Nieruchomości

239 467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-3 - Lubliniec Ul. Powstańców Śląskich Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie M-3 o powierzchni 46 m , położone na parterze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 760 zł41,60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem od zachodniej strony świata! zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Podgórze to.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł34 m² 13 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu mieszkania o pow 34 m2, znajdującego się na wysokim parterze w budynku przy ul. Powstańców Śląskich. * jeśli chcesz zamieszkać w świetnej lokalizacji * lubisz mieć.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł34 547 m² 72,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży kompleksu działek w Brzózkach! Cały kompleks składa się z 11 działek o łącznej powierzchni 34.547m2. Dla 7.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 029 000 zł49,99 m² 20 584,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł51 m² 10 960,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro gotowe do wprowadzenia nowe budownictwo umeblowane 2 balkony komórka lokatorska bezpieczny zakup Biuro Nieruchomości Home - Estate oferuje na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 513 m² 237,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona na zboczu z pięknymi widokami na otaczające góry i lasy. Ważne! - Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja w działce lub w granicy. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł38,08 m² 77,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bemowo | nowe | 2 pokoje | garaż nowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,08 m2 na Bemowie przy ul. Szeligowska 59b. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze na nowym osiedlu. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 000 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka 3000 m2 z linią brzegową nad rzeką Wkrą Marzysz o własnym miejscu w otoczeniu natury Ta wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3000 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł84,10 m² 53,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Są miejsca, w których od progu czuć spokój. To mieszkanie jest jednym z nich. Położone przy Skarpie Wiślanej, w otoczeniu wysokich drzew i kameralnej zabudowy, łączy atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 800 zł9 986 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w super lokalizacji w miejscowości Księżyno Powierzchnia działki 9986 m2, w pełni uzbrojona, możliwość postawienia domów jednorodzinnych, bliźniaczych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

270 090 zł3 001 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki rolne położone w malowniczej miejscowości Wojcieszyn, w gminie Stare Babice. Działki te znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł1 500 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje do najmu teren położony w Rydułtowach, przy ul. Raciborskiej, stanowiący część działki o numerze geodezyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 207 960 zł52,52 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje || Powierzchnia 52,5 m2 || Salon z aneksem kuchennym || Sypialnia || Przytulne oraz nowoczesne wnętrze || Elegancka łazienka || Taras z pięknym widokiem. Apartament nad jeziorem to.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł201,12 m² 5 082 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natury i ciszy? Nowy dom w stanie deweloperskim, to idealna propozycja właśnie dla Ciebie! Położony w malowniczej Sielskiej.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 200 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m2, położona w malowniczym obszarze chronionego krajobrazu, zaledwie 7 kilometrów od miasta Gostynina. Ta spokojna przestrzeń oferuje wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 899 999 zł214 m² 18 224,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 655 m²

Inteligentna willa w Konstantynowie Łódzkim perfekcja technologii, designu i naturyna sprzedaż niezwykła, nowoczesna rezydencja o powierzchni 214 m (parter) z garażem 50.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 47 m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Położone jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 162 356 zł74,51 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przestronne 4 pokoje z dużym tarasem - idealne dla rodziny Szukasz mieszkania, które zapewni komfort całej rodzinie i dobrze zaprojektowaną przestrzeń na co dzień? Ta propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

992 075 zł56,69 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 900 m² 60,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: trzciana, gmina Czermin powiat mielecki Pow. działki: 29 ar wymiary: szer. 60 x 45 m cena: 6.000 zł/ar cena: 175.000 zł media: prąd, woda, gaz, kanalizacja Na sprzedaż działka pod.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²60,09 m² 3 425 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 41 m2 składający się z jednego pomieszczenia biurowego Układ lokalu: - pokój biurowy - 41 m - przestrzeń wspólna (aneks kuchenny, łazienki).

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł165 m² 4 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:739 m²

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż dom w Płouszowicach Kolonii ( przy Dąbrowicy ) gm.Jastków. III linia zabudowy od Nałęczowskiej- przed obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,20 m² 63,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu zamkniętym na Warszawskim Bemowie ul.Kocjana. W cenie miejsce w garażu podziemnym. Przedpokój z szafami wnękowymi, łazienka z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 134 945 zł60,05 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, ceny promocyjne. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł79,17 m² 6 302,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 940 m²

Przestronny dom nad jeziorem w gm. Przedecz Prezentujemy Państwu przestronny dom znajdujący się w malowniczej lokalizacji gm. Przedecz. Ten parterowy budynek z strychem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł37,60 m² 3 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie ok. 37,60 m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, blisko miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój około 300m .Z.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł103,95 m² 5 271,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Dom na sprzedaż - mierzeszyn Na sprzedaż dom jednorodzinny z 2010 roku, położony na dużej działce o powierzchni 1290 m w spokojnej i zielonej okolicy, skąd bardzo blisko na spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona

Malczyce,dolnośląskie

315 000 zł416 m² 757,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomość położona jest w północnej części miejscowości Malczyce, w powiecie średzkim. Działka o pow. 12 arów ( wieczyste użytkowanie) ogrodzona z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 037 m² 120,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1037 m Pokrzywnica | spokojna okolica, gotowa pod budowę Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1037 m , położona w miejscowości Pokrzywnica w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł9 700 m² 51,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: woda przy granicy działki, przepiękny krajobraz, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł131,56 m² 7 981,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Marzysz o domu z pięknym widokiem w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł545 m² 1 743 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:43

 

Powierzchnia działki:688 m²

Na sprzedaż kamienica w ścisłym centrum Ostrowa Wielkopolskiego, ul. Wolności 20. Łączna powierzchnia użytkowa kamienicy to ok. 545m2 (bez i piwnicy i strychu) Budynek frontowy:.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł215 m² 7 348,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:971 m²

Nieruchomość inwestycyjna, przychód 20 tyś zł /msc - zadzwoń zapytać o szczegóły. Oferujemy na sprzedaż trzypiętrowy 6 - cio pokojowy dom jednorodzinny o powierzchni 215 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł41,30 m² 7 506,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 369 zł50,93 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i bez prowizji dla biura nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,93 m2 położone na parterze w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł31,30 m² 10 511,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nowa cena! Przytulna kawalerka na parterze o pow. ok. 32 m2 - idealna do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o przemyślanym układzie, położona w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł3 500 m² 2,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Łukawiec, gmina Trzebownisko, powiat rzeszowski. Działka nr 1304 - powierzchnia: 12 a - klasa gruntu: riiia - idealna oferta pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł202,17 m² 9 892,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom z potencjałem 202,17 m garaż działka 490 m Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202,17 m , usytuowany na działce o powierzchni 490.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł69,39 m² 6 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Białowąs Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. Stylowe Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta , przy ul.