Nieruchomości

240 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

103 zł/m²393 m² 40 479 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu wyjątkową powierzchnię biurową dostępną od zaraz, zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie Rondo onz - w samym sercu Warszawy. To doskonała lokalizacja zapewniająca.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł89,71 m² 5 116,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

*459 tys* super oferta nowa inwestycja " apartamenty na złotej'' dwupoziomowe mieszkanie Z własnym ogródkiem żory baranowice Z dwoma miejscami parkingowymi. Wyłącznie U nas taka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wynajmiemy działkę zlokalizowaną przy ulicy ciepłowniczej w Krakowie położoną pomiędzy pętlą autobusową a ulicą Szafrańską. Jest to teren w pierwszej linii zabudowy utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

459 715 zł42,45 m² 10 829,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzed aż nową ofertę. Gotowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,45m2 na 1. piętrze przy ul. Św. Kingi. Inwestycja charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

160 000 zł1 200 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/ałb1/2025 Oferujemy działkę o powierzchni 1200m2 o szerokości ok. 12m. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania Gminy Rzgów przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

47 980 zł11 995 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. informuje o możliwości wynajęcia terenu o powierzchni ok. 11995,00 m2, położonego w Warszawie przy ul. Grodziskiej w dzielnicy Warszawa Wola, stanowiący część działek.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł18 500 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w miejscowości Bielawy, w Województwie Kujawsko-Pomorskim, zlokalizowany 3 km od Nakła nad Notecią, przy ulicy Puchacza oraz drodze krajowej dk10.

Szczegóły ogłoszenia

6 744 500 zł32 900 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 3,29 ha, położony w bardzo dobrej lokalizacji ok. 5 km od centrum Żabiej Woli oraz w pobliżu zjazdu na trasę S8, co zapewnia szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

37,08 zł/m²39 m² 1 446 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenie o powierzchni 39,10 m2 zlokalizowane na II piętrze pawilonu zachodniego (tzw. antresola).

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł84,48 m² 10 641,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Atuty : * 2 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego * 5 minut do Politechniki Gdańskiej * 3 minuty do Galerii Bałtyckiej i Galerii Metropolia * 3 minuty pieszo do Gdańsk wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 648 m² 2 123,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 908 m²

***klimatyczna nieruchomość położona na obrzeżach Nowogardu - tylko 10km od drogi ekspresowej***. ***idealne miejsce na: agroturystykę, dom opieki, dom weselny*** ***istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł1 000 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena: działki budowlane - Dobrosołowo, gm. Kazimierz Biskupi, powiat koniński Powierzchnia każdej działki: 1000 m Media: prąd i woda: 10- 30 m od granicy działki Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 240 m² 306,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Nieruchomość położona ok 5 km od Grabówki i ok 10 od Białegostoku. Media: -prąd ,woda ,kanalizacja ,telekomunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 336 zł67,53 m² 11 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy o pow. 67,53 mkw, usytuowany na parterze nowego budynku mieszkalnego. W skład lokalu wchodzi otwarta przestrzeń, z możliwością własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 600 zł37,10 m² 9 407,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów - Nie współpracujmy z agencjami nieruchomości Przestronne 2pokoje dodatkowo z balkonem na chwile.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł125 m² 8 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:965 m²

Przytulny dom do wprowadzenia na obrzeżach częstochowy - miejscowość biała ładnie zagospodarowana działka cicha I spokojna okolica dom tani W utrzymaniu ,założona fotowoltaika na.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł52 m² 14 230,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu na sprzedaż mieszkanie do remontu, własnej aranżacji o powierzchni 52m2. Inwestycja zlokalizowana w centrum na pograniczu Starego Miasta i Grzegórzek w rejonie Hali.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 020 m² 97,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1020 m , położona w miejscowości Chełchy, w gminie Ełk. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł127 m² 5 472,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:464 m²

Polecam do sprzedaży nowy piętrowy dom typu blizniak o powierzchni całkowitej 127 m2 znajdujący się na osiedlu mieszkaniowym w Mącznikach w stanie developerskim. W bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 974 000 zł299,50 m² 6 590,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzeni, która zdefiniuje Twój biznes? Postaw na adres, który tętni życiem. Lokal przy ul. Chodkiewicza łączy prestiż Bielaw z doskonałym skomunikowaniem (bliskość ul. Kamiennej),.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Uraz

Uraz,dolnośląskie

130 000 zł14 400 m² 9,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze bestate Wrocław Sprzedam działkę rolną o powierzchni 14400 m.kw. w Urazie. Działka płaska , o nieregularnym kształcie, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²50 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość położona we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego , niedaleko granicy administracyjnej miasta. Przy budynku przystanek autobusowy lini 207, do stacji kolejowej niecałe 2 km. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²40 m² 1 320 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale biurowe w budynku obok nowego Centrum Handlowego. Możliwość wynajęcia lokali o różnej powierzchni. Nowa Galeria jest zlokalizowana w samym centrum Radomiu. Doskonały dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 130 m² 61,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 21,31 ar w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego znajdujące się w obszarze oznaczonym symbolem mn zabudowy mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł17 713 m² 26,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które zapewni Ci absolutną prywatność i przestrzeń, jakiej nie znajdziesz na typowych osiedlach? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z możliwością podziału?.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł44,50 m² 10 449,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo fajne, dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Radogoszcz-Wschód. Całość po kapitalnym remoncie przeprowadzonym z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Kraków

Kraków,małopolskie

1 320 000 zł156,92 m² 8 411,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Cena do negocjacji! ostatni wolny | skrajny segment Z największym ogrodem Bliźniak gotowy do odbioru | idealny dla rodziny | dobra cena Na sprzedaż ostatni, skrajny segment F1 w kameralnej, nowej.

Szczegóły ogłoszenia

539 900 zł30,90 m² 17 472,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortową, w pełni wyposażoną i umeblowaną kawalerkę w Gdańsku - dzielnica Żabianka, ul. Sztormowa. Mieszkanie: mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 170 m² 213,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1170m2 z Warunkami Zabudowy! na nowym osiedlu w Bobolinie - 7km od Szczecina Oferta sprzedaży działki o powierzchnii 1170m2, zlokalizowaną w Bobolinie ul. Polna gm. Kołbaskowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 613 zł46,57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja oddana do użytku! Ostatnie dostępne mieszkania! Cena całkowita wraz z miejscem postojowym w hali garażowej wynosi 542 613 zł 0% prowizji 0% pcc Słoneczny balkon, przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 402 m² 71,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub rekreacyjną. Na sprzedaż działka położona w miejscowości Chełsty, gmina Różan, powiat makowski. Odległość od Warszawy wynosi ok. 100 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 776 zł141 058 m² 7,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Prywatny las w Chocimino, gm. Polanów Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 580 m² 56,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Ławeczko Stare, gmina Przyłęk. To idealne miejsce na budowę domu całorocznego lub rekreacyjnego domu wakacyjnego dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł149 m² 5 704,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:692 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł49,22 m² 8 715,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność* Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin, jest mieszkanie 2 pokojowe (47,13m2) z balkonem francuskim + przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł1 269 m² 551,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka bud. inwestycyjna- usługowa, z planem zagospodarowania, pod. hotel. handel, gastronomię, nieogrodzona, dojazd utwardzony, media prą woda, gaz i kanalizacja przy działce w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł67,88 m² 3 535,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w miejscowości Węgorzyno. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 67,88m2 (pow. użytkowa 50,1m2), na.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł122 m² 17 951 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

Przytulne mieszkanie zlokalizowane w cichym i spokojnym miejscu pośród niskiej zabudowy wielorodzinnej oraz jednorodzinnej. Składa się z 5 pokoi, w tym salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 565 zł114,27 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Wyjątkowy apartament wykończony pod klucz, o powierzchni użytkowej 114,27 m (całkowita: 162,5 m ), położone na 3 piętrze w nowo odrestaurowanym budynku dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł81,59 m² 8 812,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,59 m , położone na wysokim parterze niskiego bloku z 2008 roku przy ul. Modrzewiowej na osiedlu Leśnym. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka rekreacyjna z domkiem całorocznym położona w miejscowości Drętowo (ok. 600m od Lęborka).