Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 000 zł4 321 m² 9,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o przeznaczeniu rolnym z zapewnieniem do drogi publicznej - wjazd od ulicy Rydułtowskiej drogą kdl droga lokalna. Powierzchnia działki wynosi 0,4321 ha. Cena do negocjacji Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

2 140 000 zł140 m² 15 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 139,70 m , zajmujące całe piętro kameralnego budynku przy ul. Witwickiego 6 na warszawskim Gocławiu. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 348 025 zł147,63 m² 9 131,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:848 m²

0% prowizji od Kupującego! Na sprzedaż nowa inwestycja domów jednorodzinnych dwulokalowych oraz domów wolnostojących zlokalizowana w Dobrej pośród kameralnej zabudowy jednorodzinnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 393 m² 257,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Michał Chrzan   Prestige Nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana w Łochowie posiadająca warunki zabudowy. brakuje sklepów, komunikacji miedzygminnej, edukacji, ośrodka zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 9. piętrze w budynku z windą, w samym sercu Krakowa. To idealna propozycja dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł6 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjną działkę o powierzchni 6000 m , usytuowaną w cichej i spokojnej okolicy Kwieciszowic. To.

Szczegóły ogłoszenia

11 990 zł350 m² 34,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:16 500 m²

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Do wynajęcia umeblowana reprezentacyjna willa zlokalizowana w spokojnej okolicy niedaleko centrum miasta w Łaziskach Górnych przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł170 m² 12 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący na działce 750 mkw | wysoki standard | duży garaż dwustanowiskowy | starannie zaprojektowany ogród | oaza spokoju Malowniczo położony dom w otoczeniu zieleni - położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł126 m² 6 341,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Nowego Sącza na osiedlu Zawada. Budynek wykonany został z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł107,60 m² 7 146,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Biuro nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży dom wolnostojący, jednorodzinny w trakcie budowy na nowym, cieszącym się dużym zainteresowaniem osiedlu w Bolesławcu. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł94 m² 9 468,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży duży lokal handlowo - usługowy o powierzchni 94 m2. Położony w kamienicy z 2013 roku na Czechowie przy ulicy Północnej w bardzo atrakcyjnym miejscu z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 500 m² 47,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Chróstnik działka - 35 ar przy głównej drodze Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 35 arów w centralnej części miejscowości przy drodze wojewódzkiej przebiegającej przez.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu budynek zlokalizowany przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. To obiekt parterowy o charakterze usługowo-gospodarczym, wcześniej wykorzystywany.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41,03 m² 16 305 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej, nowo powstającej inwestycji. To idealna propozycja dla singli, par lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

652 000 zł52 m² 12 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nowoczesne mieszkanie w kameralnym osiedlu Gdańsk, ul. Dąbka Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł1 250 m² 3,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia teren bezposrednio przy trasie S11. Czytelny adres, teren widoczny z trasy. Teren ogordzony, oświeltony. Plac utwardzony kostką betonową. Możliwość wynajęcia biura o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 095 000 zł65,75 m² 31 863,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękny, nowo wykończony i wyposażony 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie w atrakcyjnej cenie 2 095 000 pln. Znajduje się on w Warszawie, w dzielnicy Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Witramowo,warmińsko-mazurskie

125 000 zł90 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:931 m²

Good Life Estates oferuje Państwu wykup 1/2 udziału w prawie własności nieruchomości w postaci działki o powierzchni 1862 m2 (1/2 udziału to 931 m2), zabudowanej domem w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł120 m² 12 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:164 m²

Szukasz nowoczesnego domu dla rodziny, który łączy komfort życia, energooszczędność i świetną lokalizację w zielonej części Warszawy? Ta oferta na Wawrze spełnia wszystkie te.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł50,17 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży mieszkanie z balkonem w centrum Bolesławca. Mieszkanie ma powierzchnię 50,17 m2 wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Dubois

Szczecin,zachodniopomorskie

15 000 zł1 170 m² 12,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Oferuję Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 180 m2 wraz z placem (nawierzchnia betonowa z płyt jomb),z miejscami postojowymi, wiata o pow. 1170m2.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, o powierzchni 36,85 m2, położone na I piętrze, w centrum Torunia. Stanowi ono świetną propozycję zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas - wolne od 01.05.2026r Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Będzinie, dzielnica Syberka. Mieszkanie składa się z kuchni, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,69 m² 12 829,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Słoneczne mieszkanie z ogródkiem na Osiedlu "szumiących Traw" Inwestycja "szumiących Traw" w Porosłach to wyjątkowe miejsce łączące zalety życia blisko natury z wygodą miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

837 500 zł142,20 m² 5 889,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Nowoczesne osiedle wolnostojących domów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Serock urokliwie położonym nad zalewem Zegrzyńskim. Nasza inwestycja to idealne połączenie komfortu,.