Nieruchomości

239 842 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

50 zł/m²19 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Lokal biurowy po generalnym remoncie w samym centrum Gdyni. W sąsiedztwie apartamentowca portova, św. Piotra - Górski, hotel Hotton, plac Kaszubski. Wejście do budynku bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 10 arów zlokalizowana w spokojnej i zielonej okolicy Woli Rzędzińskiej, z szybkim dojazdem do Tarnowa. Działka 10 ar ( w tym droga 2 ary ).

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł750 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kluczach, gmina Głogów Twoje idealne miejsce na dom! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 750 m , położoną w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł63 m² 3 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Hadlach Szklarskich. Hadle Szklarskie to spokojna miejscowość położona w województwie podkarpackim,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

997 400 zł59,05 m² 16 891 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке. Mamy przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł300,90 m² 14 951,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 300 m , posadowiony na działce 750 m . Budynek z 2016 roku, wykończony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Luboń,wielkopolskie

55 zł/m²125 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do najmu lokal handlowy o powierzchni 125m2 w Luboniu Żabikowie. Nowoczesny lokal znajduje się na parterze niewielkiego biurowca i składa się z jednej otwartej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł400 m² 462,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rod Myślęcinek, 400 m2 domek murowany całoroczny , nowy, kanalizacja! Niezwykła oferta nowego domku , murowany, ocieplony, zaprojektowany według projektu ,który ma zadanie wykorzystanie każdego metra,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł963 m² 202,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Knurowie przy ulicy Ściegiennego oznaczoną geodezyjne jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł32 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od 1 czerwca, nowoczesne mieszkanie przy ul. Wrocławska 53C (kilka min pieszo od przystanku autobusowo-tramwajowego Nowy Kleparz). Dobre połączenia komunikacyjne oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

21 450 zł1 950 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Nowa cena! nieruchomość na wynajem o pow. 1950m2 - Górowo Iławeckie na produkcję, magazyny , sklepy. Nieruchomość w strefie śródmiejskiej na działce 2106000m2, górowo Iławeckie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,70 m² 14 807,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przytulne mieszkanie o powierzchni 33,7 m , położone w jednej z najbardziej kameralnych i zielonych części Sopotu - Kamienny Potok. To wyjątkowa propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

4 707 500 zł13 450 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów jednorodzinnych lub W zabudowie bliźniaczej Do sprzedania działka w Kajetanach o powierzchni 13 450 m2 wymiary 489 x 27,5 m Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł86 m² 7 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta w biurze Prospace Oferujemy na sprzedaż świetnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Ochla. Oddany zostanie w ostatnim kwartale 2026. Na 86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł836,80 m² 4 541,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna - centrum Piły - pow. 836 m2! Duży potencjał inwestycyjny - idealne pod gastronomię, hotelarstwo, kancelarie adwokackie, klinikę, gabinety, prywatne szkoły czy.

Szczegóły ogłoszenia

50,85 zł/m²177 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 177 m , zlokalizowany na ul. Częstochowskiej 93a w centralnej części Kłomnic przy dk91 (ok. 18 km od Radomska i ok. 16 km od Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł17,40 m² 18 965,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kraków, ul. Gaik - mikroapartament z ogródkiem i miejscem postojowym | niski czynsz Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 17,4 m , z prywatnym ogródkiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł35 m² 1 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedania pawilon handlowo-usługowy położony na osiedlu, przy bloku mieszkalnym w miejscowości Przemków. Pawilon o pow. 35 mkw, przystosowany pod gastronomię, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,85 m² 15 059,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2-pok. | 37,85 m | 4. piętro z windą | balkon | widok na zieleń Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,85 m , położone na 4. piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł71,60 m² 7 527,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy! W sprzedaży nowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej w Szczytnikach w cenie już od 539 000zł z ogrodami lub tarasami (60-145m2) Now w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 406 zł51,26 m² 14 385,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek po odbiorach. Posiadamy pełną ofertę inwestycji. * granica Moreny i Jasienia * 300 metrów do tramwaju i autobusu * rozwinięta infrastruktura * bliskość terenów zielonych Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł65,50 m² 6 870,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na IV piętrze w niskim IV piętrowym bloku, który jest zlokalizowany przy ul. Plac Słoneczny w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony w centrum miasta! Lokal ma powierzchnię 57 m2 i znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł63,08 m² 11 414,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż prestiżowy, w pełni wyposażony apartament w nowym budownictwie, zlokalizowany na kameralnym osiedlu przy ul. Granicznej w Dąbrowie Górniczej. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 095 zł39,59 m² 12 707,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe z tarasem + miejsce postojowe | ul. Kameralna, lublin Inwestycja: Lokal M206 | Budynek B | I piętro Termin oddania - do grudnia 2026.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł53,39 m² 14 796,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Węgrowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 000 zł200 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

20 ha gruntów inwestycyjnych miasto Częstochowa .węzeł autostrady A-1, MPZP - logistyka ,produkcja , regularny kształt zbliżony do prostokąta. Dobry dojazd i dostęp do drogi publicznej dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł164 m² 10 304,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nieruchomość Na sprzedaż komfortowy i zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 164 m2 położony na działce 304 m2 w miejscowości Święcice gmina Ożarów Mazowiecki To.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 056 zł88 m² 11 364,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczna dwupokojowa nieruchomość w zabudowie szeregowej 88 m2 z ogródkiem, tarasem i garażem na 2 miejsca postojowe - Bezrzecze Przedstawimy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,12 m² 6 587,84 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej i zielonej części Gliwic - przy Alei Majowej gdzie nieruchomości pojawiają się niezwykle rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

490 360 zł48,60 m² 10 089,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nadmorski Apartament z Balkonem i Piwnicą - Wykończony, wyposażony, gotowy do Zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł623 m² 7 544,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kamienna góra | działka Z potencjalnym widokiem na morze | 5 minut do bulwarów nadmorskich Plan miejscowy 1302 | Możliwość przebudowy lub nowej zabudowy | Dach płaski | Taras dachowy | Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33,53 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01.09.2026 rok Katowice ul. Mikołowska 49 - obok awf! Lokal 33,53m2 składa się z: - przedpokoju - Kuchni z oknem(płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, ekspres do kawy, czajnik, mała.

Szczegóły ogłoszenia

1 071 059 zł37,86 m² 28 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupno od dewelopera, 0% prowizji - Rewitalizacja zakończona - apartamenty pod klucz + wyposażenie cena ofertowa jest ceną brutto ( zawiera 23% vat ) apartament ze skosami nr 35 - 1. Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Mzurowa,świętokrzyskie

99 000 zł12 900 m² 7,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękną działkę rolną z możliwością podziału i zabudowy w Mzurowej! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57,50 m² 14 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Keniga budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 57,5m2 składa się z: - 3 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

26,82 zł/m²550 m² 14 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia budynek biurowo-magazynowo-usługowo-produkcyjny | Gmina Ożarów Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny budynek o dużym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowany w gminie Ożarów,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł49 m² 7 653,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Na Skarpie , usytuowane na czwartym piętrze niskiego bloku. W bloku panuje cisza i spokój- brak sąsiadów nad głową, a na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38,80 m² 48,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferowane mieszkanie znajduje się na 6 piętrze zadbanego bloku z windą przy ul. Chrobrego w Oświęcimiu. Na powierzchnię 38,8 m składają się: jasna i w pełni wyposażona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 949 zł39,63 m² 13 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób. Idealny sposób, by uczcić zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł277,03 m² 4 674,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 528 m²

Nowoczesny dom parterowy z budynkiem gospodarczym gotowy do zamieszkania! Radgoszcz | Powierzchnia domu: 227,14 m | Powierzchnia działki: 25,28 a | Garaż 2-stanowiskowy Na sprzedaż.