Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

165 000 zł1 013 m² 162,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 1013 m2 w Chałupach - Widok na naturę | Gotowa do budowy! Opis: marzysz o domu w miejscu, gdzie jedynym sąsiadem jest cisza i kojący szum lasu? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł60 m² 23 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość 60 metrowe mieszkanie zaprojektowane i wyposażone w materiały wysokiej jakości. Meble wykonane na zamówienie obecnego właściciela - całość zabudowana, na podłodze klasyczna.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł79,49 m² 9 938,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

| tychy Osiedle Dębowe Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowy apartament o pow. 79,49m z tarasem , 4 pokojami w tym - salon z kuchnią, 3 sypialnie; łazienka, pralnia, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł80 m² 3 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży domu położonego w miejscowości puchacze (obręb geodezyjny Podemszczyzna) w gminie horyniec zdrój posadowionego na przestrzennej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 711 520 zł23 197 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| doskonałe miejsce na siedlisko pod Warszawą, z możliwością wybudowania 2 domów. Bardzo ładnie zlokalizowana nieruchomość, w miejscowości Pieńków, w gminie Czosnów. Przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-gastronomiczny z dużą działką ogromny potencjał biznesowy | Wola ul. Krótka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o dużym potencjale inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 522 m² 62,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obejrzyj film z nieruchomości! kliknij !Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 600 000 zł440 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż kameralny budynek- dom-bliźniak mieszkalny z lokalem usługowym. Nieruchomość jest dostępna w całości lub można kupić 1/2 budynku. To wyjątkowa oferta inwestycyjna - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²203,34 m² 12 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem powierzchnie biurową w nowoczesnym biurowcu w Sopocie. Powierzchnia gotowa do użytku. Lokalizacja: budynek usytuowany blisko głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł105 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Rąbieniu ab. Funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej w otulinie lasu i rzeki to.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 826 m² 163,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, zlokalizowanej w uzdrowiskowej miejscowości Głuchołazy. Działka położona jest na terenie Parku Krajobrazowego Góry.

Szczegóły ogłoszenia

15 900 zł240 m² 66,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

| polecam do wynajęcia przestronny dom, z przeznaczeniem na cele biurowe. Do dyspozycji Najemcy dwa poziomy. 6-7 pokoi w zależności od potrzeb, dwie łazienki, kuchnia, ogród, tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

69,54 zł/m²287,60 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Usługowy 287m2 z dużymi witrynami Podgórze duchackie/kraków. Lokalizacja: w najbliższej okolicy liczne punkty handlowo-usługowe (biedronka, punkty gastronomiczne, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

61,54 zł/m²130 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy nr 2 w jakości premium zlokalizowany przy ul. Żelaznej 52a we Wrocławiu (osiedle Grabiszyn) o powierzchni 130 m z dużą ilością witryn i doskonałą widocznością.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43 m² 13 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Prezentuję na sprzedaż nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł63,30 m² 24 486,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko U nas! Eleganckie mieszkanie w sercu Krakowa opis Zapraszamy do obejrzenia przestronnego, nowoczesnego mieszkania usytuowanego w historycznej części Starego Miasta w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł81,50 m² 8 086 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta styl życia W centrum miasta + potencjał inwestycyjny Profi Nieruchomości prezentuje dwupoziomowy lokal o powierzchni 81,5 m+ 2,4m2 powierzchni przynależnej. Położony we.

Szczegóły ogłoszenia

1 122 000 zł10 203 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz przestronnej działki w świetnej lokalizacji z gotowymi warunkami zabudowy? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni ok. 10203 mkw., położoną.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł162,40 m² 5 541,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 752 m²

Sprzedaż, dom jednorodzinny, ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży zadbanego, dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego o powierzchni 162,40 m2. wzniesionego w 1982.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł770 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki na sprzedaż Lubieszów, powiat nowosolski | Różne metraże i lokalizacje Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Lubieszów, w powiecie nowosolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 500 m2. Możliwość wynajęcia placu utwardzonego od 500 m2 do 9000 m2.Plac utwardzony dostępny przy magazynie. Obiekt w pełni chroniony , dobry dojazd dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł24 100 m² 3,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna na sprzedaż Oferujemy na sprzedaż nieruchomość rolną o łącznej powierzchni 2,41 ha, składającą się z sześciu działek, gruntów ornych klasy III oraz IV. Grunty klasy III.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na sprzedaż * 250m2 (180m2 powierzchnia użytkowa) * Ciechocinek Solidny, przestronny, 5-pokojowy dom z 2007 roku o powierzchni całkowitej 250 m2, położony na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 000 zł114 m² 11 403,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej położonego na lubianym bydgoskim osiedlu Bartodzieje. W sąsiedztwie szerokie zaplecze oświatowe.

Szczegóły ogłoszenia

685 700 zł2 005 m² 342 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Józefowie 2005 m2 Działka prostokątna, o wymiarach 20x100 m. Teren płaski, nie ogrodzony. Dostępne media prąd, gaz w odległości ok. 100 m, woda własna, szambo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Ostatnie dwa segmenty skrajne nowoczesne szeregówki w Racławówce Na sprzedaż nowoczesne, kameralne szeregówki z garażem w bryle budynku, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

6 299 880 zł52 499 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 5,2 ha Nieruchomość z trzech stron przylega do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł930 m² 322,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.008167, 21.179944 Tomice, ul. Kochanowskiego Numer Ewidencyjny 73/28 Media Prąd, woda, gaz i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł4 330 m² 168,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną w Łaziskach koło Bolesławca. Działka o powierzchni 4330 m2.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł3 340 m² 297,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Zatorskiej Strefie Aktywności Gospodarczej bezpośrednio przy drodze gminnej asfaltowej. Lokalizacja: zator powiat Oświęcimski: strefa Aktywności Gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł52,15 m² 8 993,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 52,15 m | parter | zaciszne miejsce blisko centrum Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze niskiego budynku mieszkalnego, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł3 123 m² 85,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Grabiku Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Grabik przeznaczona pod budowę domu jednorodzinnego. Działka nr 175/2 o powierzchni 3123m2.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35 m² 9 828,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Funkcjonalne mieszkanie z balkonem i potencjałem na 2 pokoje | 35 m | ul. Rugiańska, os. Drzetowo Szczecin Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł726 m² 1 652 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana os. Tatary Zakopane Działka nr ewid. 573 obr. 003 Powierzchnia: 726 m2 Działka w kształcie zbliżonym do trapezu o wymiarach ok. 22x28 m Media: - woda miejska na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Miodowice

Miodowice,zachodniopomorskie

1 500 000 zł70 m² 21 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:180 400 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż gospodarstwo rolne położone w Miodowicach, gmina Przybiernów, powiat Goleniowski. Na całość składają się następujące nieruchomości: działka nr 100.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł101 m² 4 900,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:997 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 101 m , zlokalizowany w spokojnej i zielonej miejscowości Kamińsk (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal od zaraz! Do wynajęcia cześć lokalu biurowego, idealnego na kancelarię prawną, notarialną, konsultingową lub ubezpieczeniową. Do wynajęcia: - 3 pokoje o pow.: 11,13,13 m.kw. - recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł76 m² 14 460,53 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Dwupoziomowe mieszkanie dla wymagających w atrakcyjnej lokalizacji Polecamy 4-pokojowy mieszkanie z dwoma balkonami, częściowo otwartą kuchnią, łazienką z wc i osobną toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł150 m² 11 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6