Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

998 000 zł220 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nieruchomości "mały Domek" polecają ofertę wygodnego, bardzo ładnego domu z dodatkowym potencjałem w postaci murowanej hali dla różnego rodzaju działalności gospodarczej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 975 zł42,23 m² 8 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z dużym ogródkiem | Parter | Os. Słowiańskie Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,23 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 900 zł52,71 m² 8 914,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja westate z przyjemnością oferuje Państwu na sprzedaż wyjątkowe apartamenty w stanie deweloperskim położone w otoczeniu natury. Mieszkania mieszczą się w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł3 000 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Olszewo, gmina Mikołajki Na sprzedaż działka o numerze 209/5, położona w miejscowości Olszewo, gmina Mikołajki, powiat mrągowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł64 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, położone w Poznaniu, os. Stare Żegrze 69, na parterze w 11 piętrowym bloku po termomodernizacji z 1984r. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

31,25 zł/m²128 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem proponuję lokal handlowo/usługowy po kapitalnym remoncie: - o powierzchni 128 m ; - posiadający ogrzewanie gazowe; - znajdujący się na parterze w kamienicy z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł43,10 m² 12 273,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze. Genialna lokalizacja / obok komunikacja tramwajowa, autobusowa ciche / druga linia zabudowy rezerwacja oferty! Na sprzedaż oferuję mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Runowo,wielkopolskie

246 000 zł60 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 60 m , położony w spokojnym Runowie, zaledwie 1 km od Kórnika. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł275 m² 5 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokalu gastronomicznego, usytuowanego na ul. Krakowskiej, w samym sercu malowniczego Opola. Lokal ten jest idealnym miejscem na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł36,09 m² 33,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36,09 m , z balkonem. Lokal znajduje się na czwartym piętrze i jest dostępny od zaraz, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł145 m² 5 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w urokliwej lokalizacji-nad jeziorem! Dom na sprzedaż, położony na prestiżowym Osiedlu nad Jeziorem w Kolbudach - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł117 m² 11 871,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowoczesna szeregówka narożna 117 m Z ogrodem | wysoki standard | 2021 r. | 2 łazienki | Klimatyzacja | Fotowoltaika Na sprzedaż oferuję nowoczesny, narożny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Krosno

Krosno,podkarpackie

3 800 000 zł602,70 m² 6 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:31 239 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży rozbudowanego zespołu dworskiego o wyjątkowej wartości w skali województwa podkarpackiego, złożonego z: dworu przebudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

852 000 zł10 650 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa o pow. 1,065 ha znajdująca się w miejscowości Sitki ,gmina Klembów. Działka ma wymiary szer 66m x dł 160m. Długością 160m przylega do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45,50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe umeblowane i wyposażone mieszkanie w kamienicy w Gliwicach przy ul. Zwycięstwa. Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 128 o powierzchni 1700m2, położonej w miejscowości Kruszyn, oddalonej od Bolesławca 2km. Działka budowlana oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł4 634 m² 11,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka widokowa 4634 m | górce | południowo-wschodnie nasłonecznienie | cisza, przestrzeń, natura miejsce, które łączy widoki, spokój I potencjał ziemi Na sprzedaż działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł3 260 m² 45,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super lokalizacja w Brześciu Kuj.! oferujemy do sprzedaży działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 3260 m , położoną na osiedlu domów jednorodzinnych w Brześciu.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł36,50 m² 11 452,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie własnościowe w stanie deweloperskim położone na nowym osiedlu w Rumi "osiedle przy błoniach", przy ulicy Błoni Janowskich, o powierzchni 36,5 m2, komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł306 m² 3 725,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:967 m²

| na sprzedaż oferuję nieruchomość gruntową położoną w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Górniczej, zabudowaną budynkiem mieszkalnym z 5 lokalami mieszkalnymi oraz możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł52 500 m² 2,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość w miejscowości Jasionowo gmina Lipsk. Działka leśna o powierzchni 52500m2. Cena: 129000zł - Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł919 m² 114,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 985 m2 w Ząbrowie jedynie 14 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu, z którym dzieli ją zaledwie 10 km. Działka z warunkami zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł4 831 m² 155,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dyskretna działka 372/5 Tychnowy k. Kwidzyna Najważniejsze informacje: powierzchnia: 4831 m2 Cena: 750 000 zł Wydane warunki zabudowy (2008 r.) Działka zalesiona naturalne otoczenie i wysoki poziom.

Szczegóły ogłoszenia

64,61 zł/m²336 m² 21 710 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal parterowy położony przy głównej ulicy Legnickiej, w miejscu o bardzo dużej ekspozycji i natężeniu ruchu. Lokal posiada dużą, świetnie widoczną witrynę, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38,80 m² 48,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tychy Ul. Edukacji - zapraszam czyste zadbane mieszkanie, czeka na Ciebie. DO wynajęcia dwa pokoje 39m2 Przytulne mieszkanie 2-pokojowe w niskiej zabudowie ocieplonego bloku. Mieszkanie położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł31,89 m² 8 748,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Perła architektury wnętrz Wyjątkowa kawalerka dopracowana w każdym detalu! Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle rynkowych standardów? Prezentujemy unikatową kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 004 m² 164,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu atrakcyjnej działki pod budowę domu jednorodzinnego, położoną w malowniczej miejscowości Murzynowo Leśne, w gminie Krzykosy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł154,45 m² 4 208,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:606 m²

Rezerwacja Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny w spokojnej części miasta? Ta nieruchomość łączy komfort życia w domu z wygodą miejskiej lokalizacji. Duża działka,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 300 m² 48,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży obszerną działkę z warunkami zabudowy w miejscowości Kuczów. Działka o powierzchni 3300m2 mieści się w miejscowości Kuczów.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł78,20 m² 5 613,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Lubisz klimat kamienicy i wysokie pomieszczenia? To jest propozycja idealna! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78,2 m , położone w klimatycznej kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 909 m² 104,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Głuszycy. Teren ładnie nasłoneczniony, położony w cichym, spokojnym miejscu, dużo zieleni. Działka kształtna z dojazdem z drogi gminnej. Z dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 500 zł37 m² 9 932,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rynek pierwotny - nowe mieszkanie w stanie deweloperskim Lokal położony w kameralnym, 16 mieszkaniowym budynku Mieszkanie o powierzchni 37.5 m2, na 1 piętrze Możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

8 000 zł400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia hala z przeznaczeniem na magazyn lub usługi. Dogodna lokalizacja w centrum hurtowym miasta Pow. użytkowa ok 400 m2 Hala 400m2 Wysokość hali 4,5 m2 - 5.5 m2 Brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Giżycku, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł146,76 m² 6 807,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Dzień dobry! Na sprzedaż świetnie zlokalizowane bliźniaki na szczecińskim Wielgowie! brak podatku pcc! Docelowo na osiedlu ma powstać 6 budynków dwulokalowych, obecnie na sprzedaż gotowe do zakupu są.

Szczegóły ogłoszenia

228 670 zł1 759 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nekielka - ul. Kwiatowa przepiękna działka budowlana o pow. 1759 m2 cudowna miejscówka , las , cisza , z drugiej strony doskonały dojazd do Poznania czy Wrześni obowiązujący plan miejscowy -.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł42,65 m² 3 282,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu biurowo-usługowy o powierzchni 42,65 m2, położonego w budynku przy ulicy Janowskiej 66a w Białej Podlaskiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł45,66 m² 15 988 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci cieszyć się bliskością morza, to ten dwupokojowy apartament spełni Twoje oczekiwania. Kompleks Dune położony w pierwszej linii zabudowy, to gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

45,17 zł/m²32,10 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Szukasz komfortowego biura w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

25,48 zł/m²78,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą *** Tylko w Forma Nieruchomości *** Poszukujesz przestronnego i funkcjonalnego lokalu na swoją działalność usługowo-biurową? Mamy coś dla.

Szczegóły ogłoszenia

36,25 zł/m²80 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Słoneczny 3-pokojowy lokal blisko Centrum Gdyni! Oferujemy do wynajęcia duży, słoneczny lokal o powierzchni 80 m2, zlokalizowane na III piętrze, czterokondygnacyjnej kamienicy w świetnie.