Nieruchomości

240 053 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

340 000 zł57,80 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu trzypokojowe atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż ,położone w Sosnowcu w jednej z największych dzielnic jaką jest Zagórze, zlokalizowane na ulicy Bohaterów Monte.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł40 m² 31 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Luksusowy apartament 2 pokojowy o pow.40m2 z widokiem na morze na prestiżowym osiedlu Apartamenty Klifowa w Rewalu Apartament usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł4 900 m² 12,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż malowniczo położona działka rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł300 m² 3 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:388 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjna kamienica o powierzchni 218 m2. Składa się z 4 mieszkań: 2 mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 42 m2 wyremontowane oraz 2 mieszkania do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

35 000 zł450 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchoość do wynajęcia w Warszawie, ul Trakt Brzeski ciekawy obiekt w trakcie budowy idealny pod salon samochodowy, przedstawicielstwo firmy. Wszelkie media miejskie, miejsc parkingowych 18.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł239,12 m² 6 691,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 241 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w Bojanie - przestrzeń i duży potencjał Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w Bojanie, wyróżniający się funkcjonalnym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł334 m² 2 544,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:272 m²

Witam serdecznie, do sprzedania: nieruchomość zabudowana jest ocieplonym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym (jest możliwosć zamieszkania 2 rodzin)w zabudowie szeregowej wraz z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł813 m² 244,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękne działki budowlane położone w widokowym i malowniczym miejscu w miejscowości Suchoraba, w doskonałej lokalizacji: 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł11 576 m² 168,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlano-usługowa na sprzedaż - Wierzbica, gm. Serock Na sprzedaż wyjątkowa działka o dużej powierzchni 11 630 m , położona w powiecie legionowskim, gmina Serock ,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł9 650 m² 20,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1 ha położoną bezpośrednio przy drodze krajowej dk94 w strefie aktywności gospodarczej gminy Strzelce Opolskie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 280 m² 77,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej, ustawnej działki zlokalizowanej w miejscowości Wojewódki Górne. Wojewódki Górne to wieś położona w gminie Bielany, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

79,60 zł/m²458,06 m² 36 461 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy o pow. użytkowej wynoszącej 387,38m 2 i pow. całkowitej wynoszącej 458,06m 2 , usytuowany na IV piętrze w jednym z biurowców klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 702 zł76,06 m² 11 776,26 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 4-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 76,06m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rogowo

Rogowo,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 652 m²

Na sprzedaż dwa odrębne domy w Rogowie w powiecie żnińskim. Jeden dom o powierzchni około 110 mkw. jest zamieszkały przez właścicieli. Drugi dom o powierzchni około 130mkw. jest.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł3 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do najmu utwardzony plac składowy: - zlokalizowany w Bielsku Białej Wapienica, przy ul. Międzyrzeckiej, - dz. 3346/7,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł9 158 m² 317 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty: - miejscowy plan zagospodarowania - dostęp do jeziora - cicha i spokojna okolica - bliskość trójmiasta - regularny kształt charakterystyka: na.

Szczegóły ogłoszenia

14,81 zł/m²216 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do współpracy zaprasza Agencja Nieruchomości homeserwis Ostrowiec Świętokrzyski z prawdziwą licencją pośrednika nieruchomości ministerstwa nr 18756. Prowizja od 1 do 2,5%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 472 zł41,34 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

274 400 zł1 372 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki położone w niezwykle atrakcyjnym miejscu, na zagospodarowanym osiedlu Natura. W ofercie działki: 18/71- pow. 1397m2, 18/72- pow. 1372m2, 18/73-1426 m2, 18/77-2064.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł130 m² 4 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 754 m²

Polecam do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym (około 130 m2), budynkiem hali (około 300 m2) oraz budynkiem gospodarczym (około 35 m2). Nieruchomość położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

69,50 zł/m²73,38 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego lokalu usługowego o powierzchni 73,38 m2, zlokalizowanego w nowym apartamentowcu przy ul. Moniuszki. Jedna z najlepszych lokalizacji w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł42,60 m² 4 671,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 42,6 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 42,6 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje Państwu do sprzedaży działki budowlane położone w wyjątkowej i rzadko spotykanej lokalizacji, pośród terenów zieleni i lasów. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:675 m²

Zamieszkaj tam, gdzie dzieci bawią się w ogrodzie, a poranki zaczynają się od śpiewu ptaków spokojne życie tuż przy naturze, bez rezygnacji z miejskiej wygody. Dom idealny dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł38,20 m² 8 900,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,2 m2 usytuowana na 2 piętrze niskiego bloku zlokalizowanego przy ul. Bolesława Krzywoustego w Zielonej Górze. Mieszkanie ciepłe jasne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75,20 m² 11 954,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronny apartament 3-pokojowy 75,2 m z miejscem w garażu podziemnym Międzyzdroje, ul. Zwycięstwa. Oferujemy na sprzedaż bardzo ustawny i wygodny apartament o powierzchni 75,2.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł109 m² 4 541,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ekskluzywne mieszkanie bezczynszowe o powierzchni użytkowej 76 m 2 >niskie koszta utrzymania<> ta urocza nieruchomość znajduję się przy trasie między Zduńską Wolą.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ulica Chołoniewskiego to idealna lokalizacja która pozwala zarówno korzystać z udogodnień miasta jak i cieszyć się ciszą i odrobiną zieleni dookoła bloku. Budynek został wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 300 m² 1 461,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa Działka Z pnb nad Morzem z Potencjałem Inwestycyjnym w Niechorzu na Sprzedaż! Nie przegap okazji na zakup tej wyjątkowej działki z potencjałem inwestycyjnym! To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Luszowice,małopolskie

159 000 zł7 400 m² 21,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Świetna lokalizacja - działka Z możliwośćią uzyskania warunków zabudowy, luszowice, gmina radgoszcz! Idealna lokalizacja pod budowę domu i rekreację, jest to również znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 465 m² 63,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z pięknym widokiem na góry - na sprzedaż, kotlina Kłodzka. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę z dobrym dojazdem położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł83,08 m² 10 039 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sunny apartments - komfortowe mieszkania Z własnymi ogródkami oraz fotowoltaiką na dachu Prezentujemy apartament o powierzchni 83,47m2 usytuowany w kameralnej enklawie 6 budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

173 090 zł911 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaży posiadam działkę, która mimo swoich niewielkich rozmiarów z powodzeniem pomieści wymarzony domek z ogródkiem. W koszyku oferta także po sąsiedzku : - działka.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1600 m | media W drodze | nowe osiedle domów | źródła Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m , położona w miejscowości Źródła,.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia elegancki, przestronny lokal o powierzchni 110 m , zlokalizowany na 1. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Sienkiewicza 100 we Wrocławiu. To miejsce o wyjątkowym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

93 600 zł1 438 m² 65,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, w których od pierwszej chwili czujesz spokój. Gdzie poranna kawa smakuje lepiej, bo wokół jest cisza, przestrzeń i zieleń. Właśnie takie miejsce czeka na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł53,11 m² 7 324,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w Mszanowie w gminie Bratian na Mazurach Zach. - w nowoczesnym, z windą, III p. budynku mieszkalnym z 2020r. - lokal 2 pokojowy / z kuchnią w zabudowie /.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 001 m² 43,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa wieś goszczańska, gmina Twardogóra, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie Powierzchnia działki: 0,3001 ha Cena: 130.000,00 zł (43,32 zł/m2) NIERUCHOMOŚĆ O PARAMETRACH DZIAŁKI.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł44,75 m² 17 318,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne 2 pokoje z osobną kuchnią | Żabiniec | 2,2 km od Rynku Głównego. Zainwestuj w komfort i doskonałą lokalizację. Zapraszam do zapoznania się tylko u nas z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł67 m² 10 373,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy 67 m parter, wejście bezpośrednio z chodnika ul. Waszyngtona, centrum Białegostoku Przedmiotem oferty jest funkcjonalny lokal o powierzchni 67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 260 000 zł300 m² 7 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 709 m²

- wolnostojący dom W samym sercu marek, w sąsiedztwie rzeczki I parku - Dom o pow. 300 m2 położony na ogrodzonej działce o powierzchni 2709 m 2 , w sąsiedztwie rzeczki.