Nieruchomości

240 137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 398 000 zł250 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 927 m²

Na sprzedaż, dom wolnostojący z ogrodem, słupsk, ul. Miodowa, 1.398.000,-PLN Na sprzedaż dom wolnostojący 4- kondygnacyjny, w całości podpiwniczony. Dom o powierzchni użytkowej 250 m2.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł12,50 m² 5 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży miejsce postojowe w hali garażowej H1 zlokalizowanej w budynku przy ulicy Obywatelskiej pod budynkami 45a-G w Zielonej Górze. Zakup udziału w hali garażowej z prawem.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł881 m² 150,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Potrzanowo. Powierzchnia 882 m2, teren równy, płaski, obecnie częściowo zarośnięty. Spokojne osiedle - w okolicy nowe domy. W cenę wliczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł12 000 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż kompleks 7 działek o łącznej pow. 1,2ha zlokalizowany w miejscowości Kukówko, gmina Świętajno, powiat olecki. Działka nr 1 1100m2 przeznaczenie pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

23 000 zł378 m² 60,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:739 m²

Dom biurowy 378 m Stary Wilanów ogród 400 m parking 9 miejsc Do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 378 m , położony na działce 739 m w prestiżowej części Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

541 000 zł41,57 m² 13 014,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Aparthotel, apartament, pokój hotelowy. Biała Perła. Czarna Góra. Nowoczesny apartament usytuowany na ostatnim piętrze hotelu Biała Perła z widokiem na góry o powierzchni 41,57m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł53,70 m² 19 925,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu gdańskiej Starówki, przy prestiżowej ulicy Długiej. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących second.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 200 000 zł152,08 m² 34 192,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament w kameralnej inwestycji premium na zielonej Saskiej Kępie. Nieruchomość Kameralny apartamentowiec klasy premium składa się jedynie z 8.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł86 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie przy samym Skrzyżowaniu Marszałków. Mieszkanie jest po generalnym remoncie i obecnie jest wynajmowane. Pełna własność z kw! Na 86mkw składa się: * salon *.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł3 000 m² 103,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dwie działki 1,5 km od wyciągu narciarkiego. Działki na lekkim południowo-zachodnim stoku. Wymiary każdej z działek to około 25 na 75 metrów. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu, szlaków.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 900 m² 82,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania widokowa działka budowlana w Wieprzu , dzielnica Krakowica o powierzchni 29 arów, kształt prostokątny. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

108 100 zł10 810 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł165 m² 4 606,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:390 m²

Wielofunkcyjna nieruchomość inwestycyjna w sercu Skoczowa 165 m powierzchni użytkowej + 390 m działki Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 372 zł58,21 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, urządzone pod klucz mieszkanie, do zamieszkania od zaraz w najnowszej inwestycji Apartamenty Jarzębinowa 2 Nowy Dwór Mazowiecki. Kupując to mieszkanie nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 776 m² 44,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 17.76 ar, położonej w miejscowości Glinik Średni, gm. Frysztak. Szczegóły oferty: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł9 000 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 9337m2 w Żelisławcu gmina Gryfino z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny i hali magazynowej. Działka jest płaska w bezpośredniej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Nowa

Nowa,dolnośląskie

159 000 zł350 m² 454,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Opis nieruchomości Sprzedaż na wyłączność Kategoria: budynek Gospodarczy Lokalizacja: nowa, gm. Bolesławiec Powierzchnia budynku: 350m2 Powierzchnia działki: 1100m2 największe zalety! Budynek do.

Szczegóły ogłoszenia

774 000 zł62 m² 12 483,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Podgórze-Kurdwanów przy ul. Kordiana Mieszkanie: - salon , dwie sypialnie, osobna jasna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²77,22 m² 1 467 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Klasycystyczna kamienica biurowa na Powiślu. Budynek wpisany do rejestru zabytków wybudowany w technologii tradycyjnej. Elewacja z elementami piaskowca, boniowana, tynk malowany, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł110 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim (ul. Drohobycka) - dostępne od zaraz, z miejscem postojowym na terenie zamkniętego, bezpiecznego osiedla. - english version below.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł90 m² 3 322 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:685 m²

Na sprzedaż: dom o powierzchni ok. 90 m, z ogromnym potencjałem, położony na działce o powierzchni ok. 5,85 ara, w centrum Brzozowa, zaledwie kilka kroków od szpitala. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 674 zł35,41 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w zakończonej inwestycji w dzielnicy Wrotków. 0% pcc do Urzędu Skarbowego, 0% prowizji Mieszkanie w stanie deweloperskim Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Wawelska

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 450 000 zł2 564 m² 565,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 005 m²

Na sprzedaż budynek biurowy na dużej działce z dostępem do handlu i usług. Działki o łącznej powierzchni 2 005 m 2 zabudowane budynkiem biurowym o powierzchni 2564,07m 2.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł39 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38,60 m kw, usytuowane na 10 z 11 pięter w budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w Stargardzie przy ulicy Aleja Żołnierza Boczna, usytuowane na 2 piętrze w ocieplonym budynku. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Opole,opolskie

216 000 zł950 m² 227,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Opolu / Czarnowąsach. Działka oznaczona jest w miejscowym planie jako mn i przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową. Po.

Szczegóły ogłoszenia

55,06 zł/m²89 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy 89 m2- idealny pod usługi medyczne i nie tylko Oferujemy Państwu przestronny lokal usługowy o powierzchni 89m2, położony na pietrze budynku, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowy apartament o powierzchni 37 m2 usytuowane na drugim piętrze budynku po termomodernizacji położonego w Cieplicach. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

40 000 zł13 m² 3 076,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Witam. Posiadamy na sprzedaż miejsca w halach garażowych w nowej inwestycji przy ul. Pułaskiego 23, 25 oraz 27. Ceny miejsc w hali garażowej oscylują w granicach   zł.

Szczegóły ogłoszenia

738 850 zł1 502 m² 491,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 15 arowa działka z przeznaczeniem budowlano - inwestycyjnym. Lokalizacja: zabierzów, znany z bliskości do Krakowa i świetnej infrastruktury, zyska jeszcze więcej po.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kątno

Kątno,warmińsko-mazurskie

400 000 zł3 000 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę położoną w malowniczej miejscowości kątno , gmina ostróda, województwo warmińsko-mazurskie, nad pięknym jeziorem szeląg. Wśród pięknych, warmińskich lasów.

Szczegóły ogłoszenia

1 283 000 zł290 m² 4 427,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:354 m²

Prezentujemy Państwu dom wolnostojący w atrakcyjnej dzielnicy, w północno-zachodniej części Lublina. Cicha i spokojna okolica, a zarazem łatwy dostęp do centrum czy też do.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł102,34 m² 8 882,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny Apartament Premium z Tarasem 40 m 2 Rzeszów, budziwój Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości przy ul. Legionistów. To nie jest zwykłe mieszkanie to przemyślana,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł33,20 m² 9 186,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum/śródmieściu Szczecina w okolicach Placu Kilińskiego. Lokal o powierzchni 33,2 m kw. położony na wysokim parterze przedwojennej kamienicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł84 m² 4 702,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 329 m²

Na sprzedaż dom 84m2 w centrum Gródka z budynkami niemieszkalnymi i piękną działką. Ogólna powierzchnia nieruchomości 2329m2.Usytuowanie w centrum Gródka. Dom ogrzewany przez piec.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł131 m² 12 206,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:806 m²

Prezentowana nieruchomość to parterowy dom o powierzchni całkowitej 276 m usytuowany na posesji składającej się z działki o łącznej powierzchni 806 m . Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł76,28 m² 7 865,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta na wyłączność Brzeg Dolny | 76,28 m | 3 pokoje z możliwością 4 | balkon | klimatyzacja | komórka lokatorska Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szczechy Małe,warmińsko-mazurskie

240 000 zł1 504 m² 159,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Mazurach - Szczechy Małe, 1504 m2; na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1504 m , położona w kameralnej osadzie w miejscowości Szczechy Małe -.