Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

599 000 zł50,30 m² 11 908,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje |50,3m2 | ul. Bałtycka | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 50,3 m2. Znajduje się na parterze w niskim 4-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 780 zł118 m² 7 346 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Dom gotowy do odbioru | ogród 250 m | Mała Wieś pod Krakowem ul. Centralna Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony na kameralnym osiedlu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,86 m² 14 564,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* oferta na wyłączność biura nieruchomości* 4 Kąty Nieruchomości oferuje komfortowe , nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie do sprzedaży w nowym budownictwie z 2022 roku na Bielawach.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 600 zł3 654 m² 601,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Poznaniu (szczepankowo) przy ulicy Glebowej (nr ew. działki 22/2 oraz 22/3, obręb Spławie). Na sprzedaż dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

522 600 zł804 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność Sprzedam uzbrojoną działkę budowlaną w Rewalu w odległości 700 m od morza. Działka do szybkiej zabudowy o powierzchni 804 m2. Działka o kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł62,50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w centrum miasta - ul. Budowlana. Lokal składa się z : - salonu z balkonem typu loggia - sypialni - pokoju/sypialni - widnej kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Markusy,warmińsko-mazurskie

409 000 zł61 m² 6 704,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką - Markusy, 12 km od Elbląga Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 61 m2 (według oświadczenie właściciela), położony.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²45 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 55m 2 usytuowany na II- piętrze (poddasze) w budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym tuż obok ronda Młyńskiego. Na powierzchnię lokalu składają się dwa pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł77 m² 20 259,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 zlokalizowane na I piętrze w kompleksie apartamentowców osiedla Riverview, wybudowanym nad samą Motławą przez cenionego dewelopera. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 mkw z dużym balkonem na parterze oraz z możliwością korzystania na wyłączność z bezpośrednio przylegającego ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł1 069,10 m² 36,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 303 m²

Oferujemy na wynajem wielofunkcyjny obiekt położony przy ulicy Sikorskiego 63 w Józefowie, w odległości zaledwie 550 metrów od stacji pkp Michalin i 3,2 od południowej obwodnicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 199 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka Zaczarnie, gm. Lisia Góra. Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Zaczarnie, w gminie Lisia Góra, z szybkim i wygodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł1 063 m² 428,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest w Gorzowie Wielkopolskim na Osiedlu Piaski, przy ulicy Zofii Kuratowskiej. To spokojna i dobrze skomunikowana część miasta, idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55,70 m² 3 770,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 55,7m2 usytuowane na dziewiątym piętrze przy ul. Turystycznej. W skład lokalu wchodzą: salon, kuchnia, łazienka, przedpokój, dwie sypianie oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 796 zł59,38 m² 15 490 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 59,38 m (+ loggia) w Krakowie przy ul. Walerego Sławka. Lokal usytuowany jest w budynku, który wzniósł.

Szczegóły ogłoszenia

380 420 zł1 654 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są dwie działki usługowe znajdujące na osiedlu Kawiary w Gnieźnie. Kawiary to rejon zarówno zabudowy jednorodzinnej, jak również siedziba wielu mniejszych i większych.

Szczegóły ogłoszenia

260 400 zł840 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie dotyczy działki o powierzchni 840m2. W ofercie posiadamy również działki o innych powierzchniach. Możliwa jest także budową domu na wybranej działce. Dostępne media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

199 250 zł797 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedania kompleks działek budowlanych zlokalizowanych na osiedlu domów jednorodzinnych w Dobrej z widokiem na las. Proponujemy działki o następujących metrażach: 797m, 811m, 864m,.

Szczegóły ogłoszenia

813 500 zł1 627 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, zabudowa jednorodzinna, szeregowa i bliźniacza zlokalizowana w miejscowości Zabawa (gmina Wieliczka). Działka oferuje regularny kształt oraz dogodne parametry.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł83,90 m² 6 317,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania duże mieszkanie (z podziałem na dwa mniejsze apartamenty) w samym Centrum Kowar. Łączna powierzchnia apartamentu wynosi 83,90m2. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł169 m² 5 798,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w Strzeszowie - idealny dla rodzin! Szukasz przestronnego, nowoczesnego domu z szybkim dojazdem do Wrocławia? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²47 m² 2 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro w Jankach. Przestronne biuro o powierzchni 47 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego biurowca w Jankach. Budynek wyposażony jest w windę, co zapewnia wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

15 400 000 zł7 800 m² 1 974,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Parku Nowoczesnych Technologii. Składa się z 4 hal o powierzchni 2 x 1450m2 i 2 x 2160m2 i budynku socjalno biurowego o pow. ok. 600m2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,90 m² 7 389,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Częstochowa, północ, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 140 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 3140 m w miejscowości Dąbrówka Ług, powiat siedlecki. Działka ta stanowi idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, piękno natury oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Brodnica,kujawsko-pomorskie

449 000 zł85,05 m² 5 279,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy ofertę nowego mieszkania w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w miejscowości Jeziórki (gmina Osiek) - tylko 5 minut od Brodnicy! Osiedle obejmuje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł154,49 m² 9 385,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:965 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy energooszczędny dom z pięknym ogrodem w Rozgartach na kameralnym zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych. Wnętrze domu charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł255 m² 11 725,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 173 m²

Na sprzedaż nieruchomość, która nie potrzebuje krzykliwych sloganów - wystarczy jej lokalizacja. Położona w jednej z najbardziej prestiżowych części Toruń, na wiślanej skarpie, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł330 m² 4 212,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Żywiec - ciekawa kamienica w centrum miasta w pobliżu rynku o pow. 330 mkw., położona na działce o pow. 446 mkw. Skład parter - czynna restauracja ze wszystkimi odbiorami sanepidu,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł69 m² 11 289,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni Grabówek główne atuty: budynek po remoncie, monitorowany miejsca postojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 000 zł34,24 m² 11 039,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży mieszkanie w budynku wielorodzinnym. Budynek z windą. Mieszkania w stanie deweloperskim. Lokalizacja przy ul. Starokościelnej 30, obok Młyna. Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł9 802 m² 33,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Joanna trojak Agent prowadzący   Na sprzedaż urokliwa działka rekreacyjna zlokalizowana w Targanicach , gmina Andrychów , woj. małopolskie Działka o powierzchni 9802 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 000 zł4 779 m² 266,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Doskonale skomunikowana działka! Idealna pod inwestycje! lokalizacja : Działka świetnie skomunikowana. Dojazd do węzła rozjazdowego Gdańsk Lipce- obwodnica Trójmiasta oraz droga S7- zajmuje zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł42,66 m² 12 400,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ostatnim piętrze. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, przestrzeni oraz wysokiej jakości życia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł500 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 805 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego, dwurodzinnego, położonego w Witkowicach przy ul. Głównej 2a. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% dla Kupującego! Do sprzedania apartament na nowowybudowanym osiedlu położonym w miejscowości Lędziny koło Opola. Aktualnie jest to lokal 3 pokojowy położny na pierwszym piętrze lecz możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł109 m² 8 247,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Oferuję do kupienia 5 pokojowy segment w Grodzisku Mazowieckim. Funkcjonalny parter wraz z garażem będzie składał się z obszernego salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł5 565 m² 71,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż działka budowlana o powierzchni przeszło 55 arów w miejscowości Cielętniki (gmina Zawonia) z wydanymi W-Z. Nieruchomość jest idelana pod budowę domu na dużej działce lub.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł59,80 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

To nie jest zwykłe miejsce do zamieszkania. To przestrzeń stworzona dla osób, które cenią prywatność, jakość i harmonię. Sopot Smolna to kameralna inwestycja położona na skraju lasu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł86,27 m² 52,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

4 500 zł | Wynajem | 3 pokoje | 86 m2 I Warszawa | Wilanów Niski | Obornicka rezerwacja! Przedmiotem najmu jest 3 - pokojowe mieszkanie, znajdujące się w doskonałej lokalizacji - Wilanów Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Chrosna,małopolskie

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:41 m²

Segment domu z ogródkiem | Cisza, natura i komfort | Chrosna, gmina Liszki Kupujący nie płaci podatku pcc! Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje nowoczesny segment w stanie.