Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68,16 zł/m²277 m² 18 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na wynajem 277 m2 powierzchni biurowej zlokalizowanej w centrum Wrocławia. Standard: * 277m2 powierzchnia brutto, 260m2 netto, * stan deweloperski, z możliwością podziału wg uznania najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł4 500 m² 34,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy usługowej i mieszkaniowej nr 121/6, o powierzchni 4.500 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio | Plac Bema - ul. Poniatowskiego | Nowe osiedle | Dostępne od już Numer oferty w biurze: 5639/4186/omw budynek I osiedle - ul. Księcia Józefa Poniatowskiego | Lokum Vena (2019) Piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł80 m² 5 862,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłącznośc. Przestronne, jasne oraz słoneczne mieszkanie na Gaju z ogrodem, garażem i miejscem do relaksu - 5 minut od Centrum Wałbrzycha. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

329 000 zł68,18 m² 4 825,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Samodzielny lokal mieszkalny w kameralnym domu dwulokalowym, z działką i ogródkiem. Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze bestate. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł54,76 m² 8 765,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Lesznie koło Błonia, bardzo ładna i spokojna okolica blisko Warszawy. Do budynku w którym znajduje się mieszkanie przynależy zamknięty plac zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

31,81 zł/m²72,30 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oświęcimia, ul. Mickiewicza | Lokal użytkowy do wynajęcia I piętro - 72,3 m Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 72,3 m w centrum Oświęcimia, położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

13 530 000 zł2 390 m² 5 661,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

| na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Tomicach, na działce o pow. 15 023 m2. W skład nieruchomości wchodzą: 1. Hotel (294 m2) - 12 pokoi z łazienkami. 2. Restauracja - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 554 m² 67,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1554 m2 , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Krokocie , w gminie Ełk. Ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję dla wszystkich, którzy pragną.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł520 m² 13,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa wraz z pomieszczeniem pomocniczym (szatnie). Nieruchomość położona jest na obrzeżach Chrzanowa, w bezpośrednim sąsiedztwie innych terenów przemysłowych.

Szczegóły ogłoszenia

349 500 zł1 676 m² 208,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki w miejscowości Młodasko. To miejsce idealne dla osób, które cenią ciszę i kontakt z naturą, ale jednocześnie chcą mieć dobry.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł47 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, 47m2., ul. Wojska Polskiego 22. Dostępne od 1 czerwca. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wojska Polskiego 22 w Nowym Targu. W pobliżu wiele.

Szczegóły ogłoszenia

295 643 zł59,67 m² 4 954,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne osiedle W cichym zacisznym miejscu, nowa infrastruktura! Wszystko zaprojektowane z myślą o Tobie! Inwestycja jest częścią innowacyjnego projektu polegającego na stworzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł155,73 m² 8 155,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:601 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący znajdujący się W wołowicach W gminie czernichów wybudowany W zgodzie Z najnowszymi trendami Dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł270 m² 5 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom wolnostojący Z działką 3300 m Dom Chęciny przy ulicy Sitkówka! tylko W biurze best lokum Przedstawiam Państwu dom o powierzchni mieszkalnej na pierwszej kondygnacji 100.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 438 m² 660,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż Nieruchomość położoną jest w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa się budynków (hala, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł140 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 842 m²

Dom na sprzedaż - Szamocin Dom przy jeziorze w Szamocinie na sprzedaż Na sprzedaż wyjątkowy, rodzinny dom położony Szamocinie przy ul. Chodzieskiej. Atrakcyjna lokalizacja nieopodal plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Obodowo

Obodowo,kujawsko-pomorskie

1 780 000 zł560 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:6 171 m²

Kontakt: alicja Skonieczna tel.   Mamy przyjemność przedstawić Państwu nieruchomość w miejscowości Obodowo, tuż przy drodze krajowej, łączącej Sępólno Krajeńskie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł90,82 m² 11 880,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kraków - Stary Prokocim - ul. Wacława Popławskiego 2 niezależne mieszkania na jednej księdze wieczystej + ogród + duża piwnica Oferta na wyłączność - tylko u nas! We speak English. If you re.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł177,20 m² 6 771 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Parterowy Dom w spokojnej, zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący Parterowy, usytuowany w pięknych okolicznościach przyrody, wśród zieleni. Przedsprzedaż Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 011 m² 39,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dlaczego warto wybrać Kębliny? Kębliny to malownicza miejscowość położona w gminie Zgierz, około 12 km na północny wschód od Zgierza i 17 km na północ od Łodzi Wikipedia. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł47 m² 8 829,79 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż słoneczne 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w wysokim bloku na granicy dzielnicy Niebuszewo - Drzetowo - Grabowo o powierzchni użytkowej 47 m2. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 400 m² 70,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną (teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - mn) o powierzchni 2400 m2 położoną w miejscowości Kozłówka gm. Kamionka. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł87,34 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny , 4 pokojowy apartament o powierzchni 87,34m2, zlokalizowany w nowoczesnym budynku, na prestiżowym osiedlu Winnica, na Jakubskim Przedmieściu, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 044 m² 117,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Myszkowie przy ul. Murarskiej. Nr działki: 4546/4, obręb: myszków Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł78 m² 2 551,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:26 453 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która składa się z działki o numerze ewidencyjnym nr 459/2 o powierzchni 2,6453 ha. Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 000 zł42,70 m² 11 498,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

: tym razem oferujemy mieszkania w najlepszej lokalizacji miasta przy ul. Danuty Siedzikówny 'inki" w centrum miasta obok stacji pkp. :Termin rozpoczęcia kwiecień 2026 roku, a termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 900 zł55,82 m² 7 522,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W limanowej przy ul. Zadziele już W sprzedaży! Prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 55,82 m2 na piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł66,01 m² 11 846,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł124,20 m² 8 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.124mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

58,12 zł/m²16 m² 930 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnie biurowe na wynajem W ścisłym centrum szczecina Kamienica z zewnątrz jak i wewnątrz pięknie utrzymana. Wejście utrzymane w piękny sposób. Wzbogacone ładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł135,40 m² 21 418,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal o pow.135,4 m2 położony w ścisłym centrum miasta z przeznaczeniem na różnego rodzaju działalność: biuro, instytucja finansowa, gabinety lub handlową. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł300 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 264 m²

Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową ( lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Mickiewicza

Giżycko,warmińsko-mazurskie

495 000 zł88,50 m² 5 593,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Układ I funkcjonalność: lokal został zaprojektowany z wyraźnym podziałem na część biznesową i prywatną, co zapewnia komfort użytkowania oraz szerokie możliwości aranżacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 000 zł85,13 m² 8 304,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w ścisłym centrum Skierniewic, tuż przy rynku. Zamieszkaj komfortowo lub zainwestuj w doskonalą lokalizację! Na sprzedaż funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł150,23 m² 10 317,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:668 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą dotyczącą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego na urokliwym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Żukowo zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł243,69 m² 5 740,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 243,69 m , położony w malowniczej miejscowości Ogrodniczki w gminie Supraśl. Nieruchomość znajduje się na kształtnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł4 600 m² 6,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę rolną położoną w miejscowości Kwików powiat brzeski Powierzchnia działki to 46 arów. Działka płaska w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł61 m² 9 098,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Korczaka na osiedlu Kmity. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 23,04 ara , położona w malowniczej miejscowości Lubenia (powiat rzeszowski). Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 400 m² 156,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się działką budowlaną 24 ar na oś Zawada w Nowy Sączu. Dojazd do działki drogą asfaltową, media w pobliżu prąd, gaz, kanalizacja i woda miejska. : oferta.