Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

339 000 zł2 129 m² 159,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej, gotowej działki pod budowę wymarzonego domu - w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł3 500 m² 197,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania piękna widokowa działka rolna w Brzyczynie. Działka o powierzchni ok. 35 a, w całości oznaczona jako tereny rolne. Dojazd do nieruchomości drogą polną. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

84 690 zł941 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 6 działek budowlanych z wz | Lelechów k. Nowej Soli Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy, położone w miejscowości Lelechów, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł360 m² 2 497,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż atrakcyjny budynek handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 360 m2, obiekt zlokalizowany jest przy ul. Granicznej 86 w Chorzowie. Nieruchomość idealna zarówno pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

473 903 zł30,80 m² 15 386,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Przestronne 1- pokojowe mieszkanie blisko centrum idealne dla pary lub studenta, z balkonem! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł310 m² 4 835,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 929 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w miejscowości Kalnica, położony w gminie Cisna. Prezentowany obiekt to dom z możliwością rozwijania biznesu z pokojami do wynajęcia. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 535 m² 64,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano-rolną nr działki 1434 w miejscowości Rogów obok Kazimierza Dolnego. Rogów (gm. Wilków) położony jest w strefie krawędziowej Równiny Bełżyckiej i Kotliny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł73,70 m² 12 198,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Świetna lokalizacja | Balkon | Piwnica | Idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,7 m położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

57,65 zł/m²17 m² 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17 m2 z klimatyzacją znajdujący się w okolicy sklepu E.Leclerc przy al. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

361 560 zł3 013 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 1103 Polecamy do sprzedaży bardzo ładnie położoną działka budowlana z warunkami zabudowy, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 3013 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł230 m² 7 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom jednorodzinny przy głównej ulicy w Dosinie, wyróżniający się unikalnym połączeniem funkcji mieszkalnej i usługowej. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł8 900 m² 7,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka rolna - Dobry, gmina Godkowo Powierzchnia: 8900 m2 Działki rolne w miejscowości Dobry, gmina Godkowo o łącznej powierzchni 31 000 m2 /3,1ha/. Możliwość sprzedaży razem.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł34 657 m² 7,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: grunt rolny - potencjał inwestycyjny, mirsk (dolny Śląsk) Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt rolny o łącznej powierzchni 34 657 m (3,47 ha) , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł140 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 135 m²

Dom z dużą działką i bezpośrednim dostępem do rzeki - Rajcza (sól) Marzysz o własnym azylu w górach, gdzie codziennie budzisz się przy dźwiękach szumu rzeki i podziwiasz.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 665 m² 41,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 2655m2 z możliwością zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Chruszczobród. Możliwość przyłączenia do instalacji wodnej, energetycznej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł340 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:384 m²

Lokalizacja: praga północ/targówek Mieszkaniowy, warszawa Powierzchnia: dom typu bliźniak: około 340 m powierzchni całkowitej, 270 m2 użytkowej Działka: 384 m Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł640 m² 1 560,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro nieruchomości Imperium z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, parterowego budynku komercyjnego o przeznaczeniu usługowo-produkcyjnym, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 900 zł82,75 m² 7 829,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Dwupoziomowe Mieszkania z Ogrodem i pkp do Warszawy w 20 Minut! To kameralne osiedle, które łączy moją ulubioną, sprawdzoną bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł44 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 44 arów, położona w miejscowości Kopytowa, gmina Chorkówka. Lokalizacja i dojazd: działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł311,18 m² 9 447,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Prezentujemy wyjątkowy dom jednorodzinny w stylu skandynawskim, położony w malowniczej miejscowości Laski w gminie Izabelin jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł115 m² 5 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami poniemieckimi - budynkiem mieszkalnym połączonym z w budynkiem o funkcji gospodarczej (magazynowo-produkcyjnej) przy ul. Dębowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł4 510 m² 265,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę usługową (oznaczoną symbolem U (w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego) znajdującą się przy drodze 953, obok szkoły i nowo powstającego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł169,70 m² 6 747,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż atrakcyjny wolnostojący dom w Lubaniu przy ulicy Bema w Lubaniu. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 779 m2. Nieruchomość w całości podpiwniczona. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł1 394 m² 47,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o wymiarach 42 x 32 m , położoną w miejscowości Gorzyczki. Cena: 69 000 zł Najważniejsze atuty: bezpośredni wjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atal | chojny park | ostatnie piętro | piękny widok | mieszkanie premium | 3 pokoje Miejska definicja luksusu? To brak sąsiadów za oknem i domowa przestrzeń, której nie chcesz opuszczać. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 000 m²

Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o łącznej powierzchni 3 500m2 (możliwość najmu mniejszej powierzchni od 500m2). Hala dostępna będzie od 06.2026 roku. Standard: - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł107,10 m² 10 737,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:111 m²

! nowoczesny dom - 5 pokoi Z garażem - domy W niemczu! atuty: standard niskoenergetyczny: doskonała izolacja (styropian 20 cm) i okna 3-szybowe Ponadstandardowa wysokość pomieszczeń: 2,80.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł54 m² 111 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 54m2, 2 pokoje z balkonem, kuchnia otwarta na salon, sypialnia z bezpośrednim wejściem do łazienki, osobne wc, oraz w pakiecie miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

* gabinety psychoterapii * 6 niezależnych pokoi * taras na dachu * Przestronny, funkcjonalny, lokal obecnie przeznaczony pod działalność gabinetów psychologicznych w miejscowości Kleosin pod.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł46,66 m² 5 357,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dąbrowa Górnicza Gołonóg ul. Marcina Kasprzaka - 46m2 / 2 pokoje + Balkon we speak english Prezentujemy Państwu jasne i ustawne mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 000 zł38,90 m² 12 030,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia! Bez wynagrodzenia biura dla Kupującego! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem I piętro, winda, top lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,90.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działki budowlane o pow od 1000 - 1300 mkw położone w Nowym Dworze, gmina Jelcz-Laskowice. Cena działek od 110 - 130 zł/mkw brutto. Możliwość zakupu kilku działek obok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł170,87 m² 6 730,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:934 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o pow. 170,87 m2 na działce o pow. 934 m2 w dzielnicy Północ. Cena dotyczy stanu deweloperskiego. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Grabce Józefpolskie, gmina Mszczonów. Powierzchnia tego urokliwego terenu to 2 900 m , co czyni ją idealnym miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

495 000 zł14 400 m² 34,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 14400 m 2 , w cenie 495 000 złotych. Działka znajduje się w miejscowości Makowiska, w odległości 3 kilometry od.

Szczegóły ogłoszenia

162 890 zł1 253 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kaletach - Jedrysku, przy samym lesie

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł87,81 m² 4 669,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zakupu mieszkania 4 pokoje o powierzchni 87,81m2 na czwartym piętrze kamienicy w centrum miasta, co daje swobodę codziennego funkcjonowania. Lokalizacja: marszałka Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wałbrzych,dolnośląskie

879 000 zł124,50 m² 7 060,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej, usytuowany na Osiedlu Parkowym, w wałbrzyskiej dzielnicy Rusinowa. Nieruchomość, usytuowana jest na kompaktowej.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł147,24 m² 5 976,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lublin, ul. Godebskiego Wieniawa Parter - 3 niezależne lokale + piwnicy gratis - łącznie 113,34 m - możliwość funkcji mieszkalnej lub usługowej! Ten lokal w Lublinie już zarabiał. Teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 438 zł55,54 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,54 m w stanie deweloperskim, położone w rejonie Wielkich Piasków w dzielnicy Podgórze Duchackie w Krakowie. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł397 m² 931,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:397 m²

Budynek do remontu w centrum Koronowa z działką 397 m - Cena do negocjacji! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 397 m , zabudowana budynkiem wymagającym generalnego.