Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

168 000 zł8 400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej w miejscowości Żelków-Kolonia. Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 8400 m2. Wymiary ok. 45x 200. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 210 m² 471,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 249 m²

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z zaświadczeniem z Miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego działka nr 93 jest oznaczona symbolem e48ua - jako teren istniejącej zabudowy usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania na Parkitce z dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2, zlokalizowane przy ul. Mościckiego.

Szczegóły ogłoszenia

13,51 zł/m²111 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro w zabytkowej kamienicy w centrum miasta na płycie Rynku. Na powierzchnię 111 m2 składa się: biuro open space o pow. ok 65m2 przedsionek kuchnia łazienka z wc Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

560 000 zł42 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się w Zachodniej części miasta, na osiedlu Warszewo. Nieruchomość o powierzchni ok.42m2., wyposażona i umeblowana, po.

Szczegóły ogłoszenia

274 920 zł2 291 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w zielonej okolicy. Gmina Dobroszyce, miejscowość Dobra Lokalizacja: dobra, gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki, woj. dolnośląskie Powierzchnia: 0,2291 ha Numer działki: 134/6.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł60,50 m² 6 429,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie z loggią położone w Sławnie przy ul. Okrzei! Mieszkanie o powierzchni 60,50 m2, usytuowane na I piętrze w bloku mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nekla

Nekla,kujawsko-pomorskie

195 000 zł1 292 m² 150,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę w pobliżu lasu w Nekli Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1292 m , położona w miejscowości Nekla, gmina Dobrcz.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł39,55 m² 13 122,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty Natalia Olejnik tel.   Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 39,55 m, położone na Nowym Dworze we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agentka prowadząca:sylwia gajek-zielińska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do oferty dwupokojowego mieszkania na os. Grunwaldzkim przy ul. Pck, w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36 m² 9 138,89 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne Mieszkanie z Panoramą Miasta Katowice, ul. Katowicka Cena: 329000 zł Szukasz idealnego miejsca na start lub pod pewną inwestycję? To mieszkanie łączy w sobie świetną lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 435 zł59,11 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

137 850 zł919 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki budowlane w Sieradzu - ul. Topolowa 150zł/m2 Są miejsca, które od razu czujesz - spokojne, zielone, z dobrym dojazdem i sąsiedztwem, które daje komfort na lata.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 698 123 zł82,15 m² 20 671 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,15 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł222,19 m² 6 075,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 899 m²

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich Nr Licencji pfrn 28425 tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 167,43 m, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł967,68 m² 6 717,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:38

 

Powierzchnia działki:2 333 m²

Ekskluzywna Inwestycja Życia: ośrodek Wypoczynkowy "klaudia" w Grzybowie - Twój Kąsek Bałtyckiego Raju! tylko W agencji invest rent : oferta na wyłączność! Ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł54 m² 17 592,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament 2 pokojowy W inwestycji scala lokal: elegancki apartament 2 pokojowy o powierzchni 54 m2 usytuowany jest na Inwestycji Scala dewelopera Moderna. Lokal znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł806 m² 184,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność zaprezentować państwu działkę budowlaną w Woli Mieleckiej.Działka o powierzchni 8,06 ara pośród zabudowy domów, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł59,50 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

To mieszkanie ma wszystko, czego dziś szukają klienci: niezależny układ pomieszczeń jasne, dobrze doświetlone wnętrza funkcjonalność idealne do życia lub pod wynajem blisko centrum, blisko szkół,.

Szczegóły ogłoszenia

142 500 zł955 m² 149,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy Strzelce, gm. Dobroszyce (blisko Wrocławia) Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Strzelce, w gminie Dobroszyce, powiat oleśnicki.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł154,77 m² 3 165,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne 5 pokojowe mieszkanie przy parku. Szczecinek, ul. Pileckiego. 3166zł/m2 Na sprzedaż przestronne, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 154,77 m2, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł74 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie dwupoziomowe 3 pokojowe w Grójcu na Os Ilona o powierzchni 74,28 m2. Na pierwszym poziomie salon z wyjściem na balkon, kuchnia w zabudowie z jadalnią, pokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 624 zł62,96 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 200 zł30,94 m² 19 076 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською. We speak english. Говорим на вашем языке. Mamy przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł917 m² 195,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 917 m , położona w malowniczych terenach w miejscowości Mąchocice Kapitulne. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł1 569,83 m² 1 592 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:48 900 m²

Zespół Pałacowo Parkowy Falborz Pałac Książąt Kujawskich z przeznaczeniem na pałac seniora Z rehabilitacją Eklektyczny, wielobryłowy, w części środkowej piętrowy pałac wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 800 m² 63,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka widokowa w miejscowości Rdzawa, gmina Trzciana. Działka 182/2, o powierzchni 18 ar (1800 m2). Działka położona w spokojnej, zielonej okolicy, otoczona lasem.

Szczegóły ogłoszenia

83,18 zł/m²72,12 m² 5 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Newstate rei ma przyjemność przedstawić ofertę najmu lokalu usługowego zlokalizowanego przy ul. Braci Mniejszych 4 w Katowicach. Jest to funkcjonalna przestrzeń o powierzchni 72,12 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł62 m² 4 338,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie M-4 do remontu Aleksandrów Kujawski parter, balkon , w bloku z piwnicą na pięknym osiedlu. Okazja! Do remontu idealna inwestycja, na osiedlu jest sporo bloków, przychodnia, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł41 m² 7 121,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: znane i lubiane Osiedle Młodych, w pobliżu szkoła podstawowa sp4, żłobek, przedszkole, sklepy, przystanki, przychodnia. Osiedle przyjazne rodzinom z dziećmi- sporo skwerów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł81,20 m² 7 992,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje ofertę najmu atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 56 m , położonego na pierwszym piętrze budynku usługowo-mieszkalnego przy ul. Droga na Bystre.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł243,30 m² 4 521,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż dom z 7 pokojami gościnnymi znajdujący się w doskonałej lokalizacji - pierwsza linia brzegowa w Dziwnowie, zaledwie 50 m od morza. Oglądanie umawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 zł10 m²

 

Piętro:3/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia jednoosobowy pokój w mieszkaniu 7-pokojowym przy ul. Czumy 11 na warszawskim Bemowie. -Nieruchomość- lokal o powierzchni 86,1.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana | 2000 m mpzp 07mn | zabudowa jednorodzinna czułówek | gm. Czernichów media W granicy | bezpośredni dojazd Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m (20.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł220 m² 1 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom W dominikowicach W bardzo dobrej lokalizacji! Prezentowana nieruchomość stanowi zabudowaną murowanym budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym działkę ewidencyjną.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł55 m² 10 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne i przestronne mieszkanie, 3 pokojowe o pow. 55 m2 , ( rzeczywista powierzchnia po podłodze wynosi 96 m2 ) wraz z dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł160 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:927 m²

Fotowoltaika, pompa Ciepła, rekuperacja! Wolnostojący dom blisko Lublina z szybkim i wygodnym dojazdem, zarówno od trasy Lublin- łęczna jak też od strony lotniska w Świdniku. Dom gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł7 700 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 7700 m2 ( 0,77 ha ) położoną miejscowości w Laseczno - Iława, woj. warmińsko-mazurskie przy drodze krajowej nr 16.

Szczegóły ogłoszenia

87 850 zł675 m² 130,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

##### kontakt agata mrożek   #### działka budowlana razem Z udziałem W działce drogowej, położona W pięknym miejscu dla osób pragnących mieszkać Z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 478 zł42,35 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.42,35 m2 w stanie.