł2 049 m² 178,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Słubica B dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 2049 n2 - na sprzedaż. Dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 2049 m2 i wymiarach 80x27. Położone w atrakcyjne.