Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

85 zł/m²74 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem narożny lokal usługowy, z bardzo dużymi witrynami, usytuowany na nowoczesnym osiedlu Nadmorze, wybudowanym przez dewelopera Invest Komfort. Na terenie inwestycji znajduje się 500 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł58,60 m² 3 737,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

jasne, przestronne i bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w spokojnej Lubanowa. Lokal składa się z 3 jasnych i ustawnych pokoi, co zapewnia komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 000 zł7 427 m² 299,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Radziszowie koło Krakowa województwo małopolskie Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Radziszowie o powierzchni 7427 m 2 , w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kołowo

Kołowo,zachodniopomorskie

590 000 zł191,70 m² 3 077,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 761 m²

Marzysz o domu poza miastem z przepięknym widokiem ? Cenisz sobie spokój, ciszę, naturę ? To może być Twoje miejsce na życie. 20 min od Szczecina położona jest wieś Kołowo. Dojazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 100 000 zł47,10 m² 23 354,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na zielonym i cenionym Żoliborzu, w pobliżu Sadów Żoliborskich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 002 m² 248,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1002 m z potencjałem Łódź, ul. Gminna. Szukasz miejsca na swój wymarzony dom w spokojnej i zielonej części Łodzi? Mamy do zaoferowania wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

542 500 zł1 550 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania działkę o powierzchni 1550 m2 położoną w Radomiu w obrębie Dzierzków 2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około szer. 49,5 x 30.

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł254 m² 5 783,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 691 m²

Iława - nowoczesny dom wolno-stojacy z 2016r w pobliżu Jeziora Jeziorak ( 3 min pieszo ) pow. całkowita 254 m2 , działka 1691 m2 salon , jadalnia , 4 sypialnie , łazienka , wc , garderoba ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 751 000 zł18 755 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa cena pierwszy prawdziwy kompleks wodny W karkonoszach - dolina pałaców I ogrodów- szklarska Poręba, karpacz, wojanów. Polecamy stworzenie pierwszego kompleksu wodnego w Karkonoszach.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł18 300 m² 147,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna w Chylicach, dojazd drogą gminną ul. Przejazd lub od strony Jastrzębia. Media około 500 m od działki. Opisy nieruchomości nie są ofertami handlowymi w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

93 900 zł939 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z Warunkami zabudowy! Przedstawiamy Państwu ofertę działki budowlanej w Jaraczewie- zaledwie 2 km od centrum Szydłowa, 10 minut drogi do centrum Piły. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 410 zł74,22 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji lokalizacja Inwestycja położona jest w Krakowie przy ul. Stelmachów, w zielonej części krakowskich Bronowic. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł30 700 m² 27,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny składający się z dwóch działek ewidencyjnych nr 294/1 oraz 296/1, o łącznej powierzchni 3,07 ha, położonych w miejscowości Barwinek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 769 043 zł95,05 m² 18 611,71 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie takie 3-pokojowe na mokotowie W najniższej cenie za metr! dwa balkony - ogromny salon 37 m - świetna lokalizacja To ostatnie mieszkanie z tego etapu inwestycji w tak atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Cimochy

Cimochy,warmińsko-mazurskie

359 000 zł110,80 m² 3 240,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom 110m w stanie surowym zamkniętym na dużej działce 1700 m spokojna okolica dogodny dojazd do Olecka, ełku i Suwałk Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1700.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 306 m² 60,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka 1306 m - Rzeszotków, gm. Paprotnia | Na sprzedaż działka o powierzchni 1306 m , położona w miejscowości Rzeszotków, gmina Paprotnia, nr ewidencyjny 602.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł4 100 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka 174/1 ma powierzchnię 8236m2. Oferujemy do sprzedaży całą działkę lub po podziale. Po podziale powierzchnia około 4100m2. Wjazd od ulicy Malinowej lub Agrestowej. Wymiary 28m x 145m.

Szczegóły ogłoszenia

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł102 m² 7 450,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Sprzedam lokal użytkowy w ścisłym centrum Mysłowic blisko sądu, komendy policji, sklepów, przystanków tramwajowych i autobusowych. Lokal sklada sie z 4 pokoi i poczekalni, ma.

Szczegóły ogłoszenia

91 125 zł1 215 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad jeziorem! Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Kowalewo gmina Mieleszyn nad jeziorem Dziadkowskim. Powierzchnia: 1215 m2 Cena :.

Szczegóły ogłoszenia

41 308 zł1 796 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowo-biurowa - funkcjonalność i elastyczność w jednym miejscu Oferujemy na wynajem atrakcyjną powierzchnię magazynowo-biurową o łącznej wielkości ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 350 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Masz dość chaosu potrzebujesz ciszy i spokoju pod swój wymarzony dom. Znajdę dla Ciebie rozwiązanie ,moja oferta to wspaniała okolica dużo zieleni i miejsce w którym w końcu.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Juszkowo,pomorskie

9 000 zł380 m² 23,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Juszkowo na terenie gminy Pruszcz Gdański pomiędzy Pruszczem a Trójmiejską Obwodnicą, 1 km od ścisłego centrum Pruszcza. Obiekt dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 001 207 zł69,99 m² 14 305 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc 2% Brak prowizji. Bezpłatna i skuteczna pomoc w pozyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

649 360 zł1 199 m² 541,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1199 m , przy drodze łączącej ul.Listopadową i ul.Giewont. Nieruchomość to płaski teren bez większych nasadzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 zł47 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal handlowo-biurowo-usługowy o pow. 47 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze w Domu Handlowym Gracja. Obiekt monitorowany i strzeżony, z własnym parkingiem. Lokalizacja dh.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 954 m² 66,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 19 ar i 54 m2. Nieruchomość położona w miejscowości tymbark , gmina Tymbark, powiat limanowski. Działka kształtna o średnich wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Czumy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1978 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł31,90 m² 8 307,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 31,19 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

60,78 zł/m²51 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na wynajem lokal o powierzchni 51m2 Zlokalizowany na drugim piętrze w kamienicy usytuowanej przy ulicy Głowackiego w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

1 397 302 zł138,69 m² 10 075 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 5-pokojowe mieszkanie z antresolą i tarasem! Szczecin osiedle Jaśminowe Wzgórze Nowoczesna i spokojna okolica, tuż przy terenach zielonych i z łatwym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 000 zł17 000 m² 2 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży znakomicie zlokalizowane działki, o łącznej pow. ok. 17 000 m.kw., które zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nr 0504 mogą być.

Szczegóły ogłoszenia

752 850 zł3 585 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wspaniała nieruchomość! Zapraszamy (również tym razem) do zapoznania się z ofertą sprzedaży większej działki budowlanej. Świetnie położona działka, z łatwym całorocznym dojazdem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 zł53,50 m² 31,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne trzypokojowe mieszkanie ofunkcjonalnym rozkładzie. Składa się z : dużego pokoju z wyjściem na balkon, dwóch mniejszych pokoi, przedpokoju, łazienki , oddzielnego wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 502 zł30,29 m² 10 350,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji I brak pcc! Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,29 m , zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Gliwic - Ligocie Zabrzańskiej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł143 m² 10 419,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:596 m²

Nowoczesny bliźniak w zielonym Brwinowie - gotowy do wprowadzenia! Szukasz idealnego balansu między ciszą a bliskością miasta? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł32 400 m² 5,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na Sprzedaż Kompleks Leśny (3,24 ha) Nienadowa / Dubiecko. Marzysz o własnym kawałku natury, który jest nie tylko miejscem odpoczynku, ale i pewną inwestycją? Oferuję na sprzedaż unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł45,60 m² 4 364,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,60m zlokalizowane w Piekarach Śląskich przy ul. Leśnej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59,76 m² 5 840,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedania udział w lokalu niemieszkalnym wynoszący 4/15 lokalu biurowego o pow. 59,76m2, w którym znajduje się kancelaria prawna. Obecnie każdy współwłaściciel dysponuje swoim.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł38 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, ekskluzywne przy ulicy Zabłocie 35. Jednopokojowe mieszkanie z garderobaą, 38 m2 tuż nad Wisłą! мы говорим на русском budynek I lokalizacja: budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł131,49 m² 4 023,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:944 m²

Marzysz o idealnym domu dla swojej rodziny? W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości posiadamy wolnostojący dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 131,49 m ,.