Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 999 000 zł112 m² 17 848,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Dzień dobry, oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Krasińskiego, na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł320 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu obiektu magazynowo-handlowo Gdańsk-Letnica (możliwe różne opcje dotyczące powierzchni wynajmu) Atuty nieruchomości: oferta obejmuje 320 m2 powierzchni magazynowej połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł53,21 m² 10 317,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty okolice Politechniki Śląskiej Gliwice Bezczynszowe mieszkania w stanie deweloperskim | Bez prowizji | Doskonała lokalizacja Adres: gliwice Powierzchnie mieszkań: od 30 m do 116.

Szczegóły ogłoszenia

215 100 zł1 434 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 117/9 (1434 m ) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1434 m , położona w Trąbkach Małych (gm. Trąbki Wielkie), w spokojnym otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

89 000 zł1 527 m² 58,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działki położone w 72-310 Makowiska / Płoty o powierzchni 1527m 2 oraz 1523 m 2! Działki są prostokątne oraz płaskie co znacznie ułatwia ich.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł70,30 m² 2 560,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony na parterze budynku przy ulicy Kościuszki w samym centrum Debrzna. Wejście bezpośrednio z ulicy oraz położenie przy głównej drodze zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł14,57 m² 6 863,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:14 m²

Oferujemy na sprzedaż garaż podziemny w bloku na ulicy Polskich Marynarzy na Gumieńcach Akt własności z księgą wieczystą bez obciążeń. Garaż znajduje się w podziemiu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 400 zł25 731 m² 43,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśno-rolna zlokalizowana w Czapielsku przy ul. Tymiankowej, składająca się z użytków: las - 2,3041ha i łąka 0,2690ha. Teren w większej części płaski.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł90 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 9 ha, o wymiarach 150x600 m, usytuowana w miejscowości Chlebnia, na granicy Grodziska Mazowieckiego. Plan zagospodarowania w trakcie tworzenia, a w Studium.

Szczegóły ogłoszenia

1 916 750 zł7 667 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 7667 m2 położone w miejscowości Pępowo gm. Żukowo. Plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza formy zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²90 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować lokal na wynajem, położony przy ul. Niepołomskiej 4 w Wieliczce o powierzchni użytkowej 90m2 lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest we wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł11 778 m² 38,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Na sprzedaż działka w spokojnej okolicy Grojec, ul. Czajki Działka położona jest przy ulicy Czajki, równoległej do drogi wojewódzkiej nr 948.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 465 zł62,95 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w kameralnej inwestycji na wrocławskich Wojszycach powierzchnia mieszkania: 62,95 m piętro: 2 balkon: 3,79 m termin przekazania kluczy: styczeń 2026 Układ mieszkania: - pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 618 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena. Działka o pow. 2618 m2 rolno-budowlana z możliwością zabudowy letniskowej, jednorodzinnej i pensjonatowej w atrakcyjnej lokalizacji m Oblasy-Księżę gm. Janowiec pow.

Szczegóły ogłoszenia

67,50 zł/m²400 m² 27 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal usługowo-biurowy do wynajęcia ul. Litewska , Rzeszów Cena: 27 000 zł netto + vat Powierzchnia: ok. 400 m Piętro: 2 Dostępny: od zaraz Biuro Nieruchomości Royal Broker posiada.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł4 000 m² 1 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Krynica zdrój Do sprzedaży zespół działek budowlanych o łącznej pow. ponad 4000m2 z istniejącym budynkiem hotelowym nadającym się do rozbudowy. Atrakcyjna, kameralna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super położona pomiędzy już istniejącymi nowoczesnymi budynkami działka budowlana w miejscowości Pigża. Przy czym "pomiędzy budynkami" nie świadczy o zabudowie ścisłej (gęstej) wręcz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 900 zł125 m² 7 039,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy Parterowy Dom , 1/2 Bliźniaka. Piękna Okolica. Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w okolicy Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 680 zł75,30 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w kameralnej inwestycji, w stanie deweloperskim, termin oddania pierwszy kwartał 2026r. Inwestycja położona w miejscowości Rusiborek, powiat średzki,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 713 m² 174,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki, na którą składają się działki o numerach 314/8 i 314/15. Na działkę 314/8 zostały wydane warunki zabudowy na dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł68 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja | Mieszkania z ogródkiem | Tyczyn | 10 min od Rzeszowa Biuro Res Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkań w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

340 176 zł29,84 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 050 m² 104,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Izabela Narloch Telefon :   Planujesz budowę domu? Szukasz cichego i spokojnego miejsca na swój wymarzony dom? Ta oferta jest własnie dla Ciebie! Działki z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

429 300 zł4 293 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Blisko lasu / zabudowa mieszkaniowa / do podziału Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Sulmierzyce, woj. Wielkopolskie. Działka jest objęta Miesjcowym.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł44,10 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż ciche mieszkanie o powierzchni 41,3 m , położone na Bielanach Wrzeciono przy ul. Marymonckiej 125. Mieszkanie jest wręcz idealne zarówno dla osób szukających mieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł178,20 m² 7 631,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych kosztów. Szukasz miejsca, które łączy komfort codziennego życia z ciszą i bliskością natury,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Dyrekcyjnej (krzyki), w bezpośrednim sąsiedztwie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

15 540 zł380 m² 41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala dostępna od 01.06.2026r. Możliwość prezentacji po wcześniej umówionym terminie. Zapraszam do zapoznania się ofertą hali do wynajęcia znajdującej się przy ul. Dębogórskiej. Hala składa się.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł58,90 m² 6 434,63 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, al. Korfantego (superjendostka). Znajduje się na 6 piętrze w piętnastopiętrowego budynku. Składa się z czterech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł2 650 m² 13,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania bardzo interesująca działka położona nad Zalewem Cieszanowickim w Gminie Gorzkowice - ok 25 km od Piotrkowa Trybunalskiego. Przedmiotowa nieruchomość stanowi w całości teren.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł4 700 m² 6,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Gruntu Rolnego Hucisko Nienadowskie, gmina Dubiecko, powiat przemyski. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa, rolna z licznymi zadrzewieniami, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,90 m² 6 889,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ostrów Wlkp. ul. A. Krajowej Na sprzedaż samodzielny lokal mieszkalny z udziałem w gruncie i księgą wieczystą, usytuowany na II piętrze bloku czteropiętrowego po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł776 m² 837,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 776 m2, położonej w malowniczej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Starołęka.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł90,80 m² 3 854,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, położony w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek, przy ul. Lecha. Lokal usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Miłkowie doskonała lokalizacja, wysoka jakość wykonania i komfortowe warunki do życia Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł3 000 m² 126 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

> krótki opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa, 30-arowa działka, położona w Posadzie Górnej (gm. Rymanów, pow. krośnieński), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²753 m² 51 957 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek biurowy o nowoczesnej architekturze zlokalizowany na Pradze Południe w rejonie Kamionka, niedaleko dworca kolejowe Warszawa Wschodnia. Przy nieruchomości przystanek komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

245 050 zł1 690 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks działek w Lipianach - Osetna, nad Jeziorem Będzin Działki z dostępem do wody, idealne pod inwestycję na przyszłość. Powierzchnia działki wynosi 1690 m2 media.

Szczegóły ogłoszenia

18,75 zł/m²80 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80,15m2 zlokalizowany w centrum Namysłowa. Sala sprzedaży w to otarta przestrzeń stwarzająca idealne warunki to dogodnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieduża działka budowlana - rekreacyjna położona w miejscowości Barkowice nad Zalewem Sulejowskim. Działka znajduje się w odległości około 250 metrów od głównej ulicy.