Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

121 860 zł1 354 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działki budowlane na sprzedaż - doskonała lokalizacja, świetne połączenia komunikacyjne Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

2 988 000 zł450 m² 6 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Radość warszawa wyjątkowa rezydencja Z funkcją mieszkalno-biznesową Na sprzedaż unikalna nieruchomość gruntowa zabudowana wolnostojącym domem o charakterze rezydencji, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bytom

Bytom,śląskie

5 500 000 zł3 850 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferuję na sprzedaż halę magazynową/produkcyjną o powierzchni użytkowej 3850m2. Do budynku doprowadzone są media w tym: - prąd - woda - kanalizacja. Obiekt posiada solidną betonową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 251 zł40,35 m² 14 950,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż! Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40,35 m + loggia: 6,61 m . 2 pokoje, 2 piętro Cena: 603 251 zł Mozliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu podziemnym od 29.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 000 zł84 m² 27 381 zł/m²

 

Piętro:13/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zakupu przestronnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 83,2 m , położonego na 13. piętrze prestiżowego kompleksu Sea Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zainwestowano.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł700 m² 227,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| świetne rozwiązanie dla inwestorów, cena zawiera podatek vat 23%. Oferuję na sprzedaż 3 działki budowlane w bardzo dogodnej i komfortowej lokalizacji w Czechowicach-Dziedzicach (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

351 450 zł3 550 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 0.3550 ha, położona w miejscowości Młoteczno, działka nr 5/70 (obręb Rodowo). Nieruchomość idealna pod prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł108,11 m² 7 853,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1886

Opiekun oferty: stanisław Karwowski tel.   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 108 m2, położone na 1 piętrze kamienicy przy ul. Nawrot. Lokal przeszedł generalny remont w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł60,50 m² 10 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc 2% - schody W cenie Apartamenty Bliżej Natury to kameralne osiedle eleganckich domów w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, które zlokalizowane jest w podwrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta przykładowa - prosimy się nie kontaktować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł182 m² 9 835,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bez pcc, bez prowizji, rękojmia 5 lat Nowoczesny dom w zielonej części Wawra gotowy na przyszłość 5 pokoi | 3 łazienki + wc | Garaż + 2 miejsca postojowe | 2 tarasy | ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

412 057 zł38,51 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji, II etap - gotowy Budynek C Lokal nr 20, balkon: 4,72 m, do lokalu przypisana komórka lokatorska o pow. 2,68 m ( koszt dodatkowy: 8.249 zł ) ZESTAWIENIE OFEROWANYCH LOKALI.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, Piłsudskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

783 zł18 m² 43,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o pow. od 18 m2 do 35 m2, położone na wysokim parterze I piętrze w Olsztynie przy Piłsudskiego za Michelinem. Budynek Przed budynkiem miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł37,30 m² 16 300,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**oferta sprzedaży mieszkania 37,30 M2 w Gdańsku - ul. Grunwaldzka** 2 oddzielne pokoje oraz oddzielna kuchnia piętro 10/10 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 246 m² 176,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow.od 1246 m , w atrakcyjnej lokalizacji. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dostępne media : prąd- jest,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł325 m² 9 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 116 m²

Stojowice: rezeydencja Z panoramą na jezioro I góry Z dumą prezentuję Państwu wyjątkową posiadłość z 2020 roku, położoną w Stojowicach (gm. Dobczyce). Ta luksusowa.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł800 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą: zadzwoń i dowiedz się więcej: magdalena Mularczyk 603 ___ 033 __ 473 Do sprzedania działka budowlana (wydane przez Urząd Gminy warunki zabudowy).

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł49,76 m² 10 430,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie w bardzo dobrym standardzie w znakomitej lokalizacji. W pobliżu komunikacja miejska, centra handlowe, szkoły, przedszkola i obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł38,50 m² 4 987,01 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chorzów Pnioki ul. Ignacego Nowaka - 38,5 m2 ( 32,7 m2 kawalerka z kuchnią + 5,8 sypialnia) Cena do negocjacji! we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²200 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite oferuje do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 200 m2 na parterze w centrum biurowo-handlowym przy ul. Witosa w Warszawie. Lokal ma ekspozycję od frontu i doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł45,70 m² 9 715,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości ab Grand poleca Państwu przestronne mieszkanie w atrakcyjnej części Białegostoku przy Alei Józefa Piłsudskiego 20a - jest to nieopodal skrzyżowania Częstochowska.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł415 m² 4 072,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Zapraszamy do unikalnej posiadłości położonej na dużej 32-arowej działce w miejscowości Jankówka gmina Wieliczka. Gotowy do wprowadzenia , piękny i zadbany dom, w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł99,62 m² 5 520,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom bliźniak Pasek, ul. Wolności działka 250 m Stacja pkp Dobczyn znajduje się w odległości ok. 600 m, co zapewnia szybki dojazd do Warszawy. Obecnie jest w trakcie budowy ( termin.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł440,84 m² 3 400,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest obiekt usługowo-mieszkalny, znajdujący się w centrum Lubniewic przy ul. Jana Pawła II z przepięknym widokiem na jezioro Krajnik. Budynek o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł170 m² 2 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 980 m²

Murowany dom do wykończenia w Orzechówce. > krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż przestronny, solidny dom z lat 60., wybudowany z cegły, wraz z murowano-drewnianym.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł89,30 m² 3 572,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie mieści się w kamienicy u zbiegu ulic Wieniawskiego- starojaworska. Kamienica jest w dobrym stanie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł102,20 m² 58,71 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102,2 m w prestiżowym apartamentowcu Ochota Residence, usytuowane na 9 piętrze z zapierającym dech widokiem na tętniące życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46,16 m² 14 948,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,16 m2 z ogródkiem 90 m2 od strony północno- wschodniej z widokiem na las. Budynek wybudowany w 2024 roku, lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł4 965 m² 825,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:3 474 m²

Tarnów, duży budynek biurowy, 4 965 m2, sprzedam, 4 100 000 pln netto. Duży budynek w centrum miasta, w pobliżu Rynku. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 3 474 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48,52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania położonego na os.Kukuczki, przy ul.Lubuskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, umeblowanej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł53,58 m² 9 331,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 Pokoje z Własnym ogródkiem Radzymin, ul. Witosa Marzysz o porannej kawie na własnym tarasie i zapachu świeżo skoszonej trawy? To mieszkanie na parterze przy ul. Wincentego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 960 zł58,30 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biura nieruchomości! Szanowni Państwo! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł80,21 m² 11 843,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 88 m2. Nieruchomość położona jest w Kołobrzegu. Mieszkanie posiada 3 sypialnie oraz salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł70,96 m² 11 245,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta sprzedaży mieszkania - bydgoszcz górzyskowo Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na bydgoskim Górzyskowie - w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

577 806 zł72,68 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-5 (4 pokoje z otwartą kuchnią) o powierzchni 72,68m. Mieszkanie położone na 3 piętrze w nowym, trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkania na parterze o powierzchni 50,16 m2 z tarasem i ogrodem do nawet 130 m2. Inwestycja zlokalizowana jest na nowoczesnym osiedlu Słocina, przy ul. św. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Śmiłowo,wielkopolskie

375 000 zł90 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Dom w zabudowie jednorodzinnej, o pow. użytkowej ok. 90 m 2 , działka 1.529 m 2. Dom zlokalizowany jest przy ul. Kaczorskiej w Śmiłowie. Wzdłuż całej ulicy zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

43,07 zł/m²83,59 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowy Rybnik Sobieskiego - powierzchnia: 83,59 m2 - piwnica: 5,40 m2 - piętro: 1 - lokal przy deptaku - parking miejski w bliskim sąsiedztwie - możliwość umiejscowienia reklamy -.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 700 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka z wydanymi warunkami zabudowy - Zelniewo, gm. Kaczory Powierzchnia: 1700 m Na sprzedaż działka oznaczona jako grunty orne, położona w spokojnej miejscowości Zelgniewo,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł111 m² 2 612,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Proponujemy do sprzedaży: - kameralny - położony w bardzo ładnej okolicy graniczącej z Parkiem Krajobrazowym Góry Św. Anny - usytuowany w spokojnej części miasteczka - z dużym.