Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Dom z garażem Moryń

Moryń,zachodniopomorskie

995 000 zł160 m² 6 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Kup kawałek ciszy. Osada Ladimorg Twoje miejsce poza czasem Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast budzika słyszysz śpiew ptaków. Gdzie nie ma korków, zgiełku, napięcia. Tylko Ty, przyroda.

Szczegóły ogłoszenia

540 870 zł49,17 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jasne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,17 m , położone na 3 piętrze w pięciopiętrowym bloku z 2014 roku z windą. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł172 m² 2 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w spokojnej miejscowości Karolew, gm. Dąbrówka. Dom posadowiony jest na 345 metrowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 452 m² 151,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze nieruchomości! Na sprzedaż bardzo ładna działka rolno-budowlana o powierzchni 1.452m2 w kształcie prostokąta i wymiarach ok 22m x 66m. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

830 000 zł120 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Numer oferty W biurze: wd/klb3/2025 Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący położony w miejscowości Głowno w okolicy Zalewu Mrożycka. Dom wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł228 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Agencja homeserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom o powierzchni 228 m2 z działką o powierzchni 697 m2. Dom wykończony w 2005r. Technologia budowy cegła, pustak, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

182 000 zł1 815 m² 100,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż kompleks trzech działek budowlanych, położonych w miejscowości Mogilno, gmina Korzenna, powiat nowosądecki, województwo małopolskie super oferta! Działki mają łączną.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł495,70 m² 11 095,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna funkcjonująca na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł932 m² 5 364,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaży unikatowa działka położona na Wilanowie Wysokim u zbiegu ul. Łowczej z ul. Rumianą. Powierzchnia działki to 932 m2. Na działce istnieje możliwość wybudowania 4 willi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kwiatowa

Morąg,warmińsko-mazurskie

607 zł551,99 m² 1,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, położona w Morągu na ul. Kwiatowej 7b, na działce 4/41 o pow. 551,99 m2. Dostępna od zaraz. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł94 m² 12 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jedyna taka oferta na rynku! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu niezwykle elegancki dom w zabudowie bliźniaczej, stworzony z myślą o osobach, które cenią design, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł68,41 m² 1 447,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,71 m , położone na 2. piętrze kamienicy w spokojnej okolicy, niedaleko rynku Boguszowa-Gorc. Lokal składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²2 831 m² 195 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Duża powierzchnia biurowa- doskonale wyeksponowana przy głównych ulicach Wilanowa! Dostępne: 2523 m netto (elastyczne moduły z niezależnym wejściem) Parter - 1 490 m2, piętro 1 - 1 033 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Daleszyce,świętokrzyskie

598 000 zł100 m² 5 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: scyzoryk nieruchomości prezentuje na sprzedaż: dom wolnostojący w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji, tylko 8 km od Kielc. Nowy dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł53 m² 68,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Nowoczesny, stylowy apartament na Bronowicach z dużym tarasem i siłownią w budynku! lokalizacja: budynek położony przy cichej ulicy - Jana Buszka z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł67 m² 6 492,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe, po kapitalnym remoncie, doprowadzone do stanu deweloperskiego. W mieszkaniu wymieniona została instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²17 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal sklepowy w Centrum Piaseczna z bezpośrednim wejściem z głównej ulicy handlowej. Lokal o powierzchni 17m2 składa się z sali sprzedaży 13m2 i zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł6 800 m² 129,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna w Rakszawie to propozycja dla osób, które szukają gruntu z realnym i gotowym potencjałem zabudowy. Działka inwestycyjna w Rakszawie daje elastyczność możesz.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł194,50 m² 4 370,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:920 m²

| na sprzeadż | Dom dwurodzinny w zielonej części Mikołowa | Dom dwurodzinny w Mikołowie przy ul. Jaskrów - blisko centrum, z dużą działką i potencjałem! Poszukujesz miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 685 zł91,40 m² 16 407,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,40 m , usytuowane na parterze w kameralnym, ogrodzonym i monitorowanym budynku. Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł54,02 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Oleśnicy przy ul. 3 maja. To idealna propozycja dla singla, pary lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 097 900 zł56 700 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja nowa dobra cena! Pod Zgorzelcem bezpośrednio w sąsiedztwie strefy ekonomicznej, działających firm tuż przy autostradzie A4 i trasie 296 w kierunku na Szczecin do sprzedaży grunt.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²132 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biura do wynajęcia - Skalar Office Center, poznań Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym biurowcu klasy A - Skalar Office Center, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 605 zł45,46 m² 10 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe 3 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 37 m | Katowice - Dąb | obok Parku Śląskiego i scc Cena: 239 000 zł | Powierzchnia: 37 m | Liczba pokoi: 1 | Piętro: parter | Forma własności: spółdzielcze własnościowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 163 794 zł126,11 m² 25 087,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

English below Czy można mieszkać 5 minut od tętniącego życiem centrum, a jednocześnie budzić się przy szumie rzeki i śpiewie ptaków? Emaus to adres, który udowadnia, że nie musisz.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł960 m² 5 729,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży czterech luksusowych willi w malowniczej Osadzie Małysze. Odkryj urok ekskluzywnego wypoczynku, gdzie luksus spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Sadowa,mazowieckie

1 595 000 zł197 m² 8 096,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:781 m²

Wolnostojący, zadbany dom o funkcjonalnym i wygodnym dla rodzinnego życia rozkładzie pomieszczeń w Łomiankach - Sadowej. Solidnie zbudowany, wykończony z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł366 m² 6 284,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:161 m²

Historyczna kamienica inwestycyjna - Bielsko-Biała ul. Cieszyńska 9 | Rynek To propozycja dla inwestora, który rozpoznaje potencjał po adresie i strukturze nieruchomości, a nie po hasłach.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37,30 m² 16 595,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Targówek - Bródno ul. Chodecka | autobusy 130 m od klatki | stacja metra Kondratowicza 1 km (15 min pieszo) 37,3 m2 | 2 pokoje + osobna kuchnia z oknem | balkon typu loggia ok 3 m2 | 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

424 900 zł3 035 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

DO sprzedania :działka budowlana Z aktualnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego,parterowego O powierzchni zabudowy 138,90 M2.( patrz foto w sekcji : zdjęcia) - projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 501 m² 36,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1501 m , położona w malowniczej miejscowości Dursztyn (powiat nowotarski, woj. małopolskie). Najważniejsze informacje: nr działki: 1027/4 Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

982 119 zł73 m² 13 453,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe z szybkim terminem oddania. Cena: 982 119 zł (13 450 zł/m ) Piętro: 1 (winda) Ekspozycja: południe + północ Układ, który jest po prostu wygodny Salon z aneksem: 23.

Szczegóły ogłoszenia

153 450 zł1 395 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu nieruchomość niezabudowaną położoną w kompleksie 12 działek w Ninikowie, gmina Karnice. Działka w kształcie nieregularnym o powierzchni 1395 m2, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 000 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Baligród, na sprzedaż bardzo ładna działka rolna o pow. 4000m2, położona przy potoku Stężniczka. Istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy po złożeniu wniosku.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł36,30 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł3 500 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-przemysłowa***wynajem***powierzchnia 3500 m2***topola Osiedle k. Ostrowa Wielkopolskiego. Polecam na wynajem nieruchomość gruntową o powierzchni 3500 m2 usytuowaną w Topoli.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł50,08 m² 10 762,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie zlokalizowane w Świnoujściu przy ul. Markiewicza w małym 3-piętrowym bloku. Teren wokół budynku dostępny tylko dla mieszkańców, a wjazd dla samochodów odbywa się przez.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 074 m² 130,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka szeroka 24 m przy głównej drodze w Jaskrowie ul.Częstochowska droga wojewódzka 786. Teren objęty planem zagospodarowania gminy, przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

211 000 zł42,80 m² 4 929,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

W samym sercu Gorzowa, w zadbanej, przedwojennej kamienicy, znajduje się 2-pokojowe mieszkanie, które czeka na nowego właściciela z pomysłem. To propozycja dla osób poszukujących.