Nieruchomości

239 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczo położonej.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł41,26 m² 9 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem a w cenie: miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,26 m , cena 405.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł62,49 m² 5 600,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom jednorodzinny/ letniskowy nad Zalewem Jeziorsko - idealne miejsce do zamieszkania lub na wypoczynek! Oferuję na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny/ letniskowy położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 593 m² 106,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W home park! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1593 m , położona w spokojnej części miejscowości Ślądkowice. Nieruchomość znajduje się przy wewnętrznej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Hala Koło

Koło,wielkopolskie

950 000 zł1 300 m² 730,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Budynek użytkowy na sprzedaż o powierzchni 1300.00 m2. .

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry sprzedam działkę budowlaną piękna spokojna okolica nowo powstające osiedle domków jednorodzinnych szczegółowe informacje nr tel   Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,25 m² 11 398,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe | Myślenice, ul. 3 maja | 48,25 m | Klimatyzacja | pełna własność z kw Na sprzedaż atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

62,79 zł/m²86 m² 5 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** parter Z witryną *** *** centrum *** *** klimatyzacja *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w nowej kamienicy w Centrum Białegostoku. Budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 484 m² 623,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 140 m²

Na sprzedaż kompleks budynków w Barcianach o łącznej powierzchni użytkowej ok 1900m2, stanowiący gotowe i w pełni wyposażone zaplecze do prowadzenia działalności rolniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48 m² 7 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! przestronne mieszkanie balkonem! Oferujemy do sprzedaży przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 1 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 300 000 zł93,74 m² 35 203,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Apartament przy nowoczesnej Marine jachtowej Atuty: własna marina i miejsca cumownicze park krajobrazowy oraz rezerwat przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha w okolicy możliwość dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł7 128 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Koniecznie obejrzyj prezentację video! Jeśli poszukujesz dużej działki, w cichej i spokojnej okolicy, pod budowę domu lub siedliska to ta alternatywa jest właśnie dla Ciebie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m , położone w cichej i spokojnej okolicy na Pradze-Południe, przy ul. Osowskiej. Mieszkanie jest jasne i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: jakub szyma po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w Bielsku-Białej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł20 600 m² 62,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana w miejscowości Dargobądz w gminie Wolin, przy obwodnicy S3 z bajecznym widokiem na Zalew Szczeciński. Szukasz atrakcyjnej działki w warunkami zabudowy. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł150 m² 6 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej 150 m2 z garażem i miejscem postojowym oraz ogrodem w Tajęcinie. Bez prowizji | bez pcc opis nieruchomości: - powierzchnia: 162m2 - pow. działki : 400m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł6 126 m² 58,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kętrzyn, ul. Górna (rejon Rynkowa Nasienna) | 6 126 m | prąd na działce (skrzynka) | mpzp: 2mnw + 1zp + 1kr + 1kp open home Biuro Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż dużą działkę.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł30 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Zachęcamy do zakupu działki przemysłowo-usługowej o powierzchni 3 ha, zlokalizowanej przy drodze powiatowej, w odległości 5 minut od węzła autostrady A2 Pruszków oraz.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł60 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

519 300 zł1 731 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1731 m , położona w Chrzanowie Małym, w doskonałej lokalizacji. Media: prąd, woda, gaz - w drodze Świetny dojazd: blisko autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł71,31 m² 5 889,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestronnym i komfortowym miejscu, które stanie się Twoją osobistą oazą? Oto idealna propozycja dla Ciebie! Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 71,31 m na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

226 700 zł10 000 m² 22,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni 10 000 m, zlokalizowany w Stargardzie, w pobliżu kluczowych.

Szczegóły ogłoszenia

86 zł/m²59,12 m² 5 084 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko właściciel nieruchomości. Nowoczesny biurowiec w Gdańsku Śródmieściu ul. Reduta Wyskok Standard budynku: - parking naziemny ogólnodostępny, - windy, -.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł4 470 m² 31,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki budowlanej w miejscowości Opatów, gmina Opatów, nieopodal Kłobucka. Działka w drugiej linii zabudowy, według miejscowego planu przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł48,80 m² 8 196,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 48,8 m | Towarowa | piasta/bojary | klimatyzacja Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m , położone przy ul. Towarowej na pograniczu osiedli Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

4 550 000 zł12 900 m² 352,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo- produkcyjna przy dk-S7 z doskonałą ekspozycją na trasę szybkiego ruchu o wymiarach 70m x 200m. Działka w kształcie prostokąta, płaska, przy przylegającej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,94 m² 8 122,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,94 m2, położone na drugim piętrze w wieżowcu na osiedlu Zachód. To idealna propozycja dla rodziny lub pod wynajem. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie - do najbliższej stacji metra około 900 metrów. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, - dwóch sypialni, - oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł102,36 m² 4 386,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

NA sprzedaż: funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Wąbrzeźno, ul. Topolowa Szukasz solidnego domu dla swojej rodziny w spokojnej, a zarazem doskonale skomunikowanej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł87 m² 5 229,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferuję do sprzedaży nowy, przestronny dwupoziomowy apartament z ogródkiem w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Swobodnej. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 87m2 (użytkowa 77,5m2) posiada.

Szczegóły ogłoszenia

45,63 zł/m²25,20 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 25,5 m , położony w ścisłym centrum Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze oficyny w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł171,21 m² 5 548,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Bolek czeka na nowego właściciela! bez podatku pcc I prowizji! Poznaj Bolka - dom z duszą i charakterem, który zagościł w Toporzysku, byś miał blisko zarówno do Torunia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

12 800 000 zł811 m² 15 783 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca Na sprzedaż budynek dostosowany do działalności placówki medycznej znajdujący się w biznesowej części Mokotowa. Podstawowe informacje: powierzchnia działki 1010m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

781 209 zł78,91 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł230 m² 10 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Avenue Estate prezentuje nowoczesne domy jednorodzinne w Wilanowie - ostatnie 3 wolne inwestycje Atuty inwestycji Prestiżowa lokalizacja w willowej części Wilanowa Nowoczesna architektura.