Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

457 312 zł36,88 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W pobierowie, w samym sercu jednej z najbardziej prestiżowych nadmorskich lokalizacji, powstała nowa, gotowa inwestycja apartamentowa, która redefiniuje pojęcie komfortu nad Bałtykiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 563 zł50,70 m² 12 536 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: - ogród ma niemalże 50 m2 i realnie staje się dodatkową przestrzenią do życia, a nie tylko symbolicznym kawałkiem trawy - południowa ekspozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

788 000 zł8 654 m² 91,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miłoradzice, działka budowlana, 86,54 ar, 788 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, inwestycyjna o powierzchni 8654 m2 (nr. 319/3), przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

603 568 zł53,89 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 54 m? z tarasem Nowoczesne 54 m2 Komfort przy Centrum Torunia Szukasz mieszkania, które łączy miejski styl życia z chwilą oddechu na świeżym powietrzu? Prezentujemy dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 000 000 zł185,60 m² 5 387,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 672 m²

Na sprzedaż oferujemy państwu urokliwy dom jednorodzinny, z ogrodem, położony w malowniczej górskiej miejscowości, w Małych Kozach na wzniesieniu, blisko lasu. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 000 zł144,31 m² 4 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Stan surowy zamknięty | 4,5 ara | Garaż | Fotowoltaika gratis Cena: 739 400 zł brutto (z udziałem w drodze - 23 400 zł brutto) Szukasz nowoczesnego domu blisko Rzeszowa, ale w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł103,14 m² 9 007,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament dwupoziomowy 103,14 m z tarasem, balkonem i garażem | Rzeszów Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która łączy elegancki design z funkcjonalnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł65,55 m² 9 916,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz funkcjonalnego mieszkania blisko centrum, ale jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na góry? Ta oferta łączy komfort życia miejskiego z wyjątkowym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

106,37 zł/m²64,87 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy | 64,87 m | duże witryny | parter Nowy lokal usługowy na wynajem w prestiżowej inwestycji przy Armii Krajowej 7 (krzyki). Powierzchnia lokalu 64,87 m , parter, duże.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł2 342 m² 379,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży: działkę budowlaną nr 297/2 o pow. 23,42 ar. Lokalizacja: nowy Sącz ul. Ruczaj. Nieruchomość niezabudowana. Posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego: 5 mn (55).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 779 zł62,05 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Victoria Estate prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na południu miasta - Ruczaj! Nieruchomość: mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 52m2 zlokalizowane na I piętrze V - poziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem oferty jest dwupoziomowy, bezczynszowy, świeżo wykończony apartament zlokalizowany w miejscowości Chełmiec - zaledwie 1 km od Nowego Sącza. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu do sprzedaży widokową działkę budowlaną w Porębie Wielkiej Oto kilka szczegółów na temat tej działki: powierzchnia: 2500 m Położenie: malownicza miejscowość Poręba.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł152,98 m² 6 138,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 563 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Chrząblice (obręb Marulew), gm. Brudzew, powiat turecki. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

145 348 zł812 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania dzialka budowlana na jurajskim szlaku W chechle. Działka ma 812 m2 i jest w całości budowlana. Jest kształtna i wymiarowa. Ma ok. 26 m szerokości i ok. 31.

Szczegóły ogłoszenia

7 650 zł112,50 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferujemy do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 112,5 m , zlokalizowany w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów Trójmiasta - przy Alei Niepodległości 606 w Sopocie.

Szczegóły ogłoszenia

508 762 zł40,06 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa oferta mio casa! Odkryj idealne miejsce do życia na osiedlu Murapol Zen, położonym na malowniczych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo, w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 012 zł58,94 m² 7 312,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja "apartamenty Zaciszne Ogrody" w Człuchowie to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Położona blisko jeziora i lasu, oferuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

** nowe bojary ** 10 piętro ** stan deweloperski ** doskonała lokalizacja - idealna inwestycja na wynajem! bez podatku pcc 2 % Polecamy Państwu mieszkanie 2-pokojowe usytuowane przy ulicy Kraszewskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36,30 m² 7 162,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lubin, 2 pokoje, 4 piętro, balkon, 36,30 m2, 260 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w IV piętrowym bloku mieszkalnym wraz z piwnicą. Balkon i okna na.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł3 286 m² 149,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę przemysłowo-usługową nr 192/6 o pow. 3.286 m2 położoną w Złotowie przy ul. Brzozowej, powiat Złotowski województwo Wielkopolskie. Kupując w/w działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc Oszczędzasz blisko 12 tys zł Następny Bliźniak na Brzozowej Ulica Brzozowa dzielnica Owczarki. Dom w zabudowie bliźniaczej o pow całkowitej 150 m2

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł51,13 m² 5 280,66 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w samym centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Częstochowie przy ulicy Armii Krajowej o powierzchni użytkowej 51,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

196 112 zł1 648 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Gaj Grzmięca. Pojezierze Brodnickie to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo dobra lokalizacja! Centrum! Rynek w Kalwarii Zebrzydowskiej! Mieszkania do wynajęcia po generalnym remoncie całej kamienicy: - mieszkanie salon z aneksem kuchennym i otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł241 m² 12 406,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy w rewelacyjnej lokalizacji! Prestiżowa ulica Paderewskiego łącząca Stary Rynek z Placem Wolności. Dawny salon renomowanej firmy jubilerskiej W.Kruk. Lokal widoczny ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 624 zł49,34 m² 8 525 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Chorzów, ul. Odległa balkon 4/,5 m, nowoczesne osiedle Lokalizacja: chorzów, ul. Odległapiętro: 1 Powierzchnia mieszkania: 49,34 mbalkon 1: 4,5 mliczba pokoi: 3 (salon.

Szczegóły ogłoszenia

689 999 zł48,10 m² 14 345,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie swieżo po generalneym remoncie zaprojektowanym I nadzorowanym przez archtektka wykonanym Z najwyższą starannością W wysokim standardzie oraz wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł120 m² 12 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Okolica: sasino to kaszubska nadmorska miejscowość wypoczynkowa w powiecie wejherowskim, w gminie Choczewo, położona na obszarze Wysoczyzny Żarnowieckiej. W pobliżu znajduje się rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł27,35 m² 7 276,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż kompaktowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,35 m , położone na 1. piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku na bydgoskim Szwederowie. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

773 zł46,54 m² 16,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Obwieszczenie O postępowaniu na najem nieruchomości W zbójnej przy ul. Łomżyńskiej 21 Wynajmujący: poczta Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 00-940 Warszawa, ul. Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł13 800 m² 9,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 13800 mkw. (1,38 ha) położona w Woli Lisowskiej, gmina Lubartów. Teren nieuzbrojony za wyjątkiem prądu, dojazd do nieruchomości z drogi głównej S 19.