Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 000 zł1 475 m² 46,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o walorach rekreacyjno - wypoczynkowych położona w malowniczo położonej miejscowości Biała w gminie Sulejów nad rzeką Pilicą. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

196 425 zł1 455 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka gruntu 0,1455 ha położona na Kaszubach, na końcu wsi Ramleje koło Ostrzyc, gdzie jest las, cisza, spokój i zieleń oraz kilka zabudowań mieszkalnych, odległość od centrum Ostrzyc 1 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł197 m² 9 137,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:559 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom - Tychy, żwaków Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom położony w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Tychów - Żwaków. Nieruchomość stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł28 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Przytulna i ustawna kawalerka w spokojnej okolicy w Katowicach. Mieszkanie: składa się z dużego ustawnego pokoju, zamykanej słonecznej kuchni, łazienki (z przygotowanym przyłączem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

690 000 zł301 m² 2 292,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:401 m²

| do sprzedania niewielka, jednopiętrowa kamienica w bardzo dobrej lokalizacji (ul. Św. Jana, przemyśl - Zasanie) w której znajdują się 3 mieszkania (o różnym standardzie), lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

58 520 zł1 540 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

0 % prowizji Na sprzedaż działki położone blisko jeziora. Sąsiedztwo nowych domków letniskowych. Media: prąd i woda przy działkach. Cena 38 zł/m2 + vat 23 % (działki zaznaczone kolorem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł34,71 m² 12 964,56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament z tarasem i widokiem na góry | Szklarska Poręba, ul. Górna Wyjątkowa okazja inwestycyjna - atrakcyjna cena, pełne wyposażenie, miejsca w garażu podziemnym! ważne: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

107,95 zł/m²88 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni około 88m2 - Lublin, ścisłe Centrum (okolica Deptaka). Ulica o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych, lokal typu "open space" zlokalizowany na parterze, duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł222 m² 8 941,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

| na sprzedaż sporej wielkości dom wolnostojący zlokalizowany osiedlu domów jednorodzinnych w podpoznańskiej Rokietnicy. Dom posadowiony na dużej narożnikowej działce o powierzchni 1660m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie dla wymagającego klienta, pieczołowicie wykonany remont + gustowne wykończenia i wyposażenie nadają mieszkaniu nietuzimkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

4 990 000 zł2 000 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Tel.   . Okazja.Do sprzedaży kompleks gastronomiczno-hotelowo-usługowy. Obecnie czynny obiekt dom weselny kompletnie gotowy z pełnym zapleczem gastronomicznym i hotelowym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:960 m²

Na sprzedaż całoroczny dom z bala w powiecie bielskim , gminie Wyszki miejscowości Samułki Duże. Układ : -salon (nowy piec kaflowy ,meble dopasowane do wystroju ,duży drewniany stół ,duże.

Szczegóły ogłoszenia

919 700 zł173,30 m² 5 306,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, położony w miejscowości Puchaczów o powierzchni użytkowej wynoszącej 173 m2 (wraz z garażem), usytuowany na ogrodzonej (siatką) działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł232 m² 5 366,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:625 m²

Ofertą sprzedaży jest rewelacyjnie położony dom o pow 232 mkw. Składa się z - 4 sypialni każda o pow około 25 mkw - salonu z kominkiem i wyjściem na taras - dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł4 450 m² 58,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona nad pięknym jeziorem Przystajne Działka o powierzchni 4450 m2, z własną linią brzegową, niezabudowana. Więcej informacji u opiekuna oferty pod nr 602 371.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe, przestronne, przytulne mieszkanie z balkonem mieszczące się na spokojnym i cichym osiedlu Teofilów, w bardzo zielonej jego części przy ulicy Rojnej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²253 m² 12 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wrocław Krzyki - Południe Polecamy do wynajęcia lokal biurowy na piętrze budynku usytuowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwej arterii komunikacyjnej na południu Wrocławia. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł64,30 m² 6 796,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Marzysz o swoim idealnym miejscu na ziemi? Położone w malowniczym zakątku Gronowa w Lesznie, to wyjątkowe lokum na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego zachwyca nie tylko swoją.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł400 m² 797,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przestronny, 5-pokojowy dom wolnostojący z duszą i ogromnym potencjałem, zlokalizowany w malowniczej miejscowości Gaworzyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł73,61 m² 8 762,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego to nasz kolejny projekt mieszkaniowy w Słupsku. Obecnie ruszyła budowa drugiego z nich. Projekt osiedla jest oparty na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle.

Szczegóły ogłoszenia

1 322 000 zł161 m² 8 211,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:836 m²

Komfortowy dom wolnostojący zlokalizowany na prestiżowym osiedlu domów "saritor Park" w Masłomiącej gm Michałowice tylko 13,5 km i 22 minuty do Galerii Krakowskiej! Co wyróżnia ten dom? -.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł2 015 m² 162,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona jest na Zielonych Wzgórzach, w pobliżu lasu - niesamowity klimat do odpoczynku przy jednoczesnym szybkim dostępie do Chojnic (5 minut). Idealne miejsce pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł14 157 m² 27,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki rolnej - Górzyniec - wyjątkowa lokalizacja w sercu Karkonoszy Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki rolne z planem zagospodarowania przestrzennego R o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł47,80 m² 8 326,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | top lokalizacja | Centrum Rybnika | Balkon | 47,8 m Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

75 400 zł4 400 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na wyłączność tylko u nas! Zalesiona działka budowlana 4 400 m Igryły, gm. Sokółka Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży malowniczo położonej działki w urokliwej wsi Igryły,.

Szczegóły ogłoszenia

24,84 zł/m²32,20 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia nieruchomości w postaci lokalu biurowego nr 24 o powierzchni 32,20 m2 znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł39,63 m² 73,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe i świeżo wykończone mieszkanie z balkonem na Pradze Północ [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł60,60 m² 7 919,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości delta oferuje na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,61 m , położone w spokojnej części Ustki, przy ul. Słupskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł120 m² 1 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z potencjałem na Kaszubach - 120 m na malowniczej działce 400 m w Podjazach lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej wsi Podjazy, na Pojezierzu Kaszubskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 412 170 zł2 830 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! Wrzosowo na sprzedaż piękna działka idealna pod budowę domu lub pensjonatu z bezpośrednim widokiem na Zalew Kamieński a zarazem blisko tylko 3 km od morza, ok 50km do.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł75,70 m² 70,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokal biurowy, usługowy Żoliborz mieszkanie Mam do zaoferowania lokal biurowy, usługowy na Żoliborzu ( Żoliborz Oficerski). Lokal to mieszkanie 4 pokoje plus oddzielna kuchnia i przestronny korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł220 m² 7 273 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Klimatyczny obiekt turystyczny na wzniesieniu W sianożętach 400 M od piaszczystej plaży! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość, na której znajduje się funkcjonujący i w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł115 m² 16 869,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

Wrocław - ul. Norwida | Stylowe mieszkanie z duszą w samym sercu miasta Na sprzedaż klimatyczne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 115 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł107,60 m² 6 496,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronne, dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie 107,6 m z miejscem garażowym | ul. Kochanowskiego | Bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowo przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107,60.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 984 zł46,32 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży mieszkania z drugiego etapu inwestycji deweloperskiej na północnym wschodzie Rzeszowa w dzielnicy Załęże! Wybudowane zostało sześć dwupiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

60,78 zł/m²51 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli szukają Państwo biura z widokiem na morze, położonego w samym centrum Gdyni ta propozycja jest idealna dla Państwa! Przy zielonym skwerze z fontannami znajduje się prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:21 800 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 2,18 ha zabudowaną domem mieszkalnym 130m2 i budynkami produkcyjno-magazynowymi o powierzchni 550 m2. Bardzo dobre miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł560 m² 855,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

560 m2 pod budowę domu w centralnej części miasta. Zapraszam do zakupu nieruchomości położonej w Kobyłce przy ul. Załuskiego. Działka idealnie nadaje się pod Twój dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł74 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy, dwupoziomowy apartament Z tarasem W brynowie! dostępny od zaraz! Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą wynajmu atrakcyjnego apartamentu na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Lalin,podkarpackie

75 000 zł1 773 m² 42,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 17,73 ara położona w malowniczej miejscowości Lalin, gmina Sanok. Nieruchomość posiada bezpośredni dojazd asfaltową drogą powiatową.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania do remontu? Mieszkanie trzypokojowe do remontu, możliwość wyburzenia ścianki działowej miedzy kuchnią, a salonem. Lokalizacja mieszkania na pierwszym piętrze.