Nieruchomości

239 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

909 000 zł102,34 m² 8 882,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny Apartament Premium z Tarasem 40 m 2 Rzeszów, budziwój Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości przy ul. Legionistów. To nie jest zwykłe mieszkanie to przemyślana,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł33,20 m² 9 186,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum/śródmieściu Szczecina w okolicach Placu Kilińskiego. Lokal o powierzchni 33,2 m kw. położony na wysokim parterze przedwojennej kamienicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł84 m² 4 702,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 329 m²

Na sprzedaż dom 84m2 w centrum Gródka z budynkami niemieszkalnymi i piękną działką. Ogólna powierzchnia nieruchomości 2329m2.Usytuowanie w centrum Gródka. Dom ogrzewany przez piec.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł131 m² 12 206,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:806 m²

Prezentowana nieruchomość to parterowy dom o powierzchni całkowitej 276 m usytuowany na posesji składającej się z działki o łącznej powierzchni 806 m . Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

600 000 zł76,28 m² 7 865,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta na wyłączność Brzeg Dolny | 76,28 m | 3 pokoje z możliwością 4 | balkon | klimatyzacja | komórka lokatorska Na sprzedaż przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szczechy Małe,warmińsko-mazurskie

240 000 zł1 504 m² 159,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Mazurach - Szczechy Małe, 1504 m2; na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1504 m , położona w kameralnej osadzie w miejscowości Szczechy Małe -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł177,08 m² 14 118 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Lokal usługowy o powierzchni 177,08m2 znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Kazimierza Wielkiego. W lokalu można prowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 757 m² 141,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego według projektu "dom w amarylisach 8", położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł20,90 m² 22 966,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwa lokale inwestycyjne idealne do najmu krótkoterminowego. Nowoczesny budynek przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a, na Woli. Możliwość zakupu jednego lub pakietu 2 lokali. Lokale posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

1 191 800 zł888 m² 1 342,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Krakowie - Bronowicach Oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w krakowskich, historycznych Bronowicach Małych. Prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł906 m² 186,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Geoportal: Na sprzedaż atrakcyjna, niezabudowana działka o pow. 906 m2 z warunkami zabudowy miejscowości Niekłonice przy ul. Jagodowej. Decyzja o warunkach zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36,82 m² 18 984,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal apartamentowy w dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu! Ten 2-pokojowy apartament o pow. 36,82 m2 ze słonecznym balkonem położony w kompleksie 'bliżej Morza', jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 189 000 zł115 m² 10 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowy, parterowy dom o powierzchni 115 m , wybudowany w 2025 roku według indywidualnego projektu. Nieruchomość znajduje się w Tarnowie, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Lubin

Lubin,dolnośląskie

590 000 zł108,86 m² 5 419,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO sprzedaży funkcjonalny lokal użytkowy o pow. 108,86m2 położony na wysokim parterze oraz w podpiwniczeniu. Lokal posiada niezależne wejście od ulicy a przed budynkiem ogólnodostępne.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł12 700 m² 15,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro kmt Nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej, z zabudowaniami w miejscowości Lipówka, gmina Działoszyce, powiat pińczowski,.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł180 m² 4 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący, położony w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec. Uwaga! Możliwość zamiany na komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł9 202 m² 52,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Mójcza, w gminie Daleszyce, zaledwie kilka minut jazdy od Kielc. Nieruchomość składa się z dwóch działek.

Szczegóły ogłoszenia

73,49 zł/m²476,26 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Szukasz funkcjonalnego i prestiżowego lokalu pod gabinety lekarskie, przychodnię lub centrum medyczne? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Gotowy do adaptacji lokal oferuje komfortowe warunki pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²23,40 m² 1 521 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum Gdańska, idealny pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana w samym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca kolejowego, biurowców oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jabłonka

Jabłonka,warmińsko-mazurskie

1 150 000 zł193 m² 5 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

Oferowana nieruchomość usytuowana jest w spokojnej i kameralnej miejscowości Jabłonka, gminie Nidzica, woj. warmińsko-mazurskim. Otoczenie i swobodna zabudowa dają poczucie komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42,27 m² 14 667,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania, które znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskich Bielanach. Prezentowana nieruchomość to przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 203 252 zł81,27 m² 14 805,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zakupu lokalu w Warszawie Włochy- na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym zakup lokalu to inwestycja z gwarantowanym dochodem. Jeśli szukasz stabilnego comiesięcznego dochodu.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł1 005,35 m² 7 460,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:10 068 m²

Prowizja 0% Szczyrk - Czyrna. Zespół obiektów na polanie u stóp Małego Skrzycznego w Parku Krajobrazowym Beskidu Śląskiego. Oferuję nieruchomość położoną w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł137 m² 12 043,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Komfortowy dom - nowoczesne rozwiązania, niskie koszty utrzymania! Zapraszamy na Dzień Otwarty 09.05.2026r. w godzinach 11-13 Na sprzedaż oferuję wygodny i zadbany dom położony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł800 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: deszkowice pierwsze, gm. Sułów, powiat zamojski, woj. lubelskie Bardzo ładnie, urokliwie na górce położona działka ok 40 m od rzeki Wieprz i 700 m od zalewu Nielisz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Elbląg,warmińsko-mazurskie

149 000 zł1 059 m² 140,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuję Państwu działkę budowlaną, zlokalizowaną na zacisznym i spokojnym osiedlu Rubno w Elblągu. Lokalizacja: osiedle Rubno leży w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł30 851 m² 32,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne Srebrzyszcze, gm. Chełm (numery 426/1 oraz 426) Na sprzedaż łącznie ok. 3,15 ha (31 460 m ) gruntów ewidencyjnych, położonych w miejscowości Srebrzyszcze, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł56,30 m² 15 275,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Mariana Hemara budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 56,3m2. Układ: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł4 500 m² 0,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem atrakcyjna nieruchomość gruntowa z potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Harklowa, województwo Małopolskie. Jest to znakomita propozycja dla przedsiębiorców poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wierzbno,zachodniopomorskie

279 000 zł500 m² 558 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad jeziorem z domkiem rekreacyjnym! Działka znajduje się w kompleksie działek z wyznaczoną wspólna drogą wewnętrzną oraz wspólnym terenem rekreacyjnym(.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł891 m² 1 627,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotowa działka o powierzchni 891 m położona jest w centrum miasta, na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczonym symbolem A-U6. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²24 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Północ Nieruchomości Częstochowa prezentuje: na wynajem lokal handlowo-usługowy o powierzchni 24m zlokalizowany na parterze w kamienicy w sercu Częstochowy przy Al. Najświętszej Maryi.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł690,98 m² 5 788,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 569 m²

Zaproszenie do zapoznania się Z ogłoszeniem sprzedaży nieruchomości zabudowanej oraz podjęcia negocjacji Wystawiona do sprzedaży nieruchomość położona jest w miejscowości Chybie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł59 m² 5 677,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 59 m - 3 pokoje, duży balkon, ul. Sportowa Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 197 m² 960,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta mpzp z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, budynki wolno stojące i bliźniacze. W cenie udział w drodze wewnętrznej, dojazdowej do działki. Mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 735 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę odpoczniesz od miasta, hałasu i codziennego pośpiechu? Ta oferta jest dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż piękną działkę rekreacyjną o powierzchni 1735 m,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł42,75 m² 1 403,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zlokalizowana jest w Wierzchowie Dworzec, gmina Człuchów, w południowo-zachodniej części województwa pomorskiego. Budynek nr 3 położony jest w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł3 002 m² 36,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna, jezierzany, gm. Postomino, powiat sławieński, 109.000,-PLN Na sprzedaż działka rekreacyjna o numerze ewidencyjnym 97/4 wydzielona z działki o numerze 97,.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł1 578 m² 105,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka doskonała dla osób szukających miejsca pod budowę własnego domu w komfortowych warunkach Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1578 m2 zlokalizowaną w Karolewie. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł47,62 m² 12 578,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To idealna oferta dla osób poszukujących komfortu, nowoczesności i dogodnej lokalizacji. Bliskość terenów rekreacyjnych i świetna infrastruktura komunikacyjna sprawiają, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł75,98 m² 5 264,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komfortowe mieszkanie 75,98m2. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i komfortowego trzypokojowego mieszkania z balkonem, które znajduje się w urokliwej okolicy przy.